• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: mě to taky dělá a mám za to, že dostáváš body podle toho, jak silný je nepřátelský tým. To by totiž byl ideální stav. Ale takhle to popsáno nikde nebylo.

    U mě to bylo tak, že jsem spadl až na nula bodů (rank 50) sérií devíti proher :). No a pak jsem začal vyhrávat a vždy jsem dostal pod 200 bodů. Tak jsem si říkal, že po těch prohrách předtím mi to hází nějaký lamy a tedy nemám nárok na 200 bodů. Ale to si asi mlžím sám pro sebe a je to prostě bug :D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    nasel sem zatim jenom jeden bug report bez odpovedi na tohle tema, jinak nikde nic nepisou..
    KORAL
    KORAL --- ---
    Taky by mě to zajímalo. Já stále hapruji mezi 190 a 200 :-)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    byl bych vdecny tomu kdo dokaze nekde najit jakym zpusobem funguje to bodovani v hero league, nejvic me zajima, proc za kazdou vyhru dostavam cim dal tim min bodu, aktualne za posledni vyhru sem dostal 119 bodu.. pritom vim o takovych :) ktery dostavaj normalne 200 bodu, takze se cejtim trosku okradenej
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    mysleno teda co si beru ja a tier -1 co bych nedal na first picku nikdy :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    salusa's list:

    tier 1: zeratul, tychus, arthas
    tier 2: thrall, lili, etc
    tier -1: gazlowe, nova, pajamathur

    :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    STAROJDA: a je nakej hrdina, kterej se muze brat, i kdyz se s nim neumi?
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: to mam od dioma on s nema hrava
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: jo to vypadá, žes to obšehl od profíků :). Brightwing jojo, ale jen když se s ním umí (split push a pak portování když je potřeba).
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Elementuv draft tierlist :)

    Tier 1: Tychus, Arthas, Brightwing, Nazeebo
    Tier 2: Valla, Stitches, Chen, Uther, Zeratul
    Trash: Rest
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Už jsem se lekl, že můj favorit na HotS statistiky jde ke dnu :)

    HeroGG Mega Update! : heroesofthestorm
    http://www.reddit.com/r/heroesofthestorm/comments/2solbf/herogg_mega_update/

    Ale měli by spíš průběžně přidávat věci, než takhle skokově. Uvidíme
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    TOMMY_ZLEE: dle rozhovoru níže je op build kdy maxuješ wind fury a redukci cooldown. Zkus ;)

    Heroes BETA Talk with Fnatic Part #2/3 - Warriors with Lowell
    https://www.youtube.com/watch?v=JpZeMLdZ5qI
    TOMMY_ZLEE
    TOMMY_ZLEE --- ---
    Jinak jedu ted toho Thralla a je fakt dobrej. Sice je docela squishy proti burst, nebo kdyz ho focusnou, ale to je jen mala vada na krase jinak skoro az imba charakteru :P
    TOMMY_ZLEE
    TOMMY_ZLEE --- ---
    STAROJDA: no u mě je stitch jeden z nej hrdinu - kdyz se dobre buildne, tak ma vsechno co ma tank mit. Dobrej regen, dobrej heal, Relentless, stun a blink :) (+ slusnej dmg a hodne HP, ofc)
    KORAL
    KORAL --- ---
    STAROJDA: Jinak dneska není v Platinum, Dimond a Master nikdo.
    V Gold je jen 8 hráčů a zbytek je dole pod nima. On to neustále přepočítává, takže i já jsem byl chvíli v goldu a ted sem 26 v Silver.
    Dá se říci, že ten kdo je ted v Gold, tak je Master, atd .... :D

    Ale hlavně hráči mají nově odehráno kolem 36 her, což je nic. Vypovídající hodnotu bude mít až kolem cca 100 her.

    Takže tyhle lidi ignore :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Mam lepsi. Tychus, kdyz stoji v klidu a strili a da do toho Q, tak dava damage z overkillu i autoattacku.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: jj tak. prekonas to tak že si hrdinu vybereš a necháš dotikat timer. pak je hrdina tvůj
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    nemuzu ted na battle.net, ale jestli sem to spravne pochopil, tak nekdo z opo teamu kdyz si predvybere hrdinu i kdyz este neni na rade, tak ty vidis hrdinu jako locknutyho, ale kdyz ho stejne vyberes a nechas dotikat timer, tak ti to vyber hrdiny umozni? slusnej bug.. :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    V draftu je prý bug, ale hned se našlo i protiopatření. Mrkněte a počítejte s tím.

    [BUG]Pre-selecting heroes locks them out of the draft - Forums : heroesofthestorm
    http://www.reddit.com/...oesofthestorm/comments/2sjuvz/bugpreselecting_heroes_locks_them_out_of_the/
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    Please note that this list is most likely incomplete and might be wrong in some aspects.

    To je jako kdybych rekl, ze ve vesmiru urcite nejsme sami, ale muzu se mylit :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam