• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    znam lidi, co zvladnou prohrat i coop. v cele se mnou :D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    CUZMAN: Teda vadi :-D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    LIQUIDFREAK: coop je super tak akorat na questy a nebo i expeni kdyz ti nevadi prohravat :-)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Jeste jedna takova blba otazka,asi nema moc smysl expit v coopu co? Leda tak nejaky prvni poznavaci runy s herama, a to jeste kdovi jestli, ju?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    STAROJDA: jj, muj fav, akorat este nejsou full talenty tak je to takovy lepeni xD
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    uther :-p
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    brightwing
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Ahoj vsem, tak jsem take neodolal a nechal jsem se zlakat. Bavi mne supporti ci melee, a celkove je to pro mne mnohem prijemnejsi nez lol aj..
    Trosku mne ale drti mechanics, pac jak sami vite kdyz neni teamplay da se prohrat i temer vyhrana hra :) Navic taky nejsem zadna hvezda :D. Nej support aktualne plz?
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    LAAZI: no můžeš koukat na mapu a plánovat strategii ne? :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    LAAZI: na to je nejlepší zůstat živej ;)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    TOMMY_ZLEE: Map bude hodně. Údajně je chtějí točit jako u SC2, tedy v každé sezóně cca 7 map (dvě si budeš moct banovat) a v další sezóně se změněj (asi ne všechny)
    LAAZI
    LAAZI --- ---
    Sem se stal obeti Blizzard marketingu (uz zase) a musim rict, ze co mi na ty hre dost vadi je, ze kdyz sem mrtvej, tak jak tam nejsou itemy, tak neni co delat, meli by tam dat nejakou minihru. :)
    TOMMY_ZLEE
    TOMMY_ZLEE --- ---
    STAROJDA: To doufám teda, protože přesně to samý sem si taky říkal, že releasujou ty hrdiny hrozně pomalu.

    Na druhou stranu sem třeba docela zvědavej, jak to bude s mapama. Těch už je teď na MOBA* hru celkem dost a přitom bych řekl, že použitelných mechanics bude celkem omezenej počet (aby se neopakovaly pouze v jiných map layoutech/grafických provedeních).
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Mě hlavně příjde, že by měli sypat hrdiny mnohem rychlejc. V plánu jich mají hodně a možností ještě víc (ze všech tří světů). Snad jde jen o to, že je beta a soustředěj se tedy na vývoj hry samotný. Až bude ostrá, tak půjdou víc po contentu aby vydělali.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Na tri vikingy ale nahypovanej teda nejsem. Snad je predbehne Sylvanas
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: 14 dni ne? Nekde byl blue post o tom, ze vzdy +- 14 dni a snizi se cena. Nejsem si jistej, jestli se jim to povedlo u Jainy ale.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    To spadlo docela rychle

    Thrall is now 10k : heroesofthestorm
    http://www.reddit.com/r/heroesofthestorm/comments/2twdhy/thrall_is_now_10k/
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    aby rec nestala, pobavilo na redditu :)

    This goes for healers in general: If you're healer is chasing after you and you have low health, chances are they're trying to heal you. So don't run away from them.
    (And for the love of Nexus, jump back in the fight if your healer pops a shield and heals on you. It doesn't take to much to look at your bar and think "Huh. Blue means shield.")


    [PSA] Contrary to popular belief, your Brightwing does not want to eat you : heroesofthestorm
    http://www.reddit.com/...softhestorm/comments/2tpt5a/psa_contrary_to_popular_belief_your_brightwing/
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: jj tak to je. Prý se dá dosáhnout rank 1, i když máš winrate 16% (někdo to počítal), protože dostáváš o dost víc bodů za výhru. I na ranku 2 dostáváš kolem 70ti bodů za výhru, takže víc než za prohru ztratíš.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: vsiml jsem si, ze fakt dostavam 100 bodu navic pokazde kdyz mam novej rank.

    ty body nejsou nikde vypsany, ale automaticky je dostanu after ranking up.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam