• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    DIOM
    DIOM --- ---
    LIQUIDFREAK: zvlášť to přehazování je třeba si hlídat a dávat ho až po nějaké době, ne hned jak se do protivníka pustíte, protože to je přesně moment, kdy tam všichni chtějí vysázet svoje skilly a tím přehozením je můžeš krásně překazit..jinak ta přehazovačka není vůbec špatná, ale chce to dobře stát a přehazova směrem k vám, ne opačně :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    DIOM: ja mel na mysli "late" :D tedy az mas vice talentu, sorry. S diablem delam podobnou chybu taky, ze misto prehozeni a pak charge treba na veze se prekliknu a udelam to naopak a je po kilu :D
    DIOM
    DIOM --- ---
    LIQUIDFREAK: spojení "až v early" mi není úplně jasný :) ..jinak Diablo není úplně pitomej, když ho ale nehraješ jako záchranáře..tj. nekazíš spoluhráčům skillshoty správně načasovaným přehozením nepřítele a nestrkáš nepřítele směrem k jejich bázi, nebo jiným směrem kde se v pohodě zachrání..žel většina lidí co hraje Diabla ho hraje přesně takhle a kolikrát u toho překusuju kabel od myši :) ..z těch free je rozhodně dobrej Zeratul a Muradin..a dobře zahranej Rehgar má taky svoje kouzlo
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    STAROJDA: Mno on se ti vyplati az v early a kdyz mas na prd team tak je k nicemu. Prave proto vaham.

    Btw je nejaky hero ktery se rozhodne vyplati z tech free co sou ted? Ja sem si oblibil diabla
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    LIQUIDFREAK: Já bych preferoval "quick fingers build", ten zní mnohem víc vzrušující :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Hele co preferujete u Raynora? basic attack build nebo quick fingers build? Mi prijdou oba celkem slusny ale hlavne srovnatelny
    DIOM
    DIOM --- ---
    STAROJDA: best stream ever! ..v první hře to padlo do offline zhruba někde v půlce a už se to nedokoukalo a přenos druhé hry se pro jistotu stopl hned jak si všichni vybrali své postavy :D
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Heroes lama on Twitter: "Dnes začíná @ESLHeroes liga a rozpis zápasů je k dispozici zde: http://t.co/K6Vxf2HzyB"
    https://twitter.com/heroeslama/status/562610848573952000
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Nojo semena a lebky, to mě nedošlo. To už by byla použitelná featura, protože posbírat lebky a semínka je občas dost zásadní.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: S talenty v decoyich by asi slo hodit 3 decoye z relativniho bezpeci do cerstve zabiteho golema/kytky. Tri decoye se rozebehnou a treba neco nasbiraji. Musel bych to vyzkouset, ale Novu nebudu hrat dokud ji zase nebuffnou :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    STAROJDA: všiml jsem si toho čirou náhodou u zlatek a tipuju, že stejně to půjde i se seedy a lebkami, ale to nemám ověřený
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    DIOM: co jiného jde takhe sbírat? Mi přijde že moc toho není.. Healing orby?
    DIOM
    DIOM --- ---
    Stitch tanky: 2,1,1,2,1,1,3
    Stitch DPS: 3,4,1,2,2,1,3
    DIOM
    DIOM --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: u Stitche je hrozně důležitý správně používat Devour (E)..svádí to ho používat moc brzy, kdy má Stitch ještě hodně zdraví..ideálně je s Devour dobrý počkat, až když se zdraví začne lámat přes půlku a pak se s tím doléčit a zároveň dát dmg
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ja mam taky jeden postreh.. Stiches nezabije sam bruiser camp ani na lvl 10 :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    LIQUIDFREAK: jo takhle, chapu, no to tradovani mezi hrdinama se taky jeste ucim :D

    ucim se to hard way stylem hmmm illidan, skocim na nej se svym zeratulem se 6 stackama, jestli pak ho zabiju :D ok priste uz to neudelam :D

    jinak docela ti zavidim to kouzelny obdobi, kdy jeste neznas vsechny skilly a jsi jak alenka v risi divu. jeee diablo. aha plameny. aha, charge, jejej, ted si me prehodil prez hlavu. aha, jsem mrtvej.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    DIOM: ale vydrzim vydrzim, jen budu obcas povykovat :) a budu zvedavy atd., proste typicka lama zacatecnik D:
    YASHAMARU: jj obcas slusne cumim jak puk, co to dokaze nalosovat ale beru to beta = bude se este ladit.
    Ono to obcasny zahrani si s vama je spis o tom, jak si proste dat nekdy koordinovanou hru do pohody bez toho aby tvuj team nereagoval na nic, at uz jsou to pingy ci vyvoj situace ;)
    YASHAMARU: asi jsem to spatne napsal, mel jsem spis na mysli, nez se clovek vyhraje natolik aby presne vedel co jakej smoula na tebe vybali a ty budes ten co vi kdy cuknout a kdy naopak pushnout a dokazes solidne podrtit, treba i presto ze to bude lose a team stoji za prd ;)
    Je jasny uz od pocatku, ze hots je extremne teamplay. Coz se mi moc libi, ale ne vzdy :D
    DIOM
    DIOM --- ---
    mám podobnou kravinu :) ..s Novou můžeš sbírat objectives pomocí decoye..třeba zlaťáky na BB
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: jo to se hodí, klidně to tam frknu ať to žije :D. Spíš jde o to, že to je asi bug. Mám pocit, že u jiných podobných abilit se to fixovalo (nevím ale přesně).
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    "clovek prohrava dost pokud se nevyhraje do dokonalosti kdy je schopnej opravdu rozhodovat matche."

    Jinak tohle te mozna trochu zklame, protoze i kdyz hrajes perfektne, tak to neni jakoze sam utahnes celou hru. Kdyz je to vyrovnany na skill, tak se vetsinou vyhrava na to, kterej team spolupracuje lepe. Takze staci mit jednoho retarda co bude solovat a prohrajete to.

    Hots je dost specificky, ze je orientovany na team, takze carries jako takovi tu nejsou. A druha vec je, ze tu jsou strasne silny comeback mechaniky. (team co je pozadu dostava mnohem vic expu) Takze klidne se muze vyhravat celou early a mid game. Ale pak staci udelat 1 chybu v lategame a je to vyrovnany.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam