• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    EPIDEMIK
    EPIDEMIK --- ---
    koho si mam koupit za 10k premýšlim nad Azmodanem a hraju to chvili tak jen jestli je dost dobrej
    DIOM
    DIOM --- ---
    YASHAMARU: zrovna teď jsem hrál s Diablem, co to uměl a vyhrával nám teamfighty..neomylně chytil a přehodil přesně toho koho bylo třeba, pak ho pushnul mezi nás a z toho místa už nebylo návratu..a taky si hezky přehazoval terrora :) ..imo není žádnej úplně špatnej hrdiny, jen špatní hráči ;)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Celkove bych doporucil vsem nekupovat zadny hrdiny a hrat jen to co je free to play a koupit si hrdiny po kterych se ti styzka po tom co odrotuji.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Koukam co je free a rozhodne se vyplati zeratul, (nejsem vubec zaujatej) a mozna Rehgar v pripade, ze ses na healery. (Ale Uther je lepsi, BW je lepsi, pokud ho clovek umi)

    Ostatni je meh. Ale ja jsem fakt prisnej, pristupuju k tomu tak, ze kazdej archetyp ma 2-3 nejlepsi hrdiny a zbytek je trash tier.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Ja jsem teda na ty hrdiny mnohem prisnejsi a rekl bych, ze diablo je garbage tier :)

    Nicmene lepsi je dobre zahrany spatny hrdina nez spatne zahrany dobry hrdina.
    DIOM
    DIOM --- ---
    LIQUIDFREAK: zvlášť to přehazování je třeba si hlídat a dávat ho až po nějaké době, ne hned jak se do protivníka pustíte, protože to je přesně moment, kdy tam všichni chtějí vysázet svoje skilly a tím přehozením je můžeš krásně překazit..jinak ta přehazovačka není vůbec špatná, ale chce to dobře stát a přehazova směrem k vám, ne opačně :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    DIOM: ja mel na mysli "late" :D tedy az mas vice talentu, sorry. S diablem delam podobnou chybu taky, ze misto prehozeni a pak charge treba na veze se prekliknu a udelam to naopak a je po kilu :D
    DIOM
    DIOM --- ---
    LIQUIDFREAK: spojení "až v early" mi není úplně jasný :) ..jinak Diablo není úplně pitomej, když ho ale nehraješ jako záchranáře..tj. nekazíš spoluhráčům skillshoty správně načasovaným přehozením nepřítele a nestrkáš nepřítele směrem k jejich bázi, nebo jiným směrem kde se v pohodě zachrání..žel většina lidí co hraje Diabla ho hraje přesně takhle a kolikrát u toho překusuju kabel od myši :) ..z těch free je rozhodně dobrej Zeratul a Muradin..a dobře zahranej Rehgar má taky svoje kouzlo
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    STAROJDA: Mno on se ti vyplati az v early a kdyz mas na prd team tak je k nicemu. Prave proto vaham.

    Btw je nejaky hero ktery se rozhodne vyplati z tech free co sou ted? Ja sem si oblibil diabla
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    LIQUIDFREAK: Já bych preferoval "quick fingers build", ten zní mnohem víc vzrušující :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Hele co preferujete u Raynora? basic attack build nebo quick fingers build? Mi prijdou oba celkem slusny ale hlavne srovnatelny
    DIOM
    DIOM --- ---
    STAROJDA: best stream ever! ..v první hře to padlo do offline zhruba někde v půlce a už se to nedokoukalo a přenos druhé hry se pro jistotu stopl hned jak si všichni vybrali své postavy :D
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Heroes lama on Twitter: "Dnes začíná @ESLHeroes liga a rozpis zápasů je k dispozici zde: http://t.co/K6Vxf2HzyB"
    https://twitter.com/heroeslama/status/562610848573952000
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Nojo semena a lebky, to mě nedošlo. To už by byla použitelná featura, protože posbírat lebky a semínka je občas dost zásadní.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: S talenty v decoyich by asi slo hodit 3 decoye z relativniho bezpeci do cerstve zabiteho golema/kytky. Tri decoye se rozebehnou a treba neco nasbiraji. Musel bych to vyzkouset, ale Novu nebudu hrat dokud ji zase nebuffnou :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    STAROJDA: všiml jsem si toho čirou náhodou u zlatek a tipuju, že stejně to půjde i se seedy a lebkami, ale to nemám ověřený
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    DIOM: co jiného jde takhe sbírat? Mi přijde že moc toho není.. Healing orby?
    DIOM
    DIOM --- ---
    Stitch tanky: 2,1,1,2,1,1,3
    Stitch DPS: 3,4,1,2,2,1,3
    DIOM
    DIOM --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: u Stitche je hrozně důležitý správně používat Devour (E)..svádí to ho používat moc brzy, kdy má Stitch ještě hodně zdraví..ideálně je s Devour dobrý počkat, až když se zdraví začne lámat přes půlku a pak se s tím doléčit a zároveň dát dmg
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ja mam taky jeden postreh.. Stiches nezabije sam bruiser camp ani na lvl 10 :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam