• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    DIOM
    DIOM --- ---
    Stitches delší CD na hook a Gorge má o 50% nižší dmg, to mne docela zamrzelo
    DIOM
    DIOM --- ---
    Zeratul už nebude krást kempy

    Tychus zemře, když zabijete Odina a Odin bude mít HP odvozený od množství HP Tychuse při castu..krutej nerf..ale zase bude střílet automaticky nuke :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    uthera*
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    thrall nerf, tychus nerf (asponklasickej oddinovskej), arthas nerf, stitches nerf, nerf brightwinga znamena buff hanze

    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    KORAL: je to moc dlouhy na to, abych to cetl zadarmo, ale v praci to prostuduju :)

    cet jsem jen zeratula, kterej dostal rewind :D

    zitra
    KORAL
    KORAL --- ---
    P.s. kdy že to dneska mají nahazovat ? :-)
    KORAL
    KORAL --- ---
    Nadhod něco co tě zaujalo :-)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    wow tolik a tak razantnich zmen wow
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Zeratul dostal buff ja p*** :D:D:D:DD:D:D:D::D:D:D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Heroes Closed Beta Patch Notes -- February 10, 2015
    http://us.battle.net/heroes/en/blog/17906504
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    boti si chcou taky zahrat proti lidem :))) mnohdy jsou kvalitnejsi nez nekteri spoluhraci :D
    DIOM
    DIOM --- ---
    LIQUIDFREAK: no čekat na tebe nebude :) ..ostatně by to nebylo ok ani pro tvoje spoluhráče
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YASHAMARU: Jasne, ok, dik :D Ted sem treba vypad a nedostal se do hry do doby nez sem byl lvl 10, byl 5x mrtvej a mel talenty vybrany od bota. Nechapu ani jedno, to jako hero sam nekde de kdyz je player dc? :-O
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    LIQUIDFREAK: jak se dostanes do hero ligy, tak muzes normalne draftovat, takze ti odpadnou prohry skrz matchmaking a shit team comp. ale zase se opakujou ty sami hrdinove porad dokola

    LIQUIDFREAK: to co popisujes se mi stalo jen jednou a nastesti sem hral s nekym kdo mi rekl ze uz je ve hre, takze jsem dal restart. nekdy je to tezky a nejde poznat jestli lidi hraji na pleckach nebo jestli se to seklo

    LIQUIDFREAK: todle blizzard schvalne neresi, protoze nechce propagovat nejakou urcitou metu, jsou tam jen soft pravidla, jakoze nemuzes mit vic nez 4 assassiny apod. jsem strasne rad, ze uz nemusim hrat QM lol jen jsi mi to pripomnel
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Stava se vam casto, ze vam hra zustane viset v loadu a musite restnout, a nasledne rejoin?
    Aktualne dneska mi to prave udelalo a uz 5+minut cumim na bt net login
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    LIQUIDFREAK: lec nemam predstavu jak je to pak v league a dale...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    STAROJDA: nemyslim konkretne lili vs lili,ale support vs support a tak dale. Ze ty nechapes ze team s peti dps proti teamu se tremi dps a dvema supporty neni uplne v poradku je druha vec.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    LIQUIDFREAK: ty bys chtěl, aby když jeden tým dostane Lili, tak aby jí "v rámci vyváženosti" dostal i ten druhý tým? To samé azmodan? Takže ideální stav je, že proti sobě hrajou stejné týmy složené ze stejných hrdinů? Ani se mi nechce rozepisovat, proč je to nesmysl, to snad je očividné.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    LIQUIDFREAK: jeste vydrz za chvili bude ve free rotaci
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YASHAMARU: j ja nerikam ze je spatna, jen ze je extremne zavisla na teamplay, ktery v quicku moc nebyva. tech D+stunu vyfrcanejch zbytecne pac team se rozhodne jet neco jinyho, mene dulezityho, s vice hp, lehcejc dosazitelnyho.. Skoda mluvit, dat ji na lvl 5 byl teda pain. Az posledni bitvu kdy mi chybelo 30k xp sem konecne dostal team ktery reagovat na co mel, tedy D, stun nebo (pac sme nemeli healera) na nuke v kole od heal totemu.

    Co mi ale prijde dosti divny je matchmaking, cekal bych ze kdyz je na jedny strane treba lili, ze ji dostanem taky a tak dale. Tedy melee war vs melee war, ranged sin vs ranged sin a tak dale. I ten azmodan jen na jedny strane mi neprijde v poradku. Je ale otazka esi v quicku ma smysl todle resit.
    YASHAMARU: Kurna doufal sem v thralla, toz si ho asi budu muset koupit :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam