• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    prostě nám včera přišlo, teda nejen mě, že všichni hrdinové, jakože bez výjimky, vydrží daleko méně než před patchem
    (nebo vše prostě dává větší dmg?)

    akorát nikde o tom nic není, tak je to takové podivné no, na oficiálních fórech je jen nekonečné bulení, proč si jako dovolili nerfnout toho či onoho oblíbeného hrdinu a že ho tím vlastně odepsali a tak.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    K vyzkouseni predelanych postav jsem se vcera nejak nedostal, ale z toho co jsem koukal se mi hodne libil jak rework raynora, tak tychuse.

    warrior zmeny vypadaji na papire hrozne, ale nedokazu posoudit, protoze je nemam moc nahrany. k muradinovi jsem se uz vyjadril a chen sel rovnou do garbage tieru :(((
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    SUNBEAM: nee, taky jsem nic nezaznamenal. jestli neco, tak se plosne snizilo damage casteru, ale kdybych si o tom neprecet, tak si toho asi ani nevsimnu.

    Novej interface je fakt cucavej :) Patch kde prislo ranked s novou grafikou pro me nastavil latku hodne vysoko a musim rict, ze se jim ju podarilo prekonat. Hlavne player profily jsou libovy. Mam tam animovane sve tri nejoblibenejsi postavy ve hre Zeratul, Illidan, Valla, takze jsem spokojenej jak zelva :)

    A je srandovni, jak do statistik pridali coopy, aby meli vsichni pekne win raty :) Ale ja proti tomu nic nemam sak coop je taky hra :D
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    prostě takový pocit, že skilly které nedělaly tolik nakládají, autoattacky, vše, že například výbuch tyraela sežere 3/4HP a tak
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SUNBEAM: ani ne, mi to prijde stejny :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    SUNBEAM: fakt? z ceho mas ten dojem?
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    nezdá se vám, že všechno dostává daleko ale daleko více dmge?
    jakože chary jsou papírový, doslova
    KORAL
    KORAL --- ---
    YASHAMARU: Sledovl jsem včera Zuna jak snima hrál.
    Používal techniku, že na začátku dal na každou lajnu jednoho a team běhal po mapě a kosil, zaímco oni nasávali XP ze všech tří lajn a ze zabijení !

    další kombinace co včera vymyslel/použil, bylo, jak píše yasha, že jeden zustaval v bázi nesmrtelnej a ostatní bojovali :-) Umřel a hned zase jeli dál.

    Každopádně mu dělalo problémy ovládat všechny tři najednou. Je pravdou, že tyhle hrdinové nebudou pro kde koho a bude to jen pro pár vyvolených. Ale pokud to budpou umět, bude to masakr za ně.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Na LV jsem zvedavej :) myslim ze prvni tyden s nema budou vsichni hrozni :D koukal jsem vcera chvili, jak s nema zuna zapasil. furt nadaval, ze too much micro a ze si pripada jak v dote :)

    Moc me neoslovili, takze jsem nad nema nejak extra netheorycraftil, ale myslim si, ze na nekterych mapach bude treba super ty blbecky rozdelit a se dvema jit pomoct k tributu a jednoho nechat nasavat na lajne, ale nevim.

    Nebo jestli tam je nejakej slabej, tak ho pouzivat jako zivou "wardu" a posadit nekam do jungle, aby daval vision pri delani neceho riskantniho.

    Ja se spis tesim, jak je budem farmit, nez se to za ne lidi poradne nauci :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YASHAMARU: j predpokladam, ze to tak je. Ja jen jestli mne nesali zrak :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    LIQUIDFREAK: asi bug? nebylo by to poprve, co by se jim patchem par veci co doted fungovaly rozbilo.
    DIOM
    DIOM --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: no řekl bych, že už dneska večer budeme chytřejší :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    wow... jako ja nestiham ovladat jednoho panacka tak nevim co bych delal se trema?! :))
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Hele jsem blbej, slepej nebo jakej? U vsech heroes co mam lvl 5 mi ukazuje, ze kdyz unlocknu lvl 5 dostanu 500 goldu jako neaktivni, tedy nehotovy.
    DIOM
    DIOM --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: uvidíme v praxi, ale imo to budou podobní opruzové jako Murky..tj. dokud je nezabiješ všechny, tak pořád jako postava žijí..můžeš je rozdělit a hrát separátně..takže úplně vidím jak s tím krásně zabíráš tribut, draka, vracíš coiny, zatímco zbytek tvého teamu je někde jinde..ale asi to nebude úplně legrace na ovládání
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    a co jsou vubec zac lost vikings? k cemu budou dobry, vubec o nich nic nevim a ani sem to nikdy nehral :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    business as usual :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    LIQUIDFREAK: a chtel jsem si dat jednu bitvu, samo ani po dvou reconectech nejsem ve hre.. maj to naky dojebany
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    hmm, super uz konecne uvidim jaka sem hrozna lama, tedy w/r :D
    KORAL
    KORAL --- ---
    Hm ... po přečtení mám chut si jít zahrát, ale sedím v práci :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam