• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Heroes lama on Twitter: "Historicky první turnaj kde hráli proti sobě USA a EU. Finále přineslo napínavé vyvrcholení a odpověď kdo je lepší! http://t.co/I27eZ6C8QX"
    https://twitter.com/heroeslama/status/570321055602102272
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    PELENDUR: To je na nekolik desitek stranek :) Ale jestli ses platina v lolku tak o tebe strach nemam :)
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    YASHAMARU:
    DIOM: pohoda už jsem to pořešil - bugnula mě hra a když nešlo kliknout na výběr typu hry ani na nic jiného. Tak teď už to jede - nějaké typy do začátku (jsem platina v LoL takže se většinou chytám - ale nějaké základní věci mě stejně mohli uniknout) ;)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: zrovna jsem chtěl hodit link. Toto už proběhlo hned po patchi. A asi to tak bude pokaždý, dokud budeme v betě. Tj překvapení ve formě undocumented změn :/
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    Update Regarding Thrall and Patch Notes - Forums - Heroes of the Storm
    http://us.battle.net/heroes/en/forum/topic/16284119295

    dik elemente :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ja jsem v tom svem rannim prispevku zapomnel pripsat, na co jsem prisel :)

    Thrall: (tested)
    Frostwolf : (49 +36 per lvl) => (60 +23 per lvl)
    reduced chain lightning dmg (-2 per lvl)


    udajne to uz Blizzard potvrdil, ze to zapomneli dat do patch notes, zkusim najit relevantni link vecer..
    KORAL
    KORAL --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: jj máš pravdu, přišel mi slabší a nejden v čerejší hře co jsme jeli. Hrál jsem pak proti nemu ještě jednu hru a byl jsem na lajně proti němu a ještě jednomu sám s Vallou a oba sem je v klidu zaháněl do jejich base a oni mi ani moc neubližovali.

    bylo to divné a říkal jsem si, že jsou to bud nuubicí a nebo oslabení thralla. A asi to očividně bylo to druhé.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    po vcerejsi super hre (ironie) jsem zacal zjistovat co se to stalo s Thrallem, protoze mi to vrtalo hlavou ze mi prisel nejakej slabsi.. v patchnotech je jedina zmena, a sice ze prisel o battle momentum, ale pride mi, ze se i min healuje a celkove nejak oslabil.. poor Thrall
    DIOM
    DIOM --- ---
    PELENDUR: tak mne napadá..nemáš jen ikonku na bnetu? protože tu tam teď mají všichni, ale to neznamená, že mají přístup do hry
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    PELENDUR: Neni uplne jasne z tve otazky, kde presne je problem, alespon teda ne me takhle po ranu, ale zkusim.

    Stahnes blizzardi battlenet applikaci, vyberes heroes of the storm, das install a pak das play?
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    hehe - dneska jsem dostal pozvánku do closed bety... A narazil jsem na první dummy question - jak kua začnu hrát? ani za boha se mě nechce pustit žádná hra ;)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    hned me napadlo, ze by mela prijit do hry nejaka postava Priesta a ten by mel jako ultimatku mind-control s tim, ze by samozrejme mohl davat dmg vlastnim :))
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    STAROJDA: tak je to random obrazek z netu, tak uvidime jaka bude realita... ale Ecko je fakt bozi :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: neměla mít "Black arrow" jako trait, kterej silencoval nepřátele? To tak bylo hodně dlouho. Teď to vypadá, že z toho je skill shot na hrdiny (no proč ne).
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Ha ha tak Sylvanas... Že by můj hero č 2? :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    DIOM: Me se libi, zalezi jaky bude mit cisla a talenty. Mozna bude meh jako jaina a nebo bude jeden patch op jako thrall nebot ted lost vikings, to se uvidi.

    To E mi prijde fakt divny, ale originalni, to jsem jeste v zadny mobe nevidel takovouhle hricku. Zajimave, ze tam nedali proste nejakej kratkej fear effect, ale dali tam takovejhle vtipek.

    No urcite ji koupim asap :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    jinak ta Sylvanas mi takhle na papíře přijde hrozně přepálená
    DIOM
    DIOM --- ---
    VINNIECFC: jak říká Salusa..a hlavně hraj pokud možno za všechny postavy, abys měl představu co na tebe pak můžou hrát protihráči a co čekat od spoluhráčů
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    VINNIECFC: je tam docela dobrej tutorial na zacatku a pak si dej hodne her v coopu abys zjistil o co jde.. nejlepsi guide je zkusit si to sam :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    už teď jí nenávidím :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam