• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    DIOM: Díky, našel jsem. Jako částečné řešení to je celkem dobré.
    Vypadá to, že stavu který používám na LoL nedosáhnu,
    kde mám quickcast na normálním QWER a se shiftem mám ten pomalý cast se zaměřovací grafikou.
    Nejblíž asi bude tohle

    No, na možnostech nastavení ovládání budou muset ještě zapracovat.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    ZARREMGREGARROK: prebindovat attack move nějak jde. myslím že na to dělal khaldor video. az budu doma tak kdyztak hodim odkaz
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    u toho quickcastu jen bacha, ze to ma tendenci nesesilat spell/abilitu, kdyz rychle mackas vic tlacitek najednou, jako kdyby tam byl urcity delay. nejvic je to videt u blood for blood, kde jsem opakovane zbesile mlatil do klavesnice, mys na souperovi metr ode me ale proste se to neseslalo.
    SORAN92
    SORAN92 --- ---
    YASHAMARU: jasný, to bych ale musel mít nějaký stálý hráče u kterých by se ten TS vyplatil. Jak to hraju někdy od soboty tak svůj hvězdný tým ještě hledám :D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ja se asi tedka cejtim trosku divne, ze sem nikde nic nenastavoval a vyhovuje mi to ovladani tak jak je :)
    KORAL
    KORAL --- ---
    YASHAMARU: Já jsem zvyklej na SS právě zase :D
    Tady sem si zvygl na "G" a klik na dnger :-) "V" sem v podstatě nepouíval, asi začnu :-D
    KORAL
    KORAL --- ---
    ZARREMGREGARROK: Je to tm a doela přehledné. Asi zvyk z D3, je to hodně podobné nastavení :-)
    Jinák já používám kombinaci Quick smartu s podržením butonu. Zjistil jsem, že mi to vyhovuje nejvíc :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    ZARREMGREGARROK: options/controls/targeting ..jsou tam pak 3 možné varianty
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    DIOM: Díky zkusím víc hledat, vytočilo mě to tak moc, že jsem to na pár dní vypnul.
    DIOM
    DIOM --- ---
    ZARREMGREGARROK: quickcast si můžeš zapnout v options..jednou jsem to zkoušel a už bych to víckrát nechtěl..ale je to samo o zvyku
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    Dostal jsem přístup do HoS.
    Chvilku jsem to zkoušel a brutálně mě vytáčí ovládání.
    Chvíli jsem to zkoušel hledat jak je změnit, ale neúspěšně.

    Dá se nějak zapnout HoS varianta na Quickcast?
    Dá se nějak přebindovat attackmove?
    Vím, že můžu přebindovat "A" na jiné tlačítko, ale chtěl bych dělat attackmove přes Shift+Rightclick místo "A,leftclick".
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    SORAN92: jo, myslim, ze je tam neco ve smyslu danger?, to muzes hodit k nejblizsi lince. ja to teda nepouzivam, protoze to neumim udelat rychle. vetsinou hystericky rvu na spoluprace na teamspeaku, celkove hlaseni ss neni standard a vetsina lidi by ani nechapala co myslis.
    SORAN92
    SORAN92 --- ---
    YASHAMARU: mě tam chybí jedině ping že mi na lince chybí protihráč....když se nic neděje, tak by bylo dobrý je varovat, a když nevim kam běžel tak je blbý všude pingovat že je tam nebezpečí...
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    pings smart me dumb :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    lol, a ja sem zvyklej mackat v a klik a prudkej pohyb dolu :)))
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    Vcko staci zmacknout bez kliknuti.. oblibenej error je mackat V misto B (hearthstone) protoze sou ty kurvy hned vedle sebe :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    G + click na cokoliv = smart ping
    V + click = ústup
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    Je někde návod na ty pingy? :-) Přišel jsem jen na ten co je vpravo dole u minimapy. :-)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    regroup at je asi ten zakladni ping, ale nejsem si jistej, jestli to tak lidi berou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam