• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    DRAWER: jed prvni - souls grants regenerations, druhy - healing zvysenej (to se jako by kombi), pak jed vic dusi collect, pak plameny dycky pokud neni proti tobe nazeebo s duchem to apocalypsu, pak jed charges 2x a stuns halves duration a pak bud vylepseni ultky (u plamenu dycky) nebo blink a kazdopadne nevim jestli to tady mam ve spravnym poradi, ten zacatek asi jo :-D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    na diabla tu par expertu mame, ja jen pridam par skromnych postrehu. u diabla je nejdulezitejsi ten timing. takze kdyz davam nejakej skill do enemy hera, tak tam proste naper charge a odstrel ho do bezpeci. Potom kdyz teda zamirim na to novy misto, tak je ten pravej okamzik toho enemy hera prehodit, abych zase vypadal jako idiot a vsechno vysypal vedle + budes mit bonusovy body, pokud me ten borec jeste dorazi, protoze mam malo hp, skilly na cooldownech a najedou ho posadis primo me na hlavu :)
    DRAWER
    DRAWER --- ---
    koukám, že jsem celkem rozproudil konverzaci svojím pickem. :D to je jen dobře, nicméně, jaký máte na něj nejlepší build? poraďte símVás :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    DIABLO POWA!
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    DIBALO JE MUJ TOP OP FAVORITE MASTER BEST OF!!! :-D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    myslim ze jen malo hrdinu se muze pysnit tak propracovanou mimikou obliceje nez prave Diablo.. a ze je to uplne ta prvni vec, kterou si na nem clovek vsimne ze jo :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    uz dva patche mu dost zapracovali na facial expressions, spolu s mocnym huuuurduuuur, kdyz ho locknes je minimalne tier 1.5, JESTLI NE 1.
    DIOM
    DIOM --- ---
    DRAWER: ten úkol má velmi zavádějící název! ..každopádně Diablo je teď celkem silnej, takže gratuluji k dobrému nákupu :)
    DRAWER
    DRAWER --- ---
    ja si jako first hera koupil Diabla :) nevim jestli z nostalgie nebo kvuli tomu ukolu ktery sem s nim mel splnit :D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    jo ona je papirova hodne, ale je s ni sranda :)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Ty xp se fakt hodi... jeste jedna poradna hra a brightwing konecne na 10 a koupim ten master skin... :D

    Celkem dost uvazuji nad Sylavanas... i kdyz se mi zda docela papirova... :) vcera jsem ji sikanoval s tassadarem... :D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ja to taky delam.. ale spis tak obden nez za 3 dny :)
    DRAWER
    DRAWER --- ---
    to já dělám, že hraju jednou za 2-3 dny, udělám si 2-3 daily a pak mam zas klid :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    imo je nejdulezitejsi pokusit se delat vsechny daily questy. i kdyz clovek nema moc casu, tak aspon obden to nejak inteligentne bouchat. casto se ruzne prekryvaji a v coopu to ma clovek za chvilku splneny.

    vychazi to, ze za mesic si z daily clovek nasetri na jednoho hrdinu za 10K a zbude mu cca 900 goldu do priste.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    :)) presne tak, xp jsou ti od urcityho bodu k nicemu, nevim jak na tom jses, ale jakmile se dostanez za bod, kdy vycucas ze vsech hrdinu 500 za lvl 5, tak uz XP nepotrebujes. account lvl 40 mas taky za chvili a pak ti jsou expy ukradeny. a oboji mas za chvilku at uz s boostem nebo bez. spis ses omezenej tim co je zrovna ve free rotaci nez cimkoli jinym.
    DIOM
    DIOM --- ---
    HOUMI: to je něco, co už nepotřebujeme :P
    HOUMI
    HOUMI --- ---
    YASHAMARU: seriously ? double xp je docela znat :P
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Ten stimpack vas nemusi mrzet, to zas neni takovej zazrak.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    No já to mám zas tak, že jsem čekal na spuštění až budu mít víc času. Jenže hra se mi teď pokaždý sekne, když přecvaknu na Play stránku. Takže nemůžu hrát a stimpack si vesele běží.

    Tak snad to opraví aspoň v dalším patchi. Stimpack nebude, ale kua já si chci aspoň zahrát :(
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Biju se do hlavy... Zapomněl jsem si zjistit jak je to s tim stimpackem a vlezl jsem včera do hry na jednu hru... :)
    Samozřejmě se aktivoval místo abych čekal na další víkend... Tak se mi to teď vycuca jen tak do vzduchu :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam