• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    DIOM: kdybych si mel tipnout tak proto, ze jedna z jeho zakladnich vlastnosti je, ze si utokama slevnuje cooldowny. tim padem pouziva mnohem casteji skilly a musel by spalit vic many nez by mel. reseni by bylo bud mu dat vic many nez je bezne a nebo mu ji sebrat uplne.

    kdyz se ten hrdina delal a dostal nalepku very hard, tak okolo byla spousta OP hrdinu. illidan mel nejhorsi win rate a byl to nejhorsi pick ze vsech. pravdepodobne si sedli a rekli si, ze ke sledovani cooldownu, sledovani positioningu, mikrovani auto attacku nebudou pridavat jeste mana management.

    casem se vsechno zmenilo. ted by ho pravdepodobne nadesignovali jinak, hlavne jeho passivku.

    + dalsi vec je, ze uz to je v mobach zavedeny, ze ne vsichni hrdinove maji manu. je to dalsi vec, kterou se je snazi odlisit. (uspesne). mana, energy, brew, rage, fury, ciste cooldowns
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    DIOM: jj. Však v turnajích není Illidan tak OP, sic se na něj domluvěj, 2x se hodi polymorph a je v pánu. Tenhle styl OP se mi ale líbí (asi nejsem sám) - že hrdina je silnej, ale zároveň se dá silně counterovat.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    DRAWER: já ho hned koupil, asi po třetí hře. To byl ještě ve free rotation. Ale veděl jsem, že ho chci :). Mám jen dva warriory a to mě jeden hrubě nebaví (Muradin, žádná dmg)
    DIOM
    DIOM --- ---
    STAROJDA: Brightwing mi přijde jako celkem solidní counter na Illidana, ale i tak na něj musí vždycky alespoň 2, nejlépe 3 hráči najednou, aby ho zabili..a Illidan + Abathur nebo Rehgar je fakt na 90% GG..já bych mu zavedl manu..proč jí vlastně nemá?
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    PEDROBEAR: jj pravdu díš. Jakmile má Illidan 20lvl, tak je snad nesmrtelnej. Nepamatuju si hru, kdy by můj tým v týhle situaci vyhrál.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    mne neskutecne vysira Ilidian, jeho prezitelnost a neomezenej movement v late game, hop sem hop tam hele furt ziju, mam 10% hp nevadi busim do tebe mam 90% hp.

    Hrdina kteryho je potreba zastunnovat a ubit nez ubije vas.
    DRAWER
    DRAWER --- ---
    STAROJDA: jojo krávu sem si koupil hned jako druhého hera :-) je boží, hlavně stage dive :D
    DIOM
    DIOM --- ---
    STAROJDA: to je myslím už nějakou dobu oficiální, že kravka je OP ;)
    ENDER
    ENDER --- ---
    STAROJDA: jojo, taky je v tier listech dost vysoko :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Z nedostatku času si občas střihnu coop, abych aspoň grindil zlatky a ukojil pařanské touhy. No a protože jsem měl quest na warriora a nechtělo se mi hrát moje warriory (Arthas, Mura), tak jsem si zkusil krávu (ETC)...

    No a ty krávo!

    Vždyť je to uplně parádní hrdina. V metě nebyl asi jen proto, že ostatní warrioři byli OP. Super že teď už dostal slovo.
    - kromě jednoho všechny jeho skilly jsou CC (a dost solidní)
    - má self-heal a dokonce i heal spolubojovníků
    - buff pro team (attack speed, move speed)
    - parádní gank hrdina (CC, bodyblock, escape)
    - battle momentum :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    TRIPLT: tak to já mám pohodu. Už mám tak málo času, že stihnu sotva těch pár her, takže mě to vlastně nestíhá nudit :). Je to MOBA pro fotříky asi :)
    DRAWER
    DRAWER --- ---
    TRIPLT: Stejnej problém, po asi sedeti letech doty už mi HoS ani tak nedává. Jediná výzva co je tak jsou ability drafty v dotě :D to je pořát dobrá prdel :D
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Já myslím že se "vydanim" nic nezmění... ;)
    Někdo to tu pár dnů zpátky zmínil... Za hra je v podstatě už hotová... Sem tam nějakéj event a nový hrdinové...
    A bohužel se přikláním k názorům, že po X letech doty a lolka mě to nebere jak kdysi.. Pár her si dám a už mě to nudí... ;(
    DIOM
    DIOM --- ---
    HOUMI: to jsem myslel :)
    HOUMI
    HOUMI --- ---
    DIOM: tezko rict, mozna to jediny ... pisou ze progress zustane... takze max reset rank v tech ligach :)
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    SUNBEAM: Myslíš, že třeba nebudu dostávat 2sec rendering freeze ve chvíli kdy na mě vyskočí zeratul? To by bylo super.
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    imho hlavní rozdíl bude v tom, že bude full support od nich, že prostě budou pořádně makat na funkčnosti a plynulosti, matchmakingu, pravidelně přidávat hera a možná třeba eventy.
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    ICARUS: Řekl bych, že beta už je tak otevřená, že už rozdíl mezi betou a releasem bude jen v tom, že nedostaneš beta portrét.
    DIOM
    DIOM --- ---
    to bude asi reset ranku, co?
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    taky se bojim, ze ten hype uz hodne vysumel a jen se to tak preloupne
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam