• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    docela by me zajimalo, jestli bude mit open beta nejaky vyrazny vliv na popularitu hry. myslim si, ze lepsi to uz nebude, protoze ackoliv to subjektivne je zatim nejlepe hratelna moba hra, tak vetsina lidi (nebo aspon ja) uz je proste prehrana z tech stovek/tisice her lolka/doty/atp.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    hehe ten plug-in na heroes of the dorm. Napravují pošramocený dojem ze začátku :)
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    Heroes of the Storm Release Date Announced!
    http://www.youtube.com/watch?v=ZI5NlUEXLpM
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    stimpack se vyplati akorat na XP, kde to dost vyrazne pomaha dignout 5 level.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    Me na vyprseni stimpacku nejvice sralo, ze hitnout lvl 4 s hrdinou zabere tolik casu.
    Pouzivat zakladni talenty je utrpeni.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    nevyplati se to na goldy pokud nehrajes 10+ her denne, tam nekde +- na tom vydelas asi 1k za mesic oproti normalnimu hrani
    DIOM
    DIOM --- ---
    PEDROBEAR: nepoužívám, ale když mi vypršel ten zdarma, tak se mi docela stýskalo :)
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    PEDROBEAR: imho když to hraješ hodně, vyplatí se ti to hlavně na Goldy, 150%
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    pouzivate nekdo stimpack? jaky sou obecne nazory kolem toho?
    MEKKZ
    MEKKZ --- ---
    no kdyz k tomu da i stolecek tak to beru!
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    jo trochu toho klidku bych si vzal, diky!
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    chce nekdo klid do bety ? mozna vam nezbylo pro zname a ja mam par vylozene navic.
    KORAL
    KORAL --- ---
    U mě vše na max při rozlišeni 1920x1200.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Na jaký detaily grafiky hru hrajete? Já kvůli maximální plynulosti a stáří mého herního ntb jedu vše na low. Jen textury mám na medium. O to víc mě pak dostává, když vidím videa nebo screenshoty s maximálnímá detailama. To je jak jiná hra :D
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    ICARUS: jj klasickej DPS build. I tak je ale multishot považovanej za nejlepší ;)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Na Vallu po nerfu rad jezdim tohle:

    Heroes of the Storm (Heroes) Builds & Guides, wiki, database and forums. Heroes Hero Build Guides on HeroesFire Wiki!
    http://www.heroesfire.com/hots/talent-calculator/valla#sKrj

    Manticore je mozno vymenit za lifesteal a ultimatka podle potreby. Dava to dost brutalni single target damage, srovnatelny s Sgt. Hammer, ale na ukor AoE/burstu, coz je nutno brat v potaz.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: mrkni na to video, co jsem zapomněl postnout :). Tam popisuje rozdíl v dmg. Ale chápu tvoji volbu, sic Searing arrows jsou spolehlivé a střílíš kam si vybereš.

    Heroes of the Storm -Valla Updated Build Guide by Fan, Rank 1 Masters League!
    https://www.youtube.com/watch?v=StjP6hn-46U
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    kdyby byla k tomu Qcku pripsany, ze to prioritizuje enemy hrdiny, tak bych to asi prehodnotil :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: novej build na vallu zatim nemam, zkousel jsem neco vlastniho s botama, co mi prislo dobry, ale zatim jsem to netestoval proti hracum.

    na lvlu 7 beru ted searing arrows, prijde mi to lepsi nez repeating arrow. kdybych uvazoval o repeating, tak bych k tomu bral na predchozich lvlech upgrady, ale nejak me to nelaka.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    STAROJDA: zareaguju sám na sebe :). Ve videu níže Fan rozebírá ten level 7 u Vally a podle něj je Hot pursuit nejhorší volba :). Z max stacků Hatred už tak je bonus 10% a tohle je tedy dalších deset (tedy ne tolik). Navíc Valla už tak je dost pohyblivá a nepotřebuje tolik další boost. Naopak Repeating arrow bere, protože to je refresh na skillu, co na levelu 7 dává 400 dmg, což je potenciálně i silnější než Searing arrows (to se taky hodně bere). Takže asi to přehodnotím a naučím se to s tím Qčkem pořádně :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam