• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    jj parta je na toto základ. V Dotě to bylo o to horší, že hrou strávíš i hodinu, pak to prohraješ a chuť je pryč. V HotS aspoň hry trvají kratší dobu.

    Nicméně já měl delší pauzu, hlavně z časových důvodů, ale teď už mě to zase chytlo. Mám to takhle ve vlnách. Teď mě baví to, že mám na kontě asi 18k zlatých a tak si občas koupim novýho hrdinu a toho pak drtím. Naposled to byla Zagara a teď mě celkem láká Sonya :).
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    tak co složit partu lokálně. mně ke štěstí stačí i jeden spoluhráč, ať mám xp bonus. Vždy po večeru si dám 1-2 hry
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Ja to celkem cekal, ze to omrzi... :-)
    Vsechny ty MOBA game me po case presli...
    Pres vikend si dam par her a jsem spokojenej, jen bych Salusovi zakroutil pac jsem koupil ten Nexxus pack a od te doby se nehraje!!! :D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    admiral alexei stukov!
    HIDESPY
    HIDESPY --- ---
    JANDOS: Skin stačí :D
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    HOUMI: Myslel sem puvodni Sarah Kerrigan kdyz jeste byla ghost. Ted je misto ni ta devka Nova :)

    DIOM
    DIOM --- ---
    HOUMI: no není Kerrigan jako Kerrigan :) ..ale tak je tam Nova s Kerrigan skinem
    HOUMI
    HOUMI --- ---
    JANDOS: sak Kerrigan tam je :) nebo to je jina ? neznam moc Starcraft :P
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    STAROJDA: zajimave za me tohle obdobi spis otravuje. stesti ze je porad beta. tak mi to moc navadi. ale jinak me zajimaji prave rankedy v tom jaka tam bude po vydani hra. ted v bete z toho jeste nedelam zavery. takze me to farmeni na 10 hrdinu prijde otravne. hlavne proto za nekoupim cokoliv ale jen to co me bavi. a ne co je nejlevnejsi nebo zrovna nejsilnejsi. a ze jsem sakra vybiravej.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Ja bych chtel Sarah Kerrigan, ale to je asi nerealny :) Tak aspon Phoenixe nebo nekoho dalsiho z BroodWaru
    DIOM
    DIOM --- ---
    HIDESPY: jo..o tom jsem taky básnil :)
    HIDESPY
    HIDESPY --- ---
    Ale nejvíc chci asi Deckarda Caina, moje nej postava z Diabla.
    HIDESPY
    HIDESPY --- ---
    Já to teda hraju tak necelé dva měsíce. Takže mě to ještě hodně baví + hraju s přáteli. Ale už chci víc hrdinů. Je jasný, že jich tam asi bude mraky. Ale už aby tam byl třeba Baal nebo Mannoroth. :D Z toho výběru hrdinů z různých příběhů to má hrozný potenciál.
    DIOM
    DIOM --- ---
    no měli jsme partičku, nějak se nám to zaseklo a teď už nás to asi nebaví..já to pustil v pátek, dal dvě hry..dostal na prdel a zase to vypnul..nebavilo mne to, ale tak nějak mno to i docela mrzelo, že už mi to moc nedává..sám sebe jsem viděl, že to budu drtit minimálně rok a nějak došla pára :|
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    HIDESPY: jo jak rikas kamaradi prestali hrat a samotnyho me to vubec vubec nebavi..
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    HIDESPY: dota se mi nezajedla po 2000 hrach na stejny mape :) Jak rikas v parte je to zabava donekonecna, solo uz me to tak netankuje.
    HIDESPY
    HIDESPY --- ---
    STAROJDA: To by mě právě zajímalo, jestli ta hra pak neomrzí. Jsem si říkal, že by právě neměla když na rozdíl od Doty či lolka má tolik map. Ale asi záleží na tom jestli hraje člověk sám či s kamarády. Nebo pak třeba v nějakém casual týmu.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    VICTIM81: však jo. On SALUSA_SECUNDUS mluví za ty, co už dávno 10 hrdinů (a víc mají) a naopak už se jim hra asi zajedla. Takže užívej tohle pionýrské období, to byla paráda ;)
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    dbam aby zadny daily Q. neprisel na zmar. jeste ani zdaleka nemam 10 hrdinu na rankedy ktere pak chci zahrat. takze jeste dlouho budu farmit.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Já už si zas taky najdu čas skoro každej den ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam