• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    Heroes of the Storm Global Championship: http://us.heroesofthestorm.com/esports/en/ - RIP
    Novinkama a hero guidy https://www.icy-veins.com/heroes//
    Statistiky z replayu: https://www.hotslogs.com/
    Informace o mapach a hrdinech: http://www.nexusmaster.com/
    rozbalit záhlaví
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    TRIPLT: ja dnes hral daily. s supportem co jsem ho mel akorat lvl 5... a kdyz jsem videl koil xp jsem dostal tak jsem vedel ze odehraju jen to co musim na daily a nic navic. to je vcelku slusna lenost :) mi to fakt prijde malo ten boost.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    VICTIM81: No... Jenže na druhou stranu tohle je ideální čas dohnat ty hrdiny na lvl 5 za kratší čas s xp boostem... ;)
    Když tě nebaví tak je teď za pár her naeexpis a máš goldy ;)
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    ZARREMGREGARROK: no co si budeme povidat. o tom farmeni na lvl 5 v ramci tydeni rotace free heroes vi asi kazdy kdo to hraje dele nez od vcera. to naprosto beru. to je argument. ale bohuzel ne pro me. ja nehraju hrdiny co me nebavi. ten cas mi za to nestoji. a to ze mam treba nejakeho hrdinu na vyssim levelu mi dalo dost informaci o tom ze me nejakej xp boost nevytrhne... to bych to zase musel farmit jako krava a tezke hodiny jen abych se na ten level s goldama dostal. opet problem s casem.
    me ten xp boost fakt prijde pro me zbytecny. naprosto. ja proste nelevlim kazdeho hrdinu na lvl 5. a s timhle bonusem stejne udelas jen jednu rotaci... a jen tak mimochodem... v bete byl nejakej limit na max XP / herni cas.. resilo se to na redditu... takze asi tak... xp boost je opravdu jen pro nove hrace aby se rychleji dostali do hry. ale pri pokusu o tezkou farmu vas hra stejne utne. pokud se neco nezmenilo. coz asi ne.
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    VICTIM81: expy jsou zakuklené goldy.
    když se podíváš na hero progression, tak je tam uvidíš.
    ty přístupné jsou hero level 5, a pak jsou nějaké na supervysokých levelech.
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    LIQUIDFREAK: smutne... ja potrebuju goldy. :)
    xp tam je uplne k nicemu pokud clovek nehodla platit za jine veci.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Nevím jestli proběhlo, pokud ano tak smažte. XP boost(y) ftw. Další prej budou následovat, příští týden 50% a další 100%.

    http://eu.battle.net/heroes/en/blog/19508171/
    DRAWER
    DRAWER --- ---
    to je ostatně dost problém jak hraješ sám :D (jako třeba já) a nehteješ ranked, kde se pickuje až ve hře :D
    KORAL
    KORAL --- ---
    Pokud je řeč o tancích, tak já vždy preferoval Muradina. Pokud se umí hrát, je to dobrej tank. Ale musíš k němu mít team. Ale tak to platí obecně pro všechny hry. Tank by se měl brát mezi posledníma, aby se vybral podle složení teamu.
    DRAWER
    DRAWER --- ---
    STAROJDA: já ETC mám a nemůžu si ho vynachválit, když mám chuť na tanka tak to je první volba už předčil i diabla :)... má fakt dobrý skilly a pasivka je asi ze všeho nejlepší :D
    KORAL
    KORAL --- ---
    SUNBEAM: Prostě tank zní je v tuhle chvíli slušný. Až se vychytaj buildy, bude to sní ještě zajímavé.
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    co jsem hrá lvčera pár her proti ní a nebo s ní v týmu (většinou oboje, nový hrdina tak jej každý hraje) je silná, cc tam je, to přitažení se nezdá, únik má také, zvýšený speed, záleží samozřejmě na specnutí
    strašně těžko se zabíjí, protože si dává štíty a ten talent, kdy má těsně před smrtí štít na půlku HP je šílenej

    prostě naběhne do fightu, nadělá paseku, uteče, vyhealuje se a je tam znova
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    KORAL: dík za stručnou recenzi. Obecně mám chuť najet si dalšího tanka a Johanna mi je sympatická. Teď zatím točím jen Arthase a Muradina (toho jsem vzal konečně na milost). Pokukuju i po ETC, ale to ještě uvidim.
    KORAL
    KORAL --- ---
    YASHAMARU: Včera jsem ji koupil a zkusil 2 rychlé hry. Má potenciál jako tank a docela slušný. Ale nemá žádný pořádny escape :( Takže když někam vlítne, bud to team roznese a nebo tam zařve. Ale pokud už někam vlítne, dokáže docela zatopit.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    hmm koukam, ze hotslogs borec na strance porad maka. dost novych veci.

    ve hre templarka. ma ji nekdo uz? nebo aspon nehral proti ni.

    ICARUS
    ICARUS --- ---


    THE RIDE NEVER ENDS
    KORAL
    KORAL --- ---
    ICARUS: Done :)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Oh crusader?! nice...
    OSCURO
    OSCURO --- ---
    Devs are speaking

    OSCURO
    OSCURO --- ---
    Cosplay - novy char v HoS, crusader Johanna

    OSCURO
    OSCURO --- ---
    Tak jsem aapon dostal priority pass na launch event. Ale plysoveho Murkyho jsem nevydyndal


    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Tak update, staci pustit appku, nahazet do toho teambuilderu nejake kraviny a az vas to v poslednim kroku vyzve k invite pratel, dole je malinkatym textem "skip this step", takze je mozno mounta dostat bez jakychkoliv invite a tak dale.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam