• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: jo ten patch mi utekl, vcera jsem prave potkal celkem dobryho zeratula a slusne nakladal, sem si rikal kde to bere :) ale zapomnel jsem se kouknout na talenty. a ten vecer jsem koukal na GBobu jak rikal, ze je ted hodne dobrej, ze se mu tam neco nastackuje az na 110% dmg nebo co.

    to bude ten focused asi v kombinaci jeste s jinym talentem. ja to vecer prozkoumam tady mi prd funguje.

    to budu zas rozervanej vnitrne co hrat zeratul vs illidan to je sofiina volba, to me bude emocne zdimat kazdou hru
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: Ano ano, Zeratul se teď hraje i na "auto attack build", tedy ne burst na cleave, ale právě buffy na dmg. Dokonce někdo zkouší i tu druhou ultinu, ale samozřejmě void prison je stále nejlepší ultina ve hře :).

    Ted buff bude zřejmě toto (Khael'thas patch):

    Focused Attack
    Bonus to Basic Attack damage increased from 50% to 75%

    Tohle si Zeratulové teď berou místo Gathering power (nebo jiných talentů na lvl 4)
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    zacali jsme s kamosem hrat hero league a je to desny psycho, on dostane 400 bodu ja 150... to je pak motivace... :D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ale buff sem nezaznamenal, asi davam spatne glypy, totiz talenty
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ja ho hraju a ma i novy ikonky :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    zeratul prej dostal nejakej buff na dmg, ze ma lepsi ganky, hraje ho nekdo?
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ten anub je fakt brutalni, ma damage jak svina, dival sem se ze zahrobi na tf a jen jsem videl jak 3 enemy rychle ubyvaj zivoty a rikam si tyvle co jim tak saje a byl tam jen anub v ultimatce a nakladal :)
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    já nechápu matchmaking... za výhru v hero lize proti lepším oponentům dostanu 100 bodů, a za prohru tým 4x rank 20-24 a k nim rank 18 vs náš tým - 2x 25 , 45,48, 49 a za prohru -135
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    lol zas me ta sulinovina vykopla bezduvodne a dala mi leaver penalty a -2 ranky a povinnou retard que. vata
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    JANDOS: Nice. No oni slibovali, ze ho buffnou, takze splnili. Ja ho koupil po sleve, ale jeste nehral vyjma coopu :) Muj winrate s tankama je 32,5% :D Vylozene moje role.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    YASHAMARU: Kazdej vi ze je to ted jasne nejlepsi tank ve hre. Ja s nim mam v hero league 76% :)

    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    anub'arak win rate 65.9% wow.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    jeste by mohli pridat konecne valeeru nebo assassinku z diabla a budu happy
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    koukal jsem na toho ptaka a fenix ma dokonce jen 40 sec cd. to ma jaina docela slusnyho rivala
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    jj. ja jsem to tedka delsi dobu nesledoval, koukam, ze se vratil anub do popredi. Liquidneo uz to nehraje. Guardsman bob hraje team ligu. :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: zkus pogooglit nebo se mrknout na reddit, se mi to nechce hledat - bylo to roztahaný ve více diskuzích :)

    obecně jsou dva typy dodgnutí - buď 100% uhnutí schopnostma jako Tassadarovo Void shift a nebo skill-uhnutí, kdy těsně před explozí blinkneš pryč nebo do toho hodíš Void prison.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    YASHAMARU: Body v ranked dostavas podle svojeho skrytyho MMR. Kdyz ses rank 50 a mysli si to ze bys mel byt rank 1 tak dostavas za vyhru treba 500 bodu aby ses rychlejc dostal na rank kterej si ta hra mysli ze mas byt.
    V podstate to nema zadnej smysl, je to jenom kolecko ktery se naplnuje a povzbuzovalo te to hrat dal. Matchmaking se dela podle MMR
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: me to spis zajimalo pro pripad, ze bych to potreboval nez ze by mi prisla lepsi. na tom mem noob ranku to lidi berou prekvapive casto
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: pyroblast se da dodgnout na mnoho způsobů. Hlavně se ale nepickuje proto, že je hodně situační a vyžaduje 2sec windup. Oproti tomu fénix je mnohem jistější a slušná AOE se 60sec cooldownem.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    YASHAMARU: da se z toho invisnout / blinknout
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam