• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    PEDROBEAR: vydrzet!
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    v zasade me stve v kazde hre nutnost counterpickovat protoze jinak je to OP. Proc o zadnym jinym hrdinovi neplati to samy tvrzeni. Co me stve jeste vic, ze to nechaji vyhnit 2 mesice nez tomu nasadi korunku tim, ze se vsadim ze v pristim patchi bude "we feel that Kaelthas is now in a good spot and we will closely observe more data" aby za pul roku prisla nejaka opravdova zmena.

    Navrat do MOBA hry ve me probudil ze zacatku nadseni a zabavu jakou si pamatuju z doty, aby to preslo ve frustraci z lidi jakou si pamatuju z doty a ze vlastne lidi, jsou duvod proc hraju radsi single player a nekoukam jak kazdej zacatek zapasu v hero lize je nekdo 2 minuty afk, pak right clickne doprostred mapy de si jeste pro piti a vrati se k svymu respawnutymu hrdinovi ve fontane.

    Do toho ten zprasenej matchmaking tym rank 15 proti team rank 35, 3 hry po sobe. Mam nejakou smulu na lidi nebo se asi musim ozrat nez to priste zapnu. 12 proher v rade v Herolize vcera me nejak odradilo.
    KORAL
    KORAL --- ---
    YASHAMARU: ty máš hrát rankedy semnou :D A né s někým jiným :-D :-D :-D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    PEDROBEAR: vidim to stejne!

    jsem zvedavej nakolik to budou adresovat v pristim balance patchi.

    rekl bych, ze ilidan je na uplnym vrcholu toho co jim prijde jeste OK, kdy noobove jsou s nim tragicky, average jsou s nim average a diamond/master ho abusujou a jsou s nim na vrcholu potravinovyho retezce.

    ten kaelthas moc nechapu, ze jim to prislo OK, ale o vikendu jsem fakt drtil a uz jsem si na to zvykl. ale myslim, ze dostane nerf az si ho koupi dost lidi.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    kaelthas late game je nějakej pojebanej. Insta kill přes flamestrike je kolosální píčovina při rozdílu 1 lvlu.

    Hopsající nabuzenej Ilidan a fingerpoint Kaelthas vidím jako 2 hlavní gamebreaking hrdiny momentálně.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    YASHAMARU: ofc jsme vyhrali, team sice uz vzdaval ze gege apod, ale vlozil jsem do toho svuj sarm a vudci schopnosti a a pri -3 lvlech jsem jim dal jsem takovej malej pep talk jakoze kdyz budete hrat aspon average, i will cary u np.

    nacez jsme promptne vyhrali. ale bylo to jasny meli sme v team kaelthase a illidianiuse, coz jsou oba lategame beast sampioni (*wink* at starojda) a muzou prohrat jen kdyz se jim psychicky zhrouti team. neco jako u maturity, kdy vyletis jen kdyz se rozbrecis, kdyz aspon neco vypotis, tak win :D

    fakt je to nechutny prase, ale hanz si ho koupil, takze cajk :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: jo ten patch mi utekl, vcera jsem prave potkal celkem dobryho zeratula a slusne nakladal, sem si rikal kde to bere :) ale zapomnel jsem se kouknout na talenty. a ten vecer jsem koukal na GBobu jak rikal, ze je ted hodne dobrej, ze se mu tam neco nastackuje az na 110% dmg nebo co.

    to bude ten focused asi v kombinaci jeste s jinym talentem. ja to vecer prozkoumam tady mi prd funguje.

    to budu zas rozervanej vnitrne co hrat zeratul vs illidan to je sofiina volba, to me bude emocne zdimat kazdou hru
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: Ano ano, Zeratul se teď hraje i na "auto attack build", tedy ne burst na cleave, ale právě buffy na dmg. Dokonce někdo zkouší i tu druhou ultinu, ale samozřejmě void prison je stále nejlepší ultina ve hře :).

    Ted buff bude zřejmě toto (Khael'thas patch):

    Focused Attack
    Bonus to Basic Attack damage increased from 50% to 75%

    Tohle si Zeratulové teď berou místo Gathering power (nebo jiných talentů na lvl 4)
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    zacali jsme s kamosem hrat hero league a je to desny psycho, on dostane 400 bodu ja 150... to je pak motivace... :D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ale buff sem nezaznamenal, asi davam spatne glypy, totiz talenty
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ja ho hraju a ma i novy ikonky :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    zeratul prej dostal nejakej buff na dmg, ze ma lepsi ganky, hraje ho nekdo?
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ten anub je fakt brutalni, ma damage jak svina, dival sem se ze zahrobi na tf a jen jsem videl jak 3 enemy rychle ubyvaj zivoty a rikam si tyvle co jim tak saje a byl tam jen anub v ultimatce a nakladal :)
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    já nechápu matchmaking... za výhru v hero lize proti lepším oponentům dostanu 100 bodů, a za prohru tým 4x rank 20-24 a k nim rank 18 vs náš tým - 2x 25 , 45,48, 49 a za prohru -135
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    lol zas me ta sulinovina vykopla bezduvodne a dala mi leaver penalty a -2 ranky a povinnou retard que. vata
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    JANDOS: Nice. No oni slibovali, ze ho buffnou, takze splnili. Ja ho koupil po sleve, ale jeste nehral vyjma coopu :) Muj winrate s tankama je 32,5% :D Vylozene moje role.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    YASHAMARU: Kazdej vi ze je to ted jasne nejlepsi tank ve hre. Ja s nim mam v hero league 76% :)

    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    anub'arak win rate 65.9% wow.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    jeste by mohli pridat konecne valeeru nebo assassinku z diabla a budu happy
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    koukal jsem na toho ptaka a fenix ma dokonce jen 40 sec cd. to ma jaina docela slusnyho rivala
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam