• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    potrebujem 3 lidi s facebookem a pristupem do hero ligy, kdo chce toho free mounta, tak do posty pls
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    MAFIK: zkus si zahrat vsechny na 5 uroven jak budou postupne ve volne rotaci a kup si ty po kterych ti bude smutno az nebudou. :)
    MAFIK
    MAFIK --- ---
    VICTIM81: aha aha, velice dekuji
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    MAFIK:
    hrdiny koupis but za realne penize nebo za zlataky.

    zlataky ziskas hranim.. kazda hra ti prida skoro prd. ale pri hrani zvysujes level hrdinovi i sobe jako hraci a za to mas pak odmeny jako treba dalsi zlataky.

    hlavni zdroj je ze zacatku delani questu. smutne je ze mam pocit ze nejsou hned od 1 levelu.
    ale pakmile je odemnkes tak kazdy den ti pribude jeden Quest. a muzes mit najednou max 3 Q.
    takze pokud nechces tratit tak jednou za 3dny u toho stravis vecer.

    Q je nekolik. a zameruji se na typy hrdinu zejmena. takze pokud je chces delat tak je nezbytne mit jednoho hrdinu od kazdeho zamereni... jsou 4. a tak abys pokryt vsechny svety ze kterych jsou.. wow , diablo, starcraft. to je asi vse. takze se 4 hrdiny dokazes splnit jakykoliv Q.

    ja proste hral s prvnim hrdinou dokud jsem nebyl v situaci ze jsem nemohl plnit Q a koupil jsem hrdinu dane kategorie. a vybral si takoveho ktery mi nejak bude sedet abych se u toho taky bavil.

    zakladem asi pro kazdeho... / krome me/ je ze hraje hrdiny kteri jsou volne odemceni a kazdy tyden se stridaji. ty hrdiny nalevli na 5lvl a tim dostanou 500goldu coz opravdu neni malo.. hlavne pokud to delas poctive. je to velmi dobra metoda na nabrani goldu.

    k hero league je potreba 10hrdinu a mit player level na 35 nebo nejak tak... ale to je jedno. pokud ty hrdiny nekoupis rovnou za prachy tak ten level hrace stejne udelas behem toho jak budes farmit goldy.

    takze ... jakmile budes mit zaklad hrdinu pomoci ktereho pokryjes daily questy tak pak si ber jen to co chces hrat. imho.

    itemy pripadne runy nejsou.
    to je nahrazeno talentama/skillama... ty se ti zpristupni tim jak zvysis level kazdeho hrdiny. a jakmile dosahnes urciteho lvl jako hrac. tak je budes mit otevrene rovnou vsechny bez ohledu na lvl hrdiny.

    role jsou stejne jako jinde. v zakladu tank, dps melee a ranged, support. ale to pri Q matchi moc nehraje roli. stane se ze jdes treba s 2 healerama bez tanka coz je paskvil ale co se da delat...
    MAFIK
    MAFIK --- ---
    Ahoj mám dotaz, dostal jsem klíč a zacal jsem hrát..ale moc se v tom neorientuju a tak bych vas chtel poprosit o radu jak se trosku zorientovat. ti hrdinove se daj koupit jen za dolary a nebo zlataky ? ty zlataky se daj ziskat jak? hranim quick match mi jich to dava desne malo..takze to je ucel abych musel hodne hrat a vyhrat jich fakt hodne na nakup dalsiho hrdiny nebo jich jde nejak ziskat i vic? jeste jsem objevil daily questy. Nebo si musim rovnou nakoupit nejaky hrdiny za doláče? a az budu mit aspon 10 hrdinu tak se mi otevre hero league? jinak ma smysl se zamerovat na nejaky hrdiny si mam ziskavat nebo je to jedno a mam si odemykat ty co se mi proste jen libi?a itemy teda zadny nejsou a behem hry si jen volim ability? a kdyz s hrdinou dosahnu nejake urovne tak si pak v dalsi hre muzu vybirat z vice skillu? sorry za zmatenej dotaz a diky za jakoukoliv pomoc
    HOUMI
    HOUMI --- ---
    VICTIM81: jj to chapu ;) casem se dostanu do ligy, tak treba do ty doby .... holt mam HotS v hrani az za D3 a HS :))
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    HOUMI: navod jako takovy asi neexistuje. spis to naberes praxi, hranim. je potreba si uvedomit ze i u takto akcnich her ma cenu premyslet. schopnost cist hru a predvidat soupere je velmi prospesna. mozna to naberes spis hranim strategicky her. ja treba obcas kouknu na LOL profi zapasy jen protoze me porad zajima ten tymovy aspekt hry. to ze hra neni jen nahaneni hrdinu. po mape. ono to je neskutecne siroke tema kde casto nefungujou nejake obecne odpovedi. kazda situace muze byt nejak specificka kdy neni mozne rici ze vzdy plati to nebo ono.
    HOUMI
    HOUMI --- ---
    VICTIM81: to je presne muj problem :D je nekde neco jako navod " co kdy " delat ? Diky predem
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    klidne si me pridejte. Victim#2116
    pokud bude potreba eml tak dejte vedet. ted z hlavy nevim ktery eml mam k blizz uctu.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    pojd nekdy dat s nama
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    tak o tom ze nekteri lide nejsou schopni poznat co je zrovna potreba, neni pochyb. ale ze by se to delo i s mmr kolem ranku 1. no coz ja nikdy nemel moc stesti.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    krome salusova zajimaveho postrehu, ktery me vubec nenapadl imo jeste muze hrat vliv liga ve ktery se pohybujes. imo cim nizsi liga, tim hure lide umi uzavirat hru.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    VICTIM81: no, to je opet velice jednoduche, hotslogs, prumerna delka hry za poslednich 30 dni = 20 minut :)
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: tak jen vyrovnanosti tymu bych to neprisal. i drive se sesly vyrovnane tymy. a i ted se mi bezne stava ze je to nevyrovnane ale tym to neni schopen uzavrit pod 15 nekdy ani pod 20min. bude tam toho vice. ale to ze se to proste deje nejen mi me zajimalo.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    *studenti, otcove na materske dovolene a invalidni duchodci si misto vecera dosadte adekvatni denni dobu kterou budete vyrizeni
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    VICTIM81: sedlackym rozumem je to znamka toho, ze se matchmaking zlepsuje a vyvazeni je lepsi.. kratka hra = jeden z tymu ma vyrazne navrch.. pokud je bitva hodne hodne vyrovnana neni problem hrat pul hodiny, 40 minut a clovek je pak z toho vyrizenej po zbytek vecera :)
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    VICTIM81: Já před chvilkou dohrál hru co měla 40 minut.
    Polovinu hry dělám counterpush na všech linkách s abathurem. Šílenost.
    Nakonec jsme vyhráli, protože jsem s mule prohealoval nějakých 70% i přes orbitální raketu.

    Netušil jsem, že může Blackheart bay trvat tak dlouho.
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    YASHAMARU: supr. jsem rad za nazor nekoho kdo to uz hraje dele a sleduje to i z pohledu zebricku. pro me osobne je to uz jedine lakadlo do hry kdyz to hraju sam. ale 10hrdinu nemam takze co 2-3 dny delam daily. nejaky vyvoj "hodnoty" mmr jsem cekal. ale spise ze se to opravdu vice roztahne. podle toho co pises je videt za hotslogs pekne zlepsuji. ja tam mel registraci kdyz jsem to hral prvni cca 2 tydny. a kdyz jsem se rozhodl zahajit farmu na goldy tak jsem to uz neotevrel. pro klid duse. a ted uz nevim ani heslo.

    jeste dotaz na delku hry. prijde mi ze se v posledni dobe prodlouzila. uz nemivam hry pod 15min. coz je imho skoda. jestli meta nebo to tak blizz chtel. je to jen muj problem?
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    jak funguje blizzard mmr netusim, ale spis bych rek, ze dobre.

    problem je, ze hrac vidi jen rank, kterej je naprosto scestnej. stoupajici hrac rank 34 muze hrat lip nez tydny zasekla 10tka. jen jeste nema odehrano a zrovna stoupa.

    kdyz jsou ldi nasrani ze prohrali, tak se podivaji na ranky a vidi nizky, ale nic z toho nezjisti.

    na tom hotslogs se dozvis, kolik ma borec her, jesi hraje sam, jesi hraje duo, nebo ho nesou kamaradi, jestli se specializuje na jednoho hera a v tvoji hre byl donucen do role co nemainuje. jestli nehraje po pulrocni pauze atd.

    ja na tsku porad whinuju, ale jen vypoustim paru a nemyslim to vazne, ve skutecnosti uz si nepamatuju, ze bych nekdy v posledni dobre dostal hrace, kterej by mi prisel jakoze "noob".
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    VICTIM81: no 200 bodu je nic. rozdil mezi hracem 2 000 a 2200 je zadnej. ofc beru, ze pokud ma hrac zalogovanejch par her, tak se tim nemusime zabyvat.

    me to v praci na hotslugs nepusti, ale da se tam vyfiltrovat, liga a rozmezi hracu, ktery to do ni zarazuje. prubezne se to pozadovany mmr snizuje. driv jsi treba na master musel mit 3,5k mmr a ted uz jen 3k.

    hero liga je prisnejsi nez quick match, takze tam je potreba vetsi mmr pro jednotlivy ligy.

    kdyz tam rozkliknes uhranej zapas, tak ti to ukaze tusim prumer mmr vsech hracu. ten prumer v teamu vychazi +- stejne, lita to o par set. pochybuju, ze to maji uplne spatne a nahodou jim vsechno vychazi.

    fakt si myslim, ze 200 bodu je malo, to je jen o tom, ze ma hrac nahrano vic. pokud mas 2400 a 2600 tak jeden jen hral vic her a postupne stoupa diky + win rate.

    IMO hodne dobri hraci jsou od 3.5k vys. mezi 3k hracem a 3.5k hracem je velkej rozdil. mnohem vetsi nez mezi 2,5k - 3k hracem.

    3k mmr bude uz rank 1 myslim urcite. spis o trochu driv. jinak rank 1 je podle me blbost, ze by to byly top 2% hracu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam