• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    PEDROBEAR: Potřebuješ facebook a u něj čtyři kamarády, připojit facebook appku, naklikat voloviny, (ne)odeslat invite, získat kód, kód nasypat do blizz-code-redeem.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    takze to jde i bez facebooku?
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: uz to mam, nebylo potreba si te pridavat, takze ses v cajku :) kazdopadne diky
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    MAFIK: Muradin byl taky můj první hrdina. Pak jsem ho zatratil a teď znova rozjíždím. Je to frajer a hlavně má i víc buildů ke hraní, takže to je paráda.

    Dál si určitě kup Vallu - ta je taky za 2K a je to parádní assassin, hraje se i v turnajích apod.

    A potom už bych fakt doporučil hrát ty hrdiny co jsou zadarmo a kdo se ti bude líbit, tak koupit.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: ok tak až ho budeš mít tak dej vědět a z přátel si tě zase smažu :). FB nemám pro tyto důvody :)
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    MAFIK: ani nezkuseny hrac se jako bot nikdy nechova, AI je tak pro to vyzkouset si co delaj jednotlivy ability, kdy je pouzit spravne se naucis jedine proti lidem
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    LOFEEK42: Ani jim nemusíš poslat invite do té teambuilder appky, ta fáze se dá v klidu přeskočit. (malým písmem vedle tlačítka "odeslat invite")
    DIOM
    DIOM --- ---
    MAFIK: za 5. lvl kazdeho hrdiny dostanes 500 goldu ;) ..jinak si kupuju co te zaujme/jde po vyzkouseni ve volne rotaci
    MAFIK
    MAFIK --- ---
    YASHAMARU: a proc na patou uroven? no ja si jich dost vyzkousel v tom treninkovem modu s botama..tam je jich otevrenych dost.ale kdyz si dam normalne s lidma 5v5 tak mam jen nejaky free a tedka toho trpaslíka.
    MAFIK
    MAFIK --- ---
    tak jsem si koupil za prvni zlataky Muradina a je to frajer. jinak jak mam pokracovat v nakupu hrdinu? mam si koupit jednoho W/D/SC a je jedno jaky ma zamereni nebo jednoho warriora jednoho assasina jednoho supp atd?
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    dobre lofas :) tak si to kazdej udelejte a na hrani serem :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    LOFEEK42: ha nice :D
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    LOFEEK42: dostanes kod, kerej pak redeemnes na bnet uctu a muzes vesele pavoukovat :)
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    YASHAMARU: staci pres tu stranku teambuilder sestavit tym i z non hots hracu, proste pratel na FB a mas ho :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    kluci nevim, me to normalne funguje, proste kdo chce toho hnusnyho pavouka do sbirky, tak mi poslete SZ jak se jmenujete na fcb. ja si vas pridam. pak z vas udelam team a pudem si dat jednu hru jak se sejdem a mame to.
    HOUMI
    HOUMI --- ---
    YASHAMARU: ja to nechapu... sem to zkousel u sebe a proste mi to nedovoli nikoho vybrat ... .a co vim, tak se to dela tak, ze nikoho nepotrebujes xD u me bude asi problem jinej mail k fb nez k bnetu ?
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    YASHAMARU: To já se taky přidám :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    jestli sem to dobre pochopil, z fcb friendu poskladas tym, zahrajete jednu hru a hotovo. muzeme se vsichni zase rozejit :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: jen se nedelej, ty se mnou chces jen kamaradit na facebooku :)


    STAROJDA: no muzes to taky zohlednit, ale mel bys mit ve free rotaci hrdiny, co pokryjou vsechny questy

    mladsi krev obsirne radi :D to byla nestastna formulace ne. vzdyt ho neznas, muze tu lurkovat roky + byt master hon, dota2, lol veteran. i kdyby ne, tak point of view novacka casto prinese neco co veterani nevidi nebo uz zapomneli. pripadne jeste neposkozeni hrou mysli mimo krabici :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: mounta nechci, ale můžu vám pomoct ho získat :). Pošta
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam