• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    STAROJDA: Tomu nerozumím... U KL je napsáno, že ve wraithovi nemůže dělat dmg, ale pak tam čtu že dmg kterej udělá snižuje jeho oživení.... Nebo si to výkladem blbe?
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    parada ty jo :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    STAROJDA: vsechny stripky jsou super.. kdy to bude? (nemuzu si pustit to video a internet vidim pohledem severokorejskeho obcana)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    weetej :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SKY_MAX: jo! :D
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    jé tady je dávno diskuse.. to mi mohlo taky dojít :D nazdar
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Střípky z Enternal Conflictu (z E3)

    Treasure goblin- In the first 30 seconds (when the gates are closed) you can kill the treasure goblin - gives you gold.

    King Leoric Trait - When he dies turns into a wraith - the wraith stays on the battlefield for the duration of his death. Doesn't do damage but can slow heroes. Any 'damage' done as a wraith reduces his death timer. When you revive as KL you spawn at the spot your wraith is. Never leaves the fight.

    Monk - Mobile agile, heals allies. Monk can choose his own trait at lv 1. (attack/melee brawler/support)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    The Eternal Conflict - Heroes of the Storm
    http://www.youtube.com/watch?v=-RYw5wAKKc0
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    YASHAMARU: tak ja budu par dni doufat, ze se to jeste nezhorsi :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    poznas to, ze kouknes na profil, historie her. pokud tam mas dopocitany hodnoty, tak je to aktualizovany
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    LOFEEK42: trva to par dni nez se ti to prepocita, cim stalsi hra tim dyl, nejrychlejsi je to do 3 dnu
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    hele jak funguje ten hotslog, predtim nez jsem nahral vsechny replaye jsem mel nejak MMR po nahrani vsech je to MMR stejne, udelal jsem to vcera, neni zde nejaka prodleva ve vypoctu, nebo jsem i tak hrozna lama?? :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: STAKOVACKA!
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: rozhodně to nebude jenom u Zeratula :D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    no a nevim jak u ostatnich class, ale mezi lvl 4-13 nejsou u zeratula uplne moc variabilni buildy :)

    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: aha tak ja sem se jenom blbe podival, v obou se voli nejvic follow through, jenom cim jde clovek do nizsi ligy, tak ma survival vetsi procento :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    YASHAMARU: focused attack + follow through.. obe jsou to stackovacky, takze jenom je potreba na to malicko myslet a spravne to nacasovat, aby obe proclo a vyhlidnuta obet dostala poradne nalozino.. focused attack je asi bez debat, ale u toho follow through na lvl 7 hodne vaham, jestli neni lepsi first aid - na hotslugs je pekne videt rozdil mezi master a diamond ligou, v prvni se bere vic dmg boost, v druhy se voli survival :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    koukal jsem na toho zeratula a ma tam jeden talent na AA +75% a pak ma jeste podobnej co dava +40% k AA. zkousel jsem to v jedny hre a je to velkej burst. ty ganky zas vypadaji o neco jinak.
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    PEDROBEAR: Potřebuješ facebook a u něj čtyři kamarády, připojit facebook appku, naklikat voloviny, (ne)odeslat invite, získat kód, kód nasypat do blizz-code-redeem.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    takze to jde i bez facebooku?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam