• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    MAFIK
    MAFIK --- ---
    YASHAMARU: ja ho pamatuju když jsem hraval kdysi w3. hral orca a byl jeden z mála co byl schopnej se postavit asiatum. on to ma v sobe :-)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    hots budou takova duchodova hra progameru :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    MAFIK: jj :) Manuel "Grubby" Schenkhuizen (Dutch: ['manyɛl 'sxɛŋk,hœyzən]) is a professional StarCraft II Protoss player from the Netherlands and a former Warcraft III World Champion.

    tedka sere na sc a hraje hots :D asi zpohodlnel
    MAFIK
    MAFIK --- ---
    YASHAMARU: s tim holandanem?
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    lol, ted jsem si zahral s Grubbym :) na jednom monitoru jsem mel lobby a na druhym stream a na nem to samy lobby :D

    hrali combo azmodana a johanu a jeli stakovacku :) hra 20 min a azmo mel max stacky.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    taky se pridavam Pedro#2538
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    hraju ted docela casto, kdyby se chtel nekdo pridat Mcht#2136
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    co vidim tedkom nejvic contestovany picky, tak kaelthas, anubarak, brightwing, sylvanas, zeratul, to je rozebrany hnedka.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    jinak par postrehu k illidanovi.

    Qckem se da zrusit drakovo odpaleni. nacasovat tak, aby byl zrovna ve vzduchu, kdyz prijde naraz a nic se nestane.

    podobne se Qckem da svest s nekym, kdo blinkuje nebo ma ruzny skoky, dashe atd. nekdy instinkt + haluz, ale nekdy je to jasny. napr jsem zavrenej ve void prisnu s muradinem a je jasny, ze prvni co udela je jump pryc, tak Q a vezete se s nim.

    enemy zidky/minioni. jsou takovy zachrany body, nechavat je zit (zidky). kdyz je clovek pronasledovanej tak pak W k ni a Q prez ni a urazi se velka vzdalenost.

    body block a stutter step je jasny, ale I je na tom celej zalozenej. velka cast jeho sily je v tom, ze kdyz team vyhraje fight, tak nejsou prezivsi. casto se stane, ze se vyhraje fight, ale enemaci jsou zahnani s low hp. pak jako by se nic nestalo. on je tak dobrej prave proto, ze to jeste poskace a vsechno dopozabiji.

    a neco proti nemu. nevyplati se moc utikat. to je presne to, co chce illidan videt. nepratele na uteku. nejen ze nedostava dmg, ale oni ani nemaji sanci utect. lepsi je stat a bojovat. chce to uz v lobby napickovat silnej team. je potreba mit dmg. kdyz neni v teamu dmg, ktery by illi musel respektovat, tak se pak neda nic moc delat.

    samotny stuny to nezachrani. ty ho nezabijou, jen zdrzi.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    V1TEK: ve hre zmackni L. nebo v options enable camera follow odskrtni.
    V1TEK
    V1TEK --- ---
    Muzete mi helpnout s nastavenim? - zapl jsem to po delsi dobe a kdyz mam kameru vycentrovanou na hrdinu, tak nemuzu najet tak, abych ho uz nevidel (zkratka kdyz se snazim co nejvic doprava, tak me to pusti maximalne tak daleko, abych sveho hera videl uplne vlevo). Kdyz kliknu na minimapu, tak to jde, ale jinak vubec - nezda se mi, ze by to predtim fungovalo takhle, muze mi nekdo poradit?
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Friday Gaming Night zatim jde. Sice trochu v solo rezimu, ale co se da delat :D Illidan balanced. Ten jeden loss byl, kdyz nas first pick aktivne bral abathura. Nacez enemaci ofc vzali illidana + brightwinga. Nub.

    JANDOS
    JANDOS --- ---
    SKY_MAX: si to zabil :D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    diablo si kupte to je dobra hra
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    TRIPLT: Máš malé rozlišení jako tenhle člověk?
    Bug Hero Filter - Forums - Heroes of the Storm
    http://us.battle.net/heroes/en/forum/topic/18000311691
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    ZARREMGREGARROK: mno me ty filtry mnohdy ani nefunguji... nemuzu na ne kliknout takze mi jsou stejne na prd... :D
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    TRIPLT: Potěšilo by, kdyby člověk mohl kliknout na daily a ono to nastavilo filtr podle daily. Už tam ty možnosti filtru mají, tak to jen propojit.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Taky me to na zacatku kdyz jsem zacinal dostalo, ale pak jak prisel jako dalsi quest "starcraft" tak mi doslo, ze je neco spatne :D
    DIOM
    DIOM --- ---
    s tím diablem v questech..to už je taková pěkná klasika :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: Co jsem pochopil, tak treasure goblin bude vázaný na daily quest. Když Treasure golbin umře, tak všichni s questem dostanou zlato (splní quest). Tj nebude honička o to, kdo první zabije goblina a sebere vše :). Takže to pro doplnění
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam