• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    u novy stejne jako zeratula je nahovno ze si ten skin moc neuzijes vetsinu casu ve stealthu
    OSCURO
    OSCURO --- ---
    YASHAMARU: Mohli by ji dat na melee na dlouhe kopi :-) Vetsinou jsem ji mel jako melee s bidlem.
    Ale i ten skin neni spatny, nostalgie je mrcha
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    OSCURO: ted je ohlasen jen Butcher, Skeleton King a Monk. Ten skin je pravdepodobne naznak, ze amazonka v nejblizsi dobe nebude. Mozna jim prijde, ze uz je hodne female ranged postav :)
    OSCURO
    OSCURO --- ---
    HOUMI: Aahhh skoda...
    HOUMI
    HOUMI --- ---
    OSCURO: myslis ten skin Novy jo ? :P
    OSCURO
    OSCURO --- ---
    YASHAMARU: Se me tam libi ta Amazonka :-) Muj oblibeny char z Dia2
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: Já jako vždycky k hodnejm :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    tak co ke komu se pridate? :P


    BARTUC
    BARTUC --- ---
    diky kuci
    DIOM
    DIOM --- ---
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ja na buildy koukam na hotslogs https://www.hotslogs.com/Sitewide/HeroDetails

    je to z replayu ktery lidi dobrovolne posilaj na ten server, ale vypovidaci hodnotu to ma.. zejmena teda master nebo diamond liga
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    btw sou nekde nejaky guidy/buildy na jednotlivy hrdiny? raynora sem hral tak nejak podle citu, ale nechci zbytecne moc lamit
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: tak jesis hral lolko tak hots budes hrat s prstem v zadku
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    KORAL: mno me stale dava instant :-D
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    YASHAMARU: tak ja v minulosti dost hral lolko, ne nejak uzasne, ale zakladni navyky snad jeste mam a navic sem si dycky zakladal na tom, ze sem se snazil naucit tezky hrdiny a snazil sem se je mastrovat. delal sem to tam v kazdy hre, gze me tady u toho hned nalakalo very hard :-D
    KORAL
    KORAL --- ---
    YASHAMARU: Mi o tom povídej. já ji koupil těsně po nerfu, stále byla dobrá, ale už nedávala instant :-D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    YASHAMARU: jeste k ty nove :D pred rokem prispevek :)) byla muj prvni hrdina koupenej tusim. pred tim rokem mela cca 3x vetsi dmg
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: jo s tim mam problemy u healingu, kdyz tam beha kopec klonu, tak nekdy nevim, kterej mam healovat. tak ji necham raci chcipnout at nemam trapas, ze jsem vyhealoval omylem klona.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: dobra volba, nevim jestli pro zacatecnika, ale pro main urcite :P
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    YASHAMARU: diky za radu, ilidian je char co si chci koupit a asi i mainovat, libi se mi jak je tezkej na dobry zahrani :-) ale nejdriv dotahnu raynora na lvl 10 :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam