• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    máte někdo teorii z čeho se počítá skill bonus v hero league?
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    tak sem se dneska konecne probojoval do ty zajimavejsi casti hero ligy atm 39 :-) 5vyher 5 proher ( z toho 3 v tymu z 5 lidi)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    doufam, ze ve stredu uz bude butcher za 10k. tusim ze to byva 14 dni ne.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Teda oprava - "klasickej" šípovej build je tak, že na 1. lvl se bere ten levnější šíp na manu. Healing musí obstarat support :) a šíp je mega drahej. To 3x combo ti musí sežrat snad celej mana pool
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: tak to je klasickej šípovej build, ten se hrál od vždycky - jeden ze tří hlavních. Proto je Valla tak variabilní.

    Já teď hraju tenhle build. Okoukáno z aktuálního theorycraftu na pro scéně

    1. range na multishot
    4. puncturing arrow (dříve Arsenal, ale ten se bez battle momentum už tolik nehraje)
    7. searing attacks (stabilní dps. varianta je i repeating arrow)
    10. strafe
    13. frost shot
    16. blood for blood (po nerfu je to diskutabilní, ale 2x vault nepotřebuju a ostatní taky nic moc)
    20. nexus frenzy (bolt netřeba, vault musí stačit)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    YASHAMARU: takhle to hraju ja, akorat misto spell shieldu jedu giant killera... hodi se to proti velko hp obludam a diky 2x tumblu ses neskutecne mobilni, gze se vetsine veci muzes uhnout a ten hungering arrow ma obrovskej range, gze muzes stat krasne az v posledni linii a davat kupu dmg a priblizit se jen na ulti... me to vyhovuje daleko vic nez ten multishot build, protoze mi to prijde daleko vic safe a je to mnohem mobilnejsi
    KORAL
    KORAL --- ---
    YASHAMARU: testnu :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    zajimavy mi taky prijde

    1 attack speed
    4 lifelink
    7 aa damage
    13 lifelink

    to ji taky slusne healuje :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    kdyz uz jsme byli u tech buildu, tak jak se vam zda tohle u vally?

    1 siphooning arrow (+hp)
    2 puncturing arow (+1 bounce)
    7 repeating arrow (reset q)
    10 strafe
    13 spell shield
    16 tumble (2 charge na vault)
    20 bolt of the storm

    resetnout si qcko 3x, kazdy bouncne 3x a vrati se pulka jako hp moc lidi neceka :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Po čtyřech měsících jsem pustil HotS Logs uploader :), to asi chvíli poběží.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Heroes lama on Twitter: "Bug na Lili - když máš na sobě Cloud serpent, tak stůj na místě - ještěrka tak dá víc útoků a tedy víc dmg! https://t.co/l81qC6ND74"
    https://twitter.com/heroeslama/status/620163259115655168
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    ICARUS: novu mam radsi ale neni lepsi. dmg taky nema lepsi. nova udela baf a pak ceka az ji slezou CD aby mohla znovu. zera ma dostatecny melee AA dmg a jeste se na to dokaze specnout a pak naklada az moc. a jeho ulti je asi porad povazovana za nejsilnejsi ve hre. v kombinaci s mobilitou jakou ma je proste lepsi. ale na hrani me vubec nelaka. zatimco s novou me hrani docela bavi.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    YASHAMARU: Mi prijde nova lepsi nez zeratul, dmg to ma plus minus stejnej, ale nemusi se commitovat na melee range a aspon na nizsim levelu clony udelaji docela bordel, co se tyce hledani pravy Novy. Ale na druhou stranu, kdyz se to posere a vyhmatnou te, Zeratul muze aspon utyct/jukovat pres Ecko, ale Nova jen potupne chcipne.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ICARUS: mozna se zase vynori odnikud. :) to dmg na mete az tak nevadi ale ten rozsah je blby. predtim se do toho chytaly cely teamy np bez mireni ale ted je to o dost mensi a vic jak tri lidi se tam snad ani nevejdou :D nu coz, tak budem pro zmenu zase mesic abusovat zeratula :))
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    YASHAMARU: Jen aby to nebyl takovy ten placebo efekt jako v lolku kde nerfli champa, kteremu pak spadla winrate o dost procent a po par mesicich se ukazalo ze ho v skutecnosti nenerfli :))
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    dal by dnes nekdo quick match ?
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    YASHAMARU: pěkný přirovnání :D já mám pocit, že wawy už tak likviduje stejně rychle: dagger, éčko, proběhnu doprostřed a spamuju Q, seberu globe a přitom pákrát střelim do těch co to přežili, wawe je tuhá během pát vteřin, nevim o moc kolik to může bejt rychlejší

    ale musim to zkusit znovu, očividně na tom něco je, když to má tak obří pick rate
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    illidan nakonec dobrej drop o 8.5% :))) rip.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ja bych ji bez toho asi nehral. imo je to nejlepsi a nejrychlejsi pusher ve hre diky prave tomuhle.

    teamfight dagger stejne nezvrati. ty jsou jen o tom jestli trefis drsnou silence :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    SKY_MAX: bere se to kvuli tomu siege potencialu. na nekterych mapach to mas neuveritelne imba, vem si treba spider queen kdy farmis enemy push jen ze jdes kolem jak statham a za tebou exploze.

    ty ostatni talenty se ani nepriblizujou tomuhle efektu, proto se to tak bere.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam