• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    skeleton king me bavil presne jednu hru.

    hlavni nedostatky:
    je to nuda
    vetsinu casu clovek ceka na cooldowny
    pouziva v podstate jenom jednu abilitu (smash) - pekna damaz ale strsne dlouhej cooldown
    drain life jednou za 15s a musi se clovek trefit
    nuda
    teleport je sice peknej, ale pouzije se parkat za hru.. a hlavne neni to jako se sylvanas, ze se clovek dostane pres prekazky, duch chodi uplne stejne jako normalni hero (wtf!)
    auto attack je strasne pomalej, takze se clovek musi hlidat, aby neusnul
    nuda nuda
    tomb je strasne neprehlednej v team fightech, coz je nevyhoda i pro vlastni team
    druha ultimatka je strasne slaba
    a je to nuda..
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    Uthera moc nehraju, naposledy někdy na alfě i když ho mam koupenýho, ale hraju hodně Tyrande a hry s Utherem jsou nejlepší!
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    proc nehezke.. to je prave ta prca na tom, neustale mizet a objevovat se.. a na potreti uz sme toho arthase zabili :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Heroes lama on Twitter: "Tipy pro nového warriora, Leorica: když jste v undying formě, tak se dá portovat do základny! tím se dá vyhnout nehezké situaci po respawnu"
    https://twitter.com/heroeslama/status/623818786949439488
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    KORAL: cece dmg uther mi prijde funny tak maximalne do ty chvile, nez se enemy prestanou rechtat a zacnou zase normalne hrat :-D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    KORAL: asi jako ve ctvrtek v kauflandu :)
    KORAL
    KORAL --- ---
    BARTUC: Uther se dá hrát i jako DMG. Jen musíš dobře navolit talenty. A to sním je pak pravá zábava. Protože nepřítel nečeká, že mu najednou takovej děda nadělí takovou DMG a ještě se stíhá healovat a tebe blokovat.
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    BARTUC: Mrtvej Uther healuje víc než živej.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    ICARUS: presne tak, byl sem z toho celej takovej bleh :-D ale je fakt, ze kit ma super, dva healy, stun, nesmrtelnost a i kdyz hebnu, tak porad hodne slusne healuju nejakej cas, coz je ukrutne OP... ale je to takovy divny... jeho nakup rozhodne prozatim odsunu na pozadi, protoze me to fakt nebavilo a tesim se az bude lvl6 a budu moct prejit na exp neceho jinyho (nicmene casem se k nemu rucite vratim)

    jinak ja sem to tak nejak zkousel a dostal sem se i na 4 aktivni talenty, coz uz je fakt strasne moc na me :-D
    DIOM
    DIOM --- ---
    Uthera je hratelnej jedině v lumbersexual skinu..to má hned o dost větší koule!
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    Uterka!!
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Uthera mám skoro na lvl 10 a baví mě neskutečně. Aktivní talenty mám jen dva nebo tři a to se dá uklikat. Hlavně Benediction je ok, protože to se dá zapnout dlouho před bitkou a čekat na vhodnej dvojstun. V nejhorším to vyplýtvám na dvojitý uzdravování, což taky není uplně špatně :). Hlavně mě na něm baví že je docela tank a hlavně má stun (či dokonce dva a s Benediction tři!), dobře čistí lajny (W) a jeho ultimátky jsou obě super použitelný.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    BARTUC: Me Uterka jako nuda neprisla, ale je fakt, ze vetsina teamfightu probihala stylem pohoda, klidecek -> engage -> panika -> nahodny vysypani vsech spellu/aktivek do chumlu -> buh -> vyhra/prohra teamfightu
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    jinak ja sem strasne rad za tuhle rotaci co ted je... vcera sem zkousel uthera a sem strasne rad, z sem ho nekoupil, protoze je to neskutecna nuda... sice asi bude dobrej, kdyz ho clovek nahraje, ale kombinace deduly s knizkou a kladivkem a 8 aktivnich skillu to je na me fakt moc a rozhodne mi to neprijde jako relax u hry :-) sem desne zvedavej na dalsi :-)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    ZARREMGREGARROK: jop, to ma hloubku :-D
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    BARTUC: Když ho hrajou "musím mít nejnovějšího hrdinu hned" hráči, tak je víc mrtvej, než nemrtvej.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    YASHAMARU: neni mrtvej, je nemrtvej ne asi. kdyby byl mrtvej, tak lezi nekde pod kryptou :-DDD
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: tvle tak dyt je mrtvej
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    me se na nem nelibi (u obrazku zatim jen), jak je celej takovej pomalej... ten kit je docela fajn, ale nejak se mi nelibi... stejne jako butcher, ten se mi taky nelibi i kdyz vim, ze je celkem dost silnej... ale tak ja sem divnej, me se nelibi spousta hrdinu :-D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    co sem koukal na stream, tak reakce vypadaji ze je fun, ale jen decent. neco jako butcher. dojmy prujmy ale no :) sam si ho vyzkousim az po sleve pro plebs :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam