• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    Heroes of the Storm Global Championship: http://us.heroesofthestorm.com/esports/en/ - RIP
    Novinkama a hero guidy https://www.icy-veins.com/heroes//
    Statistiky z replayu: https://www.hotslogs.com/
    Informace o mapach a hrdinech: http://www.nexusmaster.com/
    rozbalit záhlaví
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    STAROJDA: mno ja ho ted zkousim ve free rotaci, gze je fakt, ze mam rozhodne co pilovat... kit se mi libi, ale nejak me neoslnil, ikdyz obcas s nim sranda je to je fakt a kdyz ho mam jako protihrace, tak si na nej davam pozor...
    DIOM
    DIOM --- ---
    STAROJDA: mi přijde, že se hraje v poslední době docela dost a právě na tu druhou ledovou ultimátku, která umí solidně zatopit..osobně mám z Arthase vždycky respekt
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    BARTUC: nojo, chudák Arthas je teď chudej příbuznej. Časy jeho slávy pamatujou aplha veteráni, to byl Tier 1. Nicméně nevěš hlavu a dej mu šanci! Po tom, co mu nerfli tankování, tak se staví víc na damage a to je docela legrace. I se dokonce víc hraje na Syndragozu místo Ghoulů to je taky zajímavá věc.
    DIOM
    DIOM --- ---
    BARTUC: když ti to nazeebo blbě hodí, tak to může hned zase zrušit..to se pak pozná dobrej a lame nazeebo ;)
    DIOM
    DIOM --- ---
    no ze zombíků se dá dostat mnoha způsoby, v nejhorším se dá jeden zabít a v klidu odejít..z té Leoricovi zdi se dá dostat jen blinkem, nebo podobným skillem.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: me treba vcera prislo, ze je ten aa tak strasne pomalej, ze se lidi ani neobtezujou ho pouzivat :-D tam dycky stal jak trubka a cekal na cd, neco tam plesknul a najednou duch :-)
    DIOM: jop, tohle me taky hodne tocilo a zrovna oba leoricove byli azbukari, gze sem si ani nestihl zapamatovat jmeno :-D

    jinak ten tomb je fajn tak maximalne pro full ranged tym ne?

    btw co me vcera nejvic tocilo sou prave nazeebovy zombici bo co to je... to dycky elfias hodil kolem veze a ja se k ni nemohl s utherem dostat :-D

    STAROJDA: na arthase sem se tesil, ale neskutecne me zklamal (asi to neumim hrat)... prvnich par lvlu super, ale pak uz to je sad panda
    DIOM
    DIOM --- ---
    a co mi přijde na pytel, že není poznat ke kterému teamu patří Leoricův duch, když je na každý straně jeden
    DIOM
    DIOM --- ---
    no čím mne včera Leoric neskutečně točil, byla ta jeho ultimátka..kdy mne jako Nazeeba zavřel a bylo hotovo..
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: Monk HYPE jak prase! Support for life!
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: já měl Leorica zatím jen jednou ve hře (u nepřátel) a přišlo mi, že to nehrál špatně. Jediný co bych vytknul, že dost feedoval :D. Je to sice warrior, ale takhle dopředu ho hrát je fakt o hubu, to se nehraje ani Muradin. Taky v undying formě jsme ho hodněkrát čapli když se narodil a hned zas umřel. Jinak ale teleport používal furt na honění prchajících hrdinů a jako iniciaci, to mě přišlo hodně cool. U ostatního máš ale asi pravdu - cooldowny jsem nezkoumal, ale např Drain hope mě přišlo, že vůbec nic neubírá a vždycky sem tomu hned utek. Entomb párkrát hodil dobře, ale pořád nechápu proč to je ultimátka, když stejnou věc umí Nazeebo na normálním skillu...

    Takže za sebe ještě počkám na hodnocení. Uvidím jestli si ho koupim, warriorů mám v rukávu dostatek abych v HL vždy tuhle roli zastal (Mura, Arthas, Johanna)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    skeleton je silena srajda co sem koukal :-/ jediny co je na nem dobry je, ze to lidi neumi hrat, tak se to dobre zabiji (a nebo je opravdu tak slabej)... Ja teda vcera dal snad jen 4 hry z cehoz jen 2 qm a prislo mi to takovy nudny no :-D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    btw dokazete si predstavit, ze za X let bude treba 120+ hrdinu :)

    to je pak lahudka zacit to hrat :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    leoric hype umrel rychle :)

    tak monk hype!!!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    REFLEX: nova zeratul je fun ale je to silny jen proti lamkam
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    hrajeme nejcasteji s kamosem ve 2, jaka je dobra zabijacka kombinace hrdinu? :D

    vetsinou nejak od 22-24, kdyby nekdo chtel dat s nama battletag: reflex#1804

    jsme docela lamy, zatim se to ucime :D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    skeleton king me bavil presne jednu hru.

    hlavni nedostatky:
    je to nuda
    vetsinu casu clovek ceka na cooldowny
    pouziva v podstate jenom jednu abilitu (smash) - pekna damaz ale strsne dlouhej cooldown
    drain life jednou za 15s a musi se clovek trefit
    nuda
    teleport je sice peknej, ale pouzije se parkat za hru.. a hlavne neni to jako se sylvanas, ze se clovek dostane pres prekazky, duch chodi uplne stejne jako normalni hero (wtf!)
    auto attack je strasne pomalej, takze se clovek musi hlidat, aby neusnul
    nuda nuda
    tomb je strasne neprehlednej v team fightech, coz je nevyhoda i pro vlastni team
    druha ultimatka je strasne slaba
    a je to nuda..
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    Uthera moc nehraju, naposledy někdy na alfě i když ho mam koupenýho, ale hraju hodně Tyrande a hry s Utherem jsou nejlepší!
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    proc nehezke.. to je prave ta prca na tom, neustale mizet a objevovat se.. a na potreti uz sme toho arthase zabili :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Heroes lama on Twitter: "Tipy pro nového warriora, Leorica: když jste v undying formě, tak se dá portovat do základny! tím se dá vyhnout nehezké situaci po respawnu"
    https://twitter.com/heroeslama/status/623818786949439488
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    KORAL: cece dmg uther mi prijde funny tak maximalne do ty chvile, nez se enemy prestanou rechtat a zacnou zase normalne hrat :-D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    KORAL: asi jako ve ctvrtek v kauflandu :)
    KORAL
    KORAL --- ---
    BARTUC: Uther se dá hrát i jako DMG. Jen musíš dobře navolit talenty. A to sním je pak pravá zábava. Protože nepřítel nečeká, že mu najednou takovej děda nadělí takovou DMG a ještě se stíhá healovat a tebe blokovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam