• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    STAROJDA: jasny, ja sem to zatim nemel zapotrebi, pac sem hral kontaktni postavy :-) nicmene abathur je super :-)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    BARTUC: musíš tu vzdálenost vykoukat - že soakuješ poznáš tak, že z mrtvýho miniona vyskočí malý fialový "xp" :)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    STAROJDA: fajne, nevedel sem tu vzdalenost :-) dekuju
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    BARTUC: soakujes stejne jako ostatní tj. na vzdálenost cca půl obrazovky. aba soakuje pres symbiota a nebo musíš odvazne do křoví u lajny. za branou toho moc nenasoakujes
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    hue, mam dotaz k abathurovi... kdyz sem s telem na lajne za branou, soakuju expy, nebo musim bejt primo u creepu? premejslim jak nejefektivneji soakovat expy... diky
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    aha, tak to je s tebou vaznejsi nez sem si myslel.. :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    ja sem silne loajální zaměstnanec a teambuildingovy akce jsou super :). no prostě uvidím. budu tam kde je mi souzeno byt :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    me by na zacatku rijna asi straaaasne rozbolel krk..
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    A pro vtipálky - opravdu nepřekecám firmu, aby se jelo na teambuilding do O2 arény :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Kua! Právě mi šéfik sdělil, že si máme na 2.-3.10. zarezervovat v kalendáři čas na teambuildingovou akci! Jelikož nejsem člověk náhod, tak to vnímám jako hozenou rukavici. To jsem zvědav jak to dopadne :D
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    STAROJDA: so sem ani nechtel rict, ale kabelka nebo boticky fungujou ve vetsine pripadu :-D Logistiku s miminem plne chapu, taky mam doma dva prdoly...

    DIOM: ty kanoure :-)
    DIOM
    DIOM --- ---
    STAROJDA: seriózně začínám vymýšlet taktiku, jak přesvědčím ženu, aby porodila o měsíc později :D
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Tady podrobnosti v češtině

    World of Warcraft Czech and Slovak Official Fansite - Road to Blizzcon zavítá do Prahy!
    http://wowfan.tiscali.cz/novinky/road-to-blizzcon-zavita-do-prahy/1/
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    BARTUC: ja nemám za ženu barbínu, takže to by nefungovalo :). A spíš jde o logistiku s miminem, o čas tolik nejde :)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    STAROJDA: kup ji kabelku a boticky a vem ji tam sebou :-D
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    To dost seriózně začínám vymýšlet taktiku, jak přesvědčím ženu, aby mě tam pustila :D
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    WTF!!! Finále EU regionals pro Blizzcon bude probíhat v O2 aréně v Praze! 3. - 4. října!

    2015 Road to BlizzCon: European Championship
    http://eu.battle.net/heroes/en/blog/19834793/2015-road-to-blizzcon-european-championship-22-07-2015
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    vcera sme hrali proti skelton kingovi a neskutecnym zpusobem nas tam mazal... vubec nechapu jak to delal... je fakt, ze sem hral za jainu, ktera je totalni papir, ale proste sem umiral instantne... silenost :-)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    KORAL: to nevim jeste jsem o nej neprisel :)

    myslim ze jo
    KORAL
    KORAL --- ---
    YASHAMARU: A když o něj přijdeš a pak ho znovu uděláš, tak opět dostaneš těch 100 bodů ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam