• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    vy se mate vy dostavate za vyhru body..
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    testuju illidana a rek bych, ze ty ultimatky jsou ted 50:50 vyrovnany. zalezi na mape a na teamu, kterou z nich vzit jestli yolodan nebo metadan :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    no ja v pohode jel az do lvl 18, pak se to nekde posralo, lehce jsem klesl a od te doby uz je to jen horsi..nejakou dobu jsem se HL moc nevenoval, ale vcera a dneska u toho sedim a muj progres je cista 0 za cca. 15 matchů
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    DIOM: tak uvidime jestli mi to pak jeste bude nacitat, pac ja sem horsi hrac nez ty
    DIOM
    DIOM --- ---
    no o 6 levelu :)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    DIOM: tak ale ty ses vejs nez ja ne?
    DIOM
    DIOM --- ---
    tak to se máš..já dostanu za výhru maximálně 100 bodů a za prohru se mi vždy odečte 100 a víc..takže 4 vyhraný za sebou mne posunou maximálně o level a zpátky to letí raz dva ..nejhorší ale je, že nemám pocit, že bych byl na své úrovni.. :|
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    najs, diky :-) n jn sem priposranej :-) jinak dneska rank 29 a stale 412 bodu :-)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: mas tam search funkci a muzes si najit jakyhokoli hrace na jakymkoli serveru, analyzovat jeho picky, vyber talentu a vsechno co chces :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    BARTUC: používáme :D to jsou ale obavy
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    btw jaky mate mmr? HL/QM?
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    dotaz, asi blbej, ale je ten hotslogs uploader bezpecnej? pouzivate ho, nebo to nahravate ruco?
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Finále TownHall Invitational v podání C9 Maelstrom a Tempo Storm! Komentují čtyři top casteři najednou ;)

    První hra jistě navnadí na všechny ostatní:
    TH Invitational Grand Finals - Tempo Storm vs C9 Maelstrom Game 1
    https://www.youtube.com/watch?v=xCPHzZQ1oZ8
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    SKY_MAX: co ti tam konkretne chybi? nejaka sance dostat odpoved? :) jde o to, ze pokud to tam fakt neni, tak borec to behem par dnu dodela pokud to je neco dobryho.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    na 13tce mi přestali chodit skillpointy a včera asi po sedmi hrách zase začali, óóóch :D pěkný to pocit
    KORAL
    KORAL --- ---
    YASHAMARU: A nebo prostě bude jako Ilidan jen pto ry profíky ;-)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    mysle sem, ze chen je uplne odepsanej, ale nedavno jsem videl jednoho chen fanboye v grubbyho streamu, mihnul se tam asi tri hry po sobe a ve vsech se mu dost darilo a dmg mel vetsi nez assassini. bohuzel jsem si nepoznacil build. prijde mi, ze chen neprinasi nic moc zasadniho pro team momentalne. nezlobim se, kdyz ho hrajou profici a umi s nim prvni posledni, ale prumerne zahranej spis nikoho neoslni :)

    imo je zralej na rework. :p
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    PEDROBEAR: hehe to ja ho teda radim do jasny top 10 zabavnosti :-D me treba k uzoufani nudil uther
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    BARTUC: je zajimavy ze co hrac, to nazor. ja chena s utrpenim vyexpil na 5tku, a pak to vzdal. Pro me to byl nejnudnejsi hrdina ze vsech co tam jsou.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    CHOBOT: tak ja mam s nim tusim 3 hry zatim, ale dmg mi prisel celkem slusnej na tanka... ale je to takovy nemastny neslany no... spis dobes...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam