• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    DIOM
    DIOM --- ---
    jsem právě zaznamenal první friendly kill ..Nova na mne zamířila triple tap..dostal jsem 2 rany do kozichu a pred treti jsem se portnul tesne za naseho Raynora, ktery za mne hrdinne polozil zivot :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: no tak proste sem jednou prisel z prace, byl sem jeste v takovym tom pasivne agresivnim rezimu a dal sem si hots na odreagovani. mel jsem nejakou konstruktivni kritiku ke spoluhracum. a dostal jsem ban na mesic. normalne mi prisel na mail ticket. kde to bylo vsechno s casama. replay s bookmarkama. napsal jsem odvolani a po par emailech a jednom pratelskem telefoni konferenci do ktere byly prizvani i rodice obeti. mi to snizili na 14 dni s tim, ze mi nechaji 14 tidenni chat ban po tech 14 dnech a v pripade dalsiho provineni nasleduje perma ban. do ty doby sem si myslel, ze ty reporty nikdo necte a ono ejhle. A slusnej reakcni cas, dostali se k tomu within 24 hodin.

    Takze bejt vama tak nezlobim :)

    No to sou pak samy teorie a analyzy, proc je ta komunita tak hodna a on to blizz dost aktivne filtruje.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    shit abusive chat :D
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    DIOM: to me zajima, to tu mame takovyho hrisnika? :-D
    DIOM
    DIOM --- ---
    YASHAMARU: no..se pochlub jak jsi otestoval banhammer :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    DIOM: volal me nekdo?
    DIOM
    DIOM --- ---
    ZARREMGREGARROK: taky se právě přidávají nové důvody k reportu..AFK, feeding, abusive chat
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    aha, ok.. zajimave uvazovani
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Není nerelevantní seznam důvodů pro report symptom toho, že se na problém kašle?
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    neni dulezitejsi, ze ten feedback nekdo cte a neco s tim pak dela, nez jaky jsou polozky v dropdownu?
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Viděl jsi ten seznam důvodů pro report?
    Ten je okopírovaný z MMO a na MOBA hru vůbec nesedí.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    STAROJDA: z ceho vychazis ze system reportu je nic moc?
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    ENDER: nejsi jediný kdo to zmiňuje. Hlavně LoLkaři o tom furt píšou, že toxicity je v HotS minimální. Obecně je to dáno tímto:

    - hra je mladá a ještě nemá tak velkou komunitu a tím pádem i extrémní projevy jsou raritnější
    - není all chat, tedy mizí hate a toxicita mezi týmama (což je imho škoda :))
    - je méně věcí, kde se dá trollit a hejtovat - nejsou last hity, není firstblood, nejsou killstealy apod.

    Dá se tedy čekat, že opravdu HotS zůstanou relativně friendly. Zásadní teď bude, jak se Blizzard chopí systému reportů (nyní nicmoc) a naopak i pozitivních hodnocení a odměn za pozitivní hru (to řekli že chtějí zavést)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    CHOBOT: ´ted jeste koukam, ze na US strankach maji misto murkyho brightwinga... tak to sem zvedav :-)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    ENDER: jop mam na to stejnej nazor, oproti LoL je to o hodne pohodovejsi hrani... ikdyz obcas z toho taky okusuju klavesnici, tak porad je to o milion procent lepsi nez LoL...

    CHOBOT: mno bude to zlo :-)
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    Murky a Abby spolu rotaci? To by QM byl kvalitní peklo.
    CHOBOT
    CHOBOT --- ---
    BARTUC: murky jel chyba, free je místo něj Brightwing nebo jak se ten malej nebohej faerie dráček, co tak ohavně dostal nedávno banhammerem, jmenuje
    ENDER
    ENDER --- ---
    musim rict ze me na hots prekvapuje, ze hry jsou celkem friendly, v picku se slozi vetsinou celkem smysluplnej tym (mozna je to dano tim, ze i support je zabavnej a ze se nikomu nepocitaji bonusy za killy, cele je to o team play)
    obcas nekdo whinuje, ale da se to, taky se daji otacet v podstate prohrane hry a tak...

    oproti lol mi to prijde v tomhle aspektu lepsi...
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    BARTUC: myslel sem movement speed :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam