• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    ENDER
    ENDER --- ---
    BARTUC: jakej mas rank? :)
    ptam se kvuli tomu, ze se hry hodne lisi podle toho jaci lide to hraji, vzdycky kdyz hraju se znamym co ma mensi skryty mmr, nestiham se divit :)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    btw zkouseli ste nekdy kombinaci abathura komple na support a vallu na AA a leach? :-D sme to zkouseli s kachnou v nedeli a byla to neskutecna prdel, proste sem se postavil a strilel a jakmile sem byl plne nastackovanej, tak jediny o co sem se musel starat bylo, abych nedostal nejaky hard cc... kazdopadne proti tomu byl i illidan s abathurem sad panda :-D neskutecne sem se pri tom bavil :-D
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    YASHAMARU: jop, tak to delam stejne :-)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    YASHAMARU: Nebud chytrej :-)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    CUZMAN: jeden je docela slusny na tech 15 her cojsi hral :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: za natruck afk davam nemilosrdne. a za toxic chovani. musi to byl ale toxic, blby poznamky nebo jedna veta atd. to ignoruju nebo deeskaluju, ale jak nekdo zacne rozepisovat a vypravet, tak mu to tam soupnu at se zchladi.

    nick zrovna ted dostal ban na 72 hodin na main accountu, takze fakt verim ze s tim neco delaj. ja sem taky nedavno dostal 24h. tinkara dostal tyden. urcite debily reportovat a oni na to dojedou driv nebo pozdeji.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    CUZMAN: je fakt, ze ja ted nahraju celkem hodne her kazdej den, jak je zena pryc, takze pravdepodobnost, ze narazim na nejaky pablby je vetsi, nicmene vcera to bylo uz trosku moc na me :-D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    BARTUC: Jeste sem v hots snad zadnej nedal, matne vzpominam, ze snad jeden :-D
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    Week of Tuesday, August 18, 2015:
    •Malfurion
    •Valla
    •Anub’arak
    •Tychus
    •Nazeebo
    •Johanna (Available after you reach player level 12)
    •Kael'thas (Available after you reach player level 15)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    ENDER: mno ja jsem po par pocatecnich nezdarech, kdy mi navrat k moba hre trochu drasal nervy zase najel na zenovej rezim a sem v pohode, neprudim, neraguju, jen kdyz uz vim, ze je hra prohrana (mlati nam nexus a my sme mrtvy) tak si obcas dovolim mensi ustepacnou poznamku, ale nikdy ne sprostou... nicmene za poslednich par dni sem se setkal s tak obrovskym mnozstvim totalnich trollu a toxickejch rusaku, ze sem zacal reportyrozdavat jak na bezicim pasu... vcera sem mi tak v 5 hrach stalo, ze typek po prvni smrti zacal nadavat na celej tym, ze sme banda curaku a neschopnejch hracu a proc on ma tu smulu, ze musel dostat do tymu zrovna nas a tak podobne :-) tak sem se snazil vytasit klasicky chill and focus on game, we got this a naprosto standardni odpoved je, ze sem zmrd a ze me mama nemela porodit :-D hraju hots kratce a zatim sem byl neskutecne spokojenej jak tymove a v klidu se vetsinou hraci chovaji, ale to co zazivam poslednich par dni je obcas fakt sila... Kazdopadne report + mute je balzam na nervy a funguje perfektne a od ty doby co to delam mi prijde, ze se mi i zlepsila hra :-)
    DIOM
    DIOM --- ---
    BARTUC: občas nějakej udělím za hodně blbý řeči.
    ENDER
    ENDER --- ---
    BARTUC: naprosto vyjimecne, v hots za celou dobu hrani asi 2 :) mam pochopeni, ze obcas nekomu ujedou nervy... snazim se to spis sklidnit ve hre
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    hele hosi a devcata, jak casto rozdavate reporty? Ja se vcera pristihl, ze sem jich rozdal fakt hodne (v ramci zachovani meho zenu :-D ), vsechny za harassment a toxicitu... davate taky reproty nebo ne?
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    twe ted sem koukal na spotlight monka znovu a vsiml sem si, ze na konci ja sekvence pohybu z ong-baka :-)
    ENDER
    ENDER --- ---
    vcera jsem si dal xpeke style backdoor za uthera, kdyz jsem jako suicidal hero nabehnul na enemy base a po ressurectu znicil poslednich 5% a poslednim uderem soucasne umrel :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: 7ss dává jedním hitem 7% max hp, takže 49% procent by to mělo sebrat. Čili nezabije ale kua je to masakr.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ta nova mapa vypada, ze bude hodne o tom objectivu. uz tak maji lidi problemy branit push + golem. predstavte si, ze do toho ten golem skace po hrdinech a stunuje je, dela aoe dmg apod.

    team co vyhraje prvni shrine ma pak velkou vyhodu a muze ji nasnowballit az do konce. (10min). zase ale staci si moc verit, prijit na objective laxne a najednou se to obrati az neuveritelnym zpusobem.

    doufam, ze to jeste trochu poladi.

    monka jsem zkousel jen v try modu, ale toho arthase 7ss skoro zabije. docela cunik
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    akorat se tam trosku dyl ceka :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    dneska sme zkouseli johanna azmodan kombo a dobry :) sranda.

    a monk na ptr je hroznej imbar!! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam