• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    YASHAMARU: ted sme to dodelali... ja si polepsil o 1 rank, nicmene to bylo sileny, meli sme snad dve vyrovnany hry, jinak sileny stompy na obou stranach a ja hral teda peknou tuzku :-/ ale tak spokojenost
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Jak se vam poved prvni den? Uz to nekdo odehral vsechno? 7:3 zatim, prohry byly jeden stomp, jedno sem hral spatne a jedno sme byli outpicked, hlavne ze borec co bral murkyho pak nejvic brecel :)

    Jinak z patche dojmy super. Trochu sem se bal, ze monk bude moc imba, ale zatim docela nonfactor. Uvidi se, az ho lidi trochu nahrajou, prijdou na buildy a compozice.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    KORAL: protoze hraji teprv placement matche, takze nemaji rank dokud je neodehrajou vsechny
    KORAL
    KORAL --- ---
    Pokud si teď koupíte něco v obchodě, je nový poník za to. Má jiné barvy a trošičku jiné zpodobnění, než ten první :)

    DIOM: Já vím, ale dneska co už lidi hrají HL, tak se zatím nezobrazuje rank ;-)
    DIOM
    DIOM --- ---
    KORAL: byl reset mlho ;)
    KORAL
    KORAL --- ---
    čím to, že se nezobrazují ranky ? Přitom lidi hrají rankedy ...
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    YASHAMARU: tak to stejne skoncim nekde v propadlisti dejin :-D ikdyz vcera sem poskocil v mmr skoro o 50 bodiku :-D

    jinak anub je OP :-D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: rank mmr stejny
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    btw sice sem to cetl, ale nepamatuju se jestli to tam bylo zmineny... resetuje se pred placement matchema mmr, nebo jen rank a mmr zustava stejny?
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    ok, gze dnesni den ve znaku HL? zeby? :-D to zase bude fail, to uplne vidim, jak skoncim na ranku 50 :-D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    BARTUC: Se mi hnedka ozvi az budes online!!! :-D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    a na co chces cekat?
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: hned!
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    DIOM: oukej :-) jinak dneska mam pul den volna, tak doufam, poradne zaparim :-) premyslim, jestli zkusit placement matche hned, nebo pockat nejakej cas az opadne ten nejvetsi boom... co myslite?
    DIOM
    DIOM --- ---
    BARTUC: myslím, že nedělal
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    YASHAMARU: chces potahat? :-D

    DIOM: colorblind delal i zelenou na modrou ne? ale ted si nejsem jistej, jestli to nebylo v LoL... kazdopadne si zvyknu :-)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    jo a delani customek je tedkom o moc hezci :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ja mazu do prace jen jsem koukl dovnitr, patch uz tam je, treasure goblin mount, prisoner tychus, nove modry hp bary a bily stity se mi libi i kdyz bude asi chvili trvat nez si zvyknu.

    placement matchu je 20 :) docela dost, ale asi se chteli vyhnout tomu, ze nekdo bude brecet ze mel smolnej streak 5 her.

    interface se mi libi zas o trochu vic :) dobry no. vecer se asi vrham na placementy :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    DIOM: mě zajímaj hlavně ty štíty a taky HoT nebo DoT efekty. Tyhle tři věci byly vždycky dost blbě vidět a podle patch notes maj bejt lepší.
    DIOM
    DIOM --- ---
    BARTUC: nezkoušel..koukám na US stream..jinak ten colorblind mod ti jen přebarví červenou na takovou jakoby žlutou v orientaci ti to moc nepomůže..nová verze je mnohem víc kontrastní, ale taky si asi budu zvykat nějaký čas
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam