• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    Heroes of the Storm Global Championship: http://us.heroesofthestorm.com/esports/en/ - RIP
    Novinkama a hero guidy https://www.icy-veins.com/heroes//
    Statistiky z replayu: https://www.hotslogs.com/
    Informace o mapach a hrdinech: http://www.nexusmaster.com/
    rozbalit záhlaví
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    KORAL: vubec nechapu cim to je, protoze subjektivne sem mel v kazdy hre pocit, ze hrajes o level lip jak ja, ja to silene lamil a v polovine her sem se vubec nedostal k poradny hre...

    DIOM: neboj u tebe si myslim ze to bude v pohode, protoze budes hrat s hracema s vyssim mmr nez mas ty diky elementovi a tim padem budes dostavat vic bodu k dobru

    STAROJDA: si to musis umet zaridit :-P jinak monk se mi jevi super... je neskutecne tanky a v kombinaci s illidanem/johannou je to prasarna nejvyssiho kalibru. Dmg ma vic nez smesnou (ikdyz ulti docela slusne naklada a v kombinaci s e.t.c to muze bejt pecka), ale pokud ho jedes na full heal, tak je to imho imba jak prase a ta zachranovaci ulti je fakt OP... v jedny hre mel monk nasuporteno 53k pricemz nas malfurion mel nejakych 25 a to healoval fakt hafo pokud muzu soudit... takze jakmile monk padne na 10k, tak kupuju urcite :-)

    PEDROBEAR: do tehle pacement matchu sem mel dohromady asi jen 30 matchu a jen v jednom byl nejakej troll, ale to co sme zazivali vcera s Koralem, to bylo neco neskutecnyho... rozdal sem celem asi 5 reportu, dalsi asi 3 hrace sem blokova, samej posranej zakomplexovanej rusak co vi vsechno nejlip... nejlepsi byl gazlowe (rusak opet), kterej 24/7 pushoval bot linku, neucastnil se niceho jinyho a vzdycky kdyz ho zabili, coz bylo asi 15x za hru, tak strasne picoval, ze sme banda noobu a ze to vubec neumime hrat a ze mu vubec nepomahame a pak sama azbuka... nebo jeden mamrd (opet rusak) s tychusem co od cca 5. minuty prohlasoval,. ze sme noobove a ze nema tym a tak... fakt peklo :-) meli sme tusim 6 her v rade totalni stomp loosing streak... pak se to nakonec celem zlomilo, ale jako silenost, ke konci sem byl uz totalne vystavenej a kdyz sme pak dali QM tak sem prvnich 10 min myslel, ze hrajem a.i. a samozrejme sme kvuli tomu prohrali :-D
    DIOM
    DIOM --- ---
    KORAL: huh..začínám se toho bát
    KORAL
    KORAL --- ---
    Před resetem jsem byl 22, ted jsem 34 :)
    A to jsem hral s BARTUCEM vsechny hry .... moje hraní je prostě prý horší :-)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    QM 3 hry, 3 jasny prohry, team fighty po jednom behani random po mapě, feeding, aspoň jsem si zareportoval
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    YASHAMARU: ted sme to dodelali... ja si polepsil o 1 rank, nicmene to bylo sileny, meli sme snad dve vyrovnany hry, jinak sileny stompy na obou stranach a ja hral teda peknou tuzku :-/ ale tak spokojenost
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Jak se vam poved prvni den? Uz to nekdo odehral vsechno? 7:3 zatim, prohry byly jeden stomp, jedno sem hral spatne a jedno sme byli outpicked, hlavne ze borec co bral murkyho pak nejvic brecel :)

    Jinak z patche dojmy super. Trochu sem se bal, ze monk bude moc imba, ale zatim docela nonfactor. Uvidi se, az ho lidi trochu nahrajou, prijdou na buildy a compozice.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    KORAL: protoze hraji teprv placement matche, takze nemaji rank dokud je neodehrajou vsechny
    KORAL
    KORAL --- ---
    Pokud si teď koupíte něco v obchodě, je nový poník za to. Má jiné barvy a trošičku jiné zpodobnění, než ten první :)

    DIOM: Já vím, ale dneska co už lidi hrají HL, tak se zatím nezobrazuje rank ;-)
    DIOM
    DIOM --- ---
    KORAL: byl reset mlho ;)
    KORAL
    KORAL --- ---
    čím to, že se nezobrazují ranky ? Přitom lidi hrají rankedy ...
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    YASHAMARU: tak to stejne skoncim nekde v propadlisti dejin :-D ikdyz vcera sem poskocil v mmr skoro o 50 bodiku :-D

    jinak anub je OP :-D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: rank mmr stejny
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    btw sice sem to cetl, ale nepamatuju se jestli to tam bylo zmineny... resetuje se pred placement matchema mmr, nebo jen rank a mmr zustava stejny?
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    ok, gze dnesni den ve znaku HL? zeby? :-D to zase bude fail, to uplne vidim, jak skoncim na ranku 50 :-D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    BARTUC: Se mi hnedka ozvi az budes online!!! :-D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    a na co chces cekat?
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: hned!
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    DIOM: oukej :-) jinak dneska mam pul den volna, tak doufam, poradne zaparim :-) premyslim, jestli zkusit placement matche hned, nebo pockat nejakej cas az opadne ten nejvetsi boom... co myslite?
    DIOM
    DIOM --- ---
    BARTUC: myslím, že nedělal
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    YASHAMARU: chces potahat? :-D

    DIOM: colorblind delal i zelenou na modrou ne? ale ted si nejsem jistej, jestli to nebylo v LoL... kazdopadne si zvyknu :-)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    jo a delani customek je tedkom o moc hezci :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam