• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    BARTUC: ve 4ech je to dost risk, protože ti systém taky přidělí 4-stack proti tobě. Tj pak je to opravdu už skoro jak team league.

    Taktičtější je hrát ve 2-3, tím se riziko 4stack snižuje.
    DIOM
    DIOM --- ---
    jj..i ve ctyrech se da prohrat sedm her v rade :)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    SKY_MAX: mno hral sem vetsinu her ve dvou, nektery i ve 4...
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    BARTUC: solo nemá smysl hrát, vždycky když hraju solo, tak nastávaj komunikační problémy.. jakmile hrajeme aspoň dva, tak se hnedka daří mnohem víc
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    uprime po poslednich 3 dnech prestavam videt jedinej duvod proc hots hrat... za ty 3 dny sem z takovejch 50 her vyhral max 10 a to jeste hodne prehanim a ne ze by to byl vyrovnanej zapas, ale proste totalni anihilace... vubec nechapu co se deje... navic dostavam do tymu samy afkery trolly a picuse rusky... bud sem fakt tak spatnej, ze do tyhle sorty patrim taky, nebo se mi hra na neco msti a ja nevim za co...
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: pro preview mrkni na twitter, delal jsem výpisky ;)
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ZARREMGREGARROK: ja koupil diabla 3 mesice dozadu a diablo 3 mam odjakziva a dostal sem leda kokes
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    LOFEEK42: Nekoupil jsi kdysi dávno Diabla a vlastníš Diablo 3?
    SONIC
    SONIC --- ---
    kolik uz mate kachen ? :)
    Heroes of the Storm Easter Egg Duck Hunt "BIRD, DUCK, CHICKEN?" (HotS Monk Duck Hunt Easter Egg)
    https://www.youtube.com/watch?v=gKSAXtLQygw
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: diky, to si prectu v pondeli. (moc dlouhy, abych to cet zadarmo) :) jsem zvedavej
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    to by mě zajímalo jak funguje ten placement když jsem měl rank 18, dal jsem 15 výher a 5 proher a dalo mi to rank 24 :/
    AODHFIN
    AODHFIN --- ---
    LOFEEK42: Nejspíš za balíček, co obsahoval hrdinu, kterého už máš.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Pro všechny Illidany - podrobný guide na teamliquid.net

    You'll Regret Approaching Me: A Guide to Illidan
    http://www.teamliquid.net/forum/heroes/492840-youll-regret-approaching-me-a-guide-to-illidan
    ENDER
    ENDER --- ---
    LOFEEK42: az zjistis proc, dej mi vedet, chci to taky! :)
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    nevite pro mi pribylo 10k goldu??
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Konecne win, nejdriv jsme zabili dorazejiciho nazeboo (2% core) pak jsem na siege a katapulky zustal sam a zatim nas boss to dal :D

    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    REFLEX: ten matchiming na gold, diamond stojí za hovno
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    nejde vyhrat po 10 loss streaku to asi mazu nebo nevim :D
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    nejde vyhrat, co to je, se roztrh pytel s kretenama? predtim jsem aspon po 3 prohrach vyhral, ale ted bez sance, taham celou hru mam skoro 3x tolik xp contrib, siege i hero damage, ale vsichni behaj mimo, Nova dela siege, malfurion je damage dealer, vsichni utoci do tanku a umiraj po 1

    zatim jsem nehral zadnou hru kde bych citil tolik beznadej :D ten matchmaking totalne podelali (jestli se tam neco menilo)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    REFLEX: hele je to sileny :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam