• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    Heroes of the Storm Global Championship: http://us.heroesofthestorm.com/esports/en/ - RIP
    Novinkama a hero guidy https://www.icy-veins.com/heroes//
    Statistiky z replayu: https://www.hotslogs.com/
    Informace o mapach a hrdinech: http://www.nexusmaster.com/
    rozbalit záhlaví
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    STAROJDA: ja jen doufam, ze az se odjedou placementy, ze se trochu srovna uroven her, protoze pred placementama sem mel na hotslogs mmr pres 2300 a ted se zuby nehty drzim na 2k, porad samy prohry a na 15 jsem se dostal jen diky skill bonusu, nicmene pocet proher mam vyssi nez vyher o dost...
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Já ještě ani nejsem zatím v půlce. A zatím mám spíš prohry. Nicméně to vůbec neřeším a je mi šumák kde skončím :). Hlavně že můžu hrát ranked, kde je draft a kde je i trochu komunikace :).

    Ad přísnost - takto se vyloženě Blizz vyjádřil - že placementy budou záměrně drsné, aby se zajistilo, že nikdo neskončí výš než má nárok, což by ho pak mohlo frustrovat. Takže systém to podstřelí a kdo na to má, tak se sám svým skillem propracuje nahoru.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    10:10 = 22 - > 21 :-D

    kadzpadne pak nasledovala krasojizda ve stylu 6 proher 1 vyhra, 5 proher 1 vyhra 8 proher 3 vyhry a tak podobne :-D Nicmene sem se dostal aktualne na rank 15 i pres to, ale uz sem prestal dostavat skill bonus, gze tam asi koncim :-/
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    13:7; 1->7
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    15-5 pomer zapasu, a rank z 14 na 17
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    placement 10-10 predchozi rank 29 aktualni 46... to je hodne prisny
    KORAL
    KORAL --- ---
    Netuší tu někdo z vás co sledujete reddit, proč mi to třeba teď za poslední 3 hry, kdy jsem v HL po sobě vyhrál dalo bodově: 99 - 205 - 100 ?
    Nějak mi to uniká ...
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Nojo, Nazeebo má taky pár buffů v tomhle patchi. Musím ověřit :)

    HeroStorm Ep 4 Nazeebro
    https://www.youtube.com/watch?v=oEf156Aih0Q
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SKY_MAX: v dotě to bylo (je) s rusákama fakt mizérie, hlavně kvůli tomu že spamujou chat azbukou. Naopak v HotS mám s nima spíš neutrální nebo dobrý zkušenosti. Žádnej spam ani mizerná hra. To naopak mě vysíraj anglicky mluvící spoluhráči.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    včera jsme hráli ve třech a jednu hru (pirate bay) jsme dostali dva nějaký cápky co vůbec nemluvili a naprosto easypeasy jsme všichni věděli kde máme bejt, co dělat a vyhráli jsme v 17. minutě. Na konci jsme si ještě psali do teamchatu, že tomu ani nemůžeme věřit, jak jsme byly sehraný.. Tak jsme si je přidali a dali s nima ještě dvě hry v pěti, a ukázalo se, že to byly rusáci :D furt nemluvili, ale všechny tři hry byly totální stompy. To bylo poprvý co se něco takový stalo a skoro si řikám, že naposledy. Potkat dva rusy, kteří nedivujou zbytečně, maj positioning jenom lehce agresivnější, věděj že se maj vracet na lajny pro xp, jsou ochotný teamfightovat a nesolíčkujou.. podle mě těm rusákům křivdíme :D
    gg wp
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Tak jak to je? Dostanu goldy za Diabla, nebo co?

    Jinak Diablo je dobra hra to si kup...
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    STAROJDA: zatim sem hral jen s ni a proti ni a docela dava holka
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Zkoušel ste někdo novou Kerrigan? Mám jí v kolekci a i na slušným lvl, ale dlouho jsem na ní nešáhl. Koukám teď na změny po patchi a koumám jak na to. Podle Glauronga je Kerrigen teď hodně dobrá.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    STAROJDA: mel sem tejden pryc manzelku, gze sem si to nemohl dovolit :-D
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    BARTUC: doporučuju dát si pár dní oraz. A taky dobře funguje obecně že když se ti nějaý den nedaří, tak přestat hrát. Buď na celej den nebo aspoň na chvíli a pročistit si mysl
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    STAROJDA: jasny no... ja jen nechapu co se deje... proste nejsem schopnej vyhrat hru a je jedno jestli qm, nebo HL... vyhraju jednu z 10 her... v hl sem uz -4
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    BARTUC: ve 4ech je to dost risk, protože ti systém taky přidělí 4-stack proti tobě. Tj pak je to opravdu už skoro jak team league.

    Taktičtější je hrát ve 2-3, tím se riziko 4stack snižuje.
    DIOM
    DIOM --- ---
    jj..i ve ctyrech se da prohrat sedm her v rade :)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    SKY_MAX: mno hral sem vetsinu her ve dvou, nektery i ve 4...
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    BARTUC: solo nemá smysl hrát, vždycky když hraju solo, tak nastávaj komunikační problémy.. jakmile hrajeme aspoň dva, tak se hnedka daří mnohem víc
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    uprime po poslednich 3 dnech prestavam videt jedinej duvod proc hots hrat... za ty 3 dny sem z takovejch 50 her vyhral max 10 a to jeste hodne prehanim a ne ze by to byl vyrovnanej zapas, ale proste totalni anihilace... vubec nechapu co se deje... navic dostavam do tymu samy afkery trolly a picuse rusky... bud sem fakt tak spatnej, ze do tyhle sorty patrim taky, nebo se mi hra na neco msti a ja nevim za co...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam