• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    DIOM
    DIOM --- ---
    poslední dobou hodně sleduju streamy z turnajů a už se všude hraje na 2 tanky + kael/jaina + supp + spec/dps
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: hehe slusna analyza :-D jako me to stve, ne ze by mi nejak zalezelo na ranku, ale mrzi me kdyz vidim ty naprosto zbytecne ztraceny hry...

    add 2) vcera sme meli sebevrazednyho muradina, kterej nahanel 5 enemaku sam a dycky zahlasil worth it, kdyz jednoho zabil a on pak chcipnul :-D tak sme nakonec museli behat jak dementi za nim, ale nakonec sme to vyhrali, ale bylo to peklo... pred tim hra, kdy sme vedli o 4 lvly a prohrali sme, protoze murky na nas totalne sral a behal jen chcipat k jejich bazi...
    YASHAMARU: twe nemam prachy ani na svuj komp :-D kazdopadne az budes mit novej, tak pocitam s tvou participaci :-D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: posli mi novej komp na adresu uvedenou v SZ. vemu si tyden dovolenou a nepujdu do prace dokud nebudes 1cka :D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    BARTUC: tohle neni diablo, tady te prece nemuze nikdo potahat.. vyhrat muzes pouze za techto predpokladu (nutna, nikoliv postacujici podminka)

    1) vsichni v tymu hrajou dobre
    2) jeden kokot to mrvi, tak se zbytek prida k nemu a udela z toho vyhodu
    3) vic kokotu to mrvi a zbytek se nekam prida, aby z toho udelali vyhodu
    4) vic jak pul tymu to mrvi, ale enemy jsou jeste horsi

    jinak prohrajes a neudelas s tim nic.. ja napriklad nadavam a boucham pestickou do stolu a pustim lode.. :)
    ENDER
    ENDER --- ---
    BARTUC: na jakym ranku?
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    poradte mi, jak se dostat z pralesni ligy? Od patche moje mmr neustale klesa a vzhledem k poctu vyher nevim vubec jak to ovlivnit... i kdyz hraju sebelip, tak dostavame sileny stompy a prijde mi, ze nemam absolutne sanci s tim cokoliv udelat, protoze kdyz prohravame, tak to neni o to, ze bychom hrali vseobecne hur, ale mame tam jednoho nebo dva trolly, co konci se skore treba 5/17 a tak...

    nevim jak hraju, nedokazu to odhadnout, ale myslim si, ze mam na vic nez 2k mm (dle hotslogs), ale kdyz potrad prohravam, tak se z toho nedostanu ani kdybych se zblaznil... jedina cesta je nechat se nekym "potahat", ale to je taky na pikacu
    MEKKZ
    MEKKZ --- ---
    Což je imho dost na . Když jsem koukla na TI5 tak jsem byl docela zklamaný z toho, že se opakují pořád dokola ti samý hrdinové :/
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    WASQ: za poslední dva dny jsem ho nepotkal jenom v jednom zápase.. toho nebrat je to škoda
    WASQ
    WASQ --- ---
    Moc dlouho nehraju, starýho Kelťáka neznám, ale jak je teď, tak neuvěřitelná síla (13+ teda). Snad si ho i koupim :) Včera jsem sledoval road to Blizzcon a byl v každym zápase
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    me prijde treba Jaina hratelnejsi, kdyz jde na tebe na blizko nejakej assasin tak ho smahnes za 4sec max
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    SKY_MAX: kael je ted hodne silnej, ale zase na druhou stranu sem videl mnohem vic failu s nim, kdy lidi nevedeli co, ale kdyz se trosku aspon umi, tak je to neco silenyho...
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    STAROJDA: tak včera jsem to poprvý zkusil a UŽ NIKDY NEHRAJU KEALA JINAK, OP MUCH? :D kámo díky... prej ho nerfli jo? :D o tom nic nevim.. pokud jsou nepřátelé jenom trochu u sebe, tak tohle je naprosto, ale totální zničující kombinace
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    STAROJDA: ja jen doufam, ze az se odjedou placementy, ze se trochu srovna uroven her, protoze pred placementama sem mel na hotslogs mmr pres 2300 a ted se zuby nehty drzim na 2k, porad samy prohry a na 15 jsem se dostal jen diky skill bonusu, nicmene pocet proher mam vyssi nez vyher o dost...
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Já ještě ani nejsem zatím v půlce. A zatím mám spíš prohry. Nicméně to vůbec neřeším a je mi šumák kde skončím :). Hlavně že můžu hrát ranked, kde je draft a kde je i trochu komunikace :).

    Ad přísnost - takto se vyloženě Blizz vyjádřil - že placementy budou záměrně drsné, aby se zajistilo, že nikdo neskončí výš než má nárok, což by ho pak mohlo frustrovat. Takže systém to podstřelí a kdo na to má, tak se sám svým skillem propracuje nahoru.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    10:10 = 22 - > 21 :-D

    kadzpadne pak nasledovala krasojizda ve stylu 6 proher 1 vyhra, 5 proher 1 vyhra 8 proher 3 vyhry a tak podobne :-D Nicmene sem se dostal aktualne na rank 15 i pres to, ale uz sem prestal dostavat skill bonus, gze tam asi koncim :-/
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    13:7; 1->7
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    15-5 pomer zapasu, a rank z 14 na 17
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    placement 10-10 predchozi rank 29 aktualni 46... to je hodne prisny
    KORAL
    KORAL --- ---
    Netuší tu někdo z vás co sledujete reddit, proč mi to třeba teď za poslední 3 hry, kdy jsem v HL po sobě vyhrál dalo bodově: 99 - 205 - 100 ?
    Nějak mi to uniká ...
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Nojo, Nazeebo má taky pár buffů v tomhle patchi. Musím ověřit :)

    HeroStorm Ep 4 Nazeebro
    https://www.youtube.com/watch?v=oEf156Aih0Q
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam