• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ZABIK: nemusis se bat. placementy ma kazdej jinej. hraje roli skryty mmr a pocet her.

    na lidi s velkym poctem her je to prisnejsi. lidi s velkym mmr maji zase tezsi protihrace.

    takze kdyz mas hodne her a placementy se ti nedejboze nepovedou, tak te hra hodne podstreli. kdyz mas vysoky mmr treba 4k tak udelat rank 1 vyzaduje mnohem vic namahy nez kdyz mas treba 3k.
    ZABIK
    ZABIK --- ---
    Po tom co tady rikate jak vam ten placement dopadl to nechapu (asi tomu nerozumim)
    odehral jsem ho 12W/8L a hodilo mi to rank 11.
    - Hraji to teprve chvili tak ted ani nechci ranked hrat aby mi nenadavali ze jsem noob :D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    placement matches konecne hotovy, skore 11:9, rank 30 -> 47 :))
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    uz nam chciplo druhy tsko :) si snad budem muset zaplatit vlastni nebo co
    MEKKZ
    MEKKZ --- ---
    ad CUZMAN nevim jestli za pul hodiny ale muzu taky pomoci :))
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    CUZMAN: taky uz muzu nafarmit :-)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Kdyby nekdo chtel mounta Malthaels Phantom a ma Diablo 3 RoS a nechce hrat sezonu, tak si me pridejte, sem na nastenece, za pul hodky je vas :-)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Co ta nova mapa? Prisel nekdo uz na nejakou strategii jak to hrat?

    Zatim nemam ucelenej nazor, jen takovy utrzky.

    1) pripomenout lidem, ze objective je strasne dulezitej, at nikdo nezaspi. mapa je vic snowballovaci nez doly.
    2) vzit si hrdiny, co jsou silni early game, protoze tady precizni earlygame hra znamena, ze lategame nebude.
    3) vzit si dalekonosny zabijaky typu siege tank, kaelthas. jednak muzou farmit shrines z dalky a druhak pokud uz se tam opevni, tak utok na ne pripomina omaha beach. (sice neni moc na dalku, ale nabizi se jeste gazlow)
    4) boss stunuje jakmile uvidi enemy hero. vsechny hrace to vzdycky straaaasne prekvapi i kdyz je ten script porad stejnej. vyuzijte toho -> free kill.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: řikám si, že s tímhle může Blizz daily questy rovnou zrušit :). Resp obecně status daily questů je zvláštní - na jedné straně to vede lidi k hraní 5ti minutových coop a na druhé straně to mrví drafty v HL, když lidi nerespektujou potřebu týmu a draftujou podle questu.

    Já osobně, jak mám málo času, tak hraju daily questy prostě v HL. Z 95% je vyplním a nic mi nepropadne. Je to ale dáno tím, že jsem ochoten brát v HL jakoukoliv roli a semtam daily quest obětuju, aby měl tým tanka nebo healera.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    jinak malej trik pro ty, co delaji questy v coopech. prepnete si obtiznost botu na nejnizsi. coop je udelanej za 5 minut. velka uspora casu.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Je to tam :) Stacilo jeden vecer vymenit hanze za salusu a bylo to hned. Jinak je to predelany a tedka o nicem, jedna dve prohry a bye bye, takze uz to neni achiev jako predtim. Pri tom jaky mivam win a lose streaky to bude kazdou herni session litat tak +- 5 ranku.

    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    tvl už zase. Nepřátelé mrtví, tak se pojdmě všichni healovat do fontány. kua
    DIOM
    DIOM --- ---
    MSI MGA 2015 Global Grand Finals

    Twitch
    http://www.twitch.tv/msigamingameu
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    uff ale je to peklo v rank 34... tým za starou bačkoru. Klasika: zabijeme všechny nepřátele a místo toho, abysme šli pro objective, tak všichni začnou portovat domů. No a nebo jsem support a jsem sám na lajně, protože ostatní musej prostě bojovat 4v2 na druhé. Atd.. Soucítím s Bartucem :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: v mych ocich te to nijak nesnizuje
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Tak už mám taky za sebou placement.

    Winrate 13 - 7
    Rank 25 -> 34

    To jen pro info, stejně na tom moc nezáleží žeano :)
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    CUZMAN: akorat jsem koukal na navi vs tl a navi hrali muradin, johanna, tyrande, zagara, malfurion - skok do stunu od trpajzlika, stun od tyrande, root od malfuriona solokill skoro garantovanej a v teamfightu do toho jeste starfall, maw a blessed shield... dost silny:)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    To je nakej mytus :-D
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    CUZMAN: jojo, totalne spatnej, proto je mezi trema nejhranejsima tankama na pro scene:))
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    CUZMAN: muradin je skvelej pick proti tymum bez kahel/jaina komba... jakmile nemas v enemy tymu postavu, ktera je schopna te vymazat instantne, tak je muradin neskutecne silnej...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam