• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Btw nové skiny jsou fakt drsný, to je mazec.

    In Development - Lt. Morales, Artanis, skins, and mounts!
    https://www.youtube.com/watch?v=GXlzocKSJmw
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: zatím seš sám, neměl jsem čas. Ale chci zkouknout, prý zas pohyby v metě ;). No a na blizzconu určitě ukážou dost a hrdina by se měl vydat taky tak nějak, ne? To už budou tři týdny. Zřejmě medic.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    na blizzconu se tradicne jen predstavujou postavy a novinky a nebo se i nejaka vyda? asi nebudou vydavat postavu pred a behem conu ze, kdyz bezi a budou ty turnaje.

    jinak sem teda koukal na finale tempostorm vs cloud9 :) sem sam nebo to jeste nekdo videl?
    FIDO_LETI_DOMU
    FIDO_LETI_DOMU --- ---
    Ahoj lidi, nevím kde jinde se zeptat, třeba mi pomůžete. Mám už vytvořený highlighted link na hru na Twitchi. Vidím u ní popis, co jsem vytvořil a všechno... Ale ta hra není v seznamu highlighted videos na Twitchi. Už asi deset minut. V seznamu videí sice je ta hra, ale nepopsaná, nehighlightovaná.... Dělám něco špatně nebo to prostě jenom trvá nebo jak to je?
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    LIQUIDFREAK: Když jdou premade, tak jistě.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    hele mam pustenej americkej sampionat a cloud9 maj naky supercool skiny na pajdulacich, ktery ve hre nejsou - takovy jsou vsichni cely undeadi, cerno-zeleny .. protihraci (immunity) proti nim vypadaj jak smucky .. to maj za naky turnaje, nebo odkud?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Ty blaho, tak si dam bitku po dloooouhy dobe a nejdriv mi to spadne, pak mne to minutu rekonektuje, pak dostanu do teamu jen rusaky, ale pak je rozjedem ve velkem stylu (Lili).
    Vim ze je to nak pospojovany s rusakama, ale je pls normalni aby jich tam bylo tolik?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    WTF?
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    komu nefunguje modrej sloup a vadi mu to zkuste si pridat do pc jazyk anglictina (us). me to pomohlo.

    presne co jsem udelal, smazal CZ, nepomohlo. pak pridal AJ US. zapl hru. sloup se objevil. pak sem smazal AJ US a sloup zustal :)

    the fuck
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    co sem hral monka, tak je skvelej jako sidekick pro Illidana/tanky... s johanou v duu sou schopny na dragon shire udrzet shrinu proti 4, je to silenej masakr, kazdopadne i v tom fajtu mi prislo, ze healuje skvele, pac je to plosnej heal co padne hned a za chvilinku dalsi kolo... urcite je urcenej do kompozice dvou tanku a zari ve fully meele tymu, nadruhou stranu v ranged teamu je dost podprůmernej... me se s nim hralo dobre a hlavne je zabavnej a i v dps specu umi hodne slusne zavarit :-)
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    YASHAMARU: On je hlavně healer pro Illidana.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    jinak ma dobry healing cisla, ale je to nafejkovany. efektivni healing ma slabej. cisla ma vyhnany skrz aa do creepu ale ty nikoho neleci. v teamfightu v horsim pripade neaackuje vubec, takze nehealuje a v lepsim pokud ma team vyhodu, tak mozna nejaky aa padne, ale zadna slava.

    problem je ze dps team je vylozene slabej a nabizi se otazka proc rovnou teda nehrat assassina. takze moc nevim co si snim pocit. urcite bych ho nebral cilene jako dedicated healera.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    YASHAMARU: okay mozna sem se unahlil a jen jsem lamil. nakonec lvl 5 dingnul se skore 5:2. jen proste jakejkoli skill co ti muzou hraci skillem znegovat je imo slabej => palma, march, furnace apod.

    7ss je lepsi, ale ma malej range, tak se da snadno dat spatne a pak clovek vypada jak blbec a demoralizuje to spoluhrace. ale je to dobrej yolo skin. dash in sezrat nejaky damage a pak na chvili zmizet. dovali se team, enemy mezitim pretargetnou na ne. dash out.

    ale nekdy ta palma nejde zcounterovat, kdyz ma enemy hodne focus burst damage, tak to proste neubrzdi. ale je situace kdy ta palma toho cloveka ani nezachrani pze umre o chvili pozdeji :)

    ale jo, asi to bude snesitelny vyhnat ho na 9tku. kdyby na nej mel nekdo nejaky awesome tipy tak sem snema :D
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    "kdyz se ti snazi zabit misu"
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    tak ze zacatku rexxar lehke zklamani, ale po par hrach je fakt super, sice nejsou to cisla ala Leoric, ale bavi me vic a tymu je i vic prospesnej... hlavne se ti snazi zabit misu :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    tesim se na medicku, shodou nahod uz mi nekolik let visi na zdi jako plakat :) ta co ji maji pridat. nejak to jak sypou ty postavy udrzuje muj zajem o hru nazivu. na kazdou se tesim jak maly decko.

    sem zvedavej na ten meditaxik. teoreticky kazdej vyhranej teamfight se promeni v objectivy/push. zavola se tago a sup delat skodu. ted jeste vyhrat ten teamfight bez ultimatky na dedicated supportu.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    kdyby ten dash daval malililinkatej stunicek :) treba .5 vteriny. a 2 charge by znamenalo, ze vypoti vterinu, tak by to bylo o dost lepsi. nebo aspon talent
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    no muj konstruktivni prispevek dne je ze monk je meh :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    YASHAMARU: pokud si hrál raynora a máš ho aspon na levelu 6, tak si na to už dávno přišel, jako má pravdu v tom videu, ale nic novýho neřekl
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: tldr že raynor je trochu buffnutej a obecně je super proti tankům. Že má docela variabilitu (dva buildy) a Hyperion i Riders jsou dobrý ultiny :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam