• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    CUZMAN: no ja sem tu nechtel tapetovat :) lidi sem chodej z mobilu atak :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    a cloudum sem fandil protoze všichni ostatní mi prisli jako hrozny tydyti zatímco Dunktrain je sympatak :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    YASHAMARU: ja to videl, fandil sem cloudum ale po sobotnim 2:0 od TS sem fakt neveril ze vyhrajou. Vcera sem videl na Grubbyho twitchi dobrou narazku na finalovy zapas v chatu, kdy na Leorica kterej furt umiral nekdo zahlasil "hraje to jak Zuna".
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    YASHAMARU: Je normální, že celý turnaj běží na jednom patchi, že live mezitím uteče napřed není takový problém.
    SONIC
    SONIC --- ---
    YASHAMARU: to uz sem si taky rikal..ale napadlo me teda SC vs warcraft VS Diablo :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    medic, zealot, asi mi to najede zase :D

    prosim prosim prosim at dela artanis u autoattacku ten characteristickej zealot zvuk.

    az tam bude vic postavicek, tak by mohl byt dobrej event ze by byly teamy z jednotlivych her. team zerg, team protoss, team nephalem apod :D
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: novej uther je už na mě moc přeplácanej. Zůstanu věrnej master skinu :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    novej uther je peknej ale trochu se mi plete s master muradinem :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: no ja si prave rikam, jestli neudelaji vyjimku. precijen budou vytizeni blizzconem. bezi jim tam turnaj a neni moc normalni menit hru behem rozehraneho turnaje. a vzhledem k vlidnemu prijeti rexara bych se nedivil, kdyby zase trochu zpomalili.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Btw nové skiny jsou fakt drsný, to je mazec.

    In Development - Lt. Morales, Artanis, skins, and mounts!
    https://www.youtube.com/watch?v=GXlzocKSJmw
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: zatím seš sám, neměl jsem čas. Ale chci zkouknout, prý zas pohyby v metě ;). No a na blizzconu určitě ukážou dost a hrdina by se měl vydat taky tak nějak, ne? To už budou tři týdny. Zřejmě medic.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    na blizzconu se tradicne jen predstavujou postavy a novinky a nebo se i nejaka vyda? asi nebudou vydavat postavu pred a behem conu ze, kdyz bezi a budou ty turnaje.

    jinak sem teda koukal na finale tempostorm vs cloud9 :) sem sam nebo to jeste nekdo videl?
    FIDO_LETI_DOMU
    FIDO_LETI_DOMU --- ---
    Ahoj lidi, nevím kde jinde se zeptat, třeba mi pomůžete. Mám už vytvořený highlighted link na hru na Twitchi. Vidím u ní popis, co jsem vytvořil a všechno... Ale ta hra není v seznamu highlighted videos na Twitchi. Už asi deset minut. V seznamu videí sice je ta hra, ale nepopsaná, nehighlightovaná.... Dělám něco špatně nebo to prostě jenom trvá nebo jak to je?
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    LIQUIDFREAK: Když jdou premade, tak jistě.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    hele mam pustenej americkej sampionat a cloud9 maj naky supercool skiny na pajdulacich, ktery ve hre nejsou - takovy jsou vsichni cely undeadi, cerno-zeleny .. protihraci (immunity) proti nim vypadaj jak smucky .. to maj za naky turnaje, nebo odkud?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Ty blaho, tak si dam bitku po dloooouhy dobe a nejdriv mi to spadne, pak mne to minutu rekonektuje, pak dostanu do teamu jen rusaky, ale pak je rozjedem ve velkem stylu (Lili).
    Vim ze je to nak pospojovany s rusakama, ale je pls normalni aby jich tam bylo tolik?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    WTF?
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    komu nefunguje modrej sloup a vadi mu to zkuste si pridat do pc jazyk anglictina (us). me to pomohlo.

    presne co jsem udelal, smazal CZ, nepomohlo. pak pridal AJ US. zapl hru. sloup se objevil. pak sem smazal AJ US a sloup zustal :)

    the fuck
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam