• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    HLEN: tak lidi chodej ven a vracej se, vždycky když se hraje, tak se tma nasunou a jakmile zazni gg tak se vyhrnuou.. během her je to nacpaný k prasknutí
    HLEN
    HLEN --- ---
    SKY_MAX: no koukam na stream a polovina sedadel nema na sobe posazenej zadnej zadek
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    prázdno jo? :D ta fronta co se táhla až na to parkoviště zatim, kde se 5x zohnula do hada mi jako prázdno nepřipadá
    HLEN
    HLEN --- ---
    G2 FTW !
    HLEN
    HLEN --- ---
    vyrazite nekdo zejtra na finale ?
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    fakt jo? tak co to je za paniku :)
    HLEN
    HLEN --- ---
    jsem ted rikal ze ta hala je poloprazdna
    FRKY
    FRKY --- ---
    Je tady prázdno. Lístky nejsou potřeba. Fronta jen na overwatch.
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    UNCLE_JIMBO: tak je hezky a v Praze je spousta jinejch mist k videni :D
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    FB news: "Informace od organizatora: Kapacita 5500, z toho 1500 early birds. V mixovane fronte free ticket/noticket stoji 7000 lidi. Pokud jste jeste nevyrazili, zustante doma."
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    LOFEEK42: nemam tušení, třeba je to jen ranní nával a jak to opadne bude poloprázdno, ale já to mam do prahy 130km, takže na blind se tam kouknout nepojedu :) chtělo by to info od někoho kdo tam je, přeci jen program začíná až ve 12..
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    UNCLE_JIMBO: zalezi jakou stanovili kapacitu, ta arena je velka jako krava a tohle mi zas tak smrtici neprijde
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    LEDOFREDO: jsem na tom stejně.. podle facebooku je tam lidí jako my kotel, takže já to vzdávám a radši se kouknu online :)
    KORAL
    KORAL --- ---
    HLEN: jj pěkné zvraty :) Ale bylo vidět, že G2 mají více nahráno
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    tak sem napiste jak to v sobotu probihalo s tema listkama, ja nemam zadnej tak jestli ma smysl tam v nedeli jit se o neco pokouset
    HLEN
    HLEN --- ---
    g2 x fntic super match :)
    KORAL
    KORAL --- ---
    Já bych jeden lístek na své jméno měl mít. Sehnal jsem vstup jiným způsobem. Ale aby se tam člověk dostal, asi bude muset přijít hodně brzo.
    Co mám informace přímo ze zdroje z místa, tak opravdu první budou lidé s early přístupem a až pak za nima lidé s free vstupem. To znamená, že tam nebudou pouštět obojí najednou/spolu.
    FRKY
    FRKY --- ---
    XSOFT: nevíte jestli budou teda i lístky na místě?
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    Uz bezi live stream. Hlavni event mame o vikendu.
    2015 European Road to BlizzCon
    http://www.eurtb2015.com/
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    u tyrande obrovska zmena ultimatky :)

    Shadowstalk (R)
    No longer reveals enemies.
    Instead, allied Heroes are now healed over 8 seconds, and then receive a large burst of healing when Shadowstalk expires
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam