• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ZABIK: presne to nikde vysvetlene neni. existuji jen dohady :) udajne to zohlednuje skill protihrace.
    ZABIK
    ZABIK --- ---
    Neni nekde napsane jak se davaji body za ranked? Obcas dostanu 130, obcas 99... vetsinou je to kolem stovky jak do minusu tak do plusu... akorat to nechapu ze se to nekdy lisi o jednotky a obcas dostanu 141 :D by me to zajimalo tak pro info
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    LOFEEK42: Placement se tě nikdy nebude snažit dávat na tvůj max rank.
    Vždycky to podstřeluje. Je příjemnější se na nový rank vystoupat, než propadnout. :D
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    tak ranked systemu skutecne nerozumim, po placementu 48 nyni jsem na 28... a opravdu neverim, ze jsem se tak brutalne zlepsil... tomu systemu vubec neverim
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Jezis co ste z toho tak vyplaseny??? Normalni hodnoceni jak ste si uzili zapas :-D
    DIOM
    DIOM --- ---
    občas se to objeví po dohrání matche..já to viděl pouze jednou a v euforii z výhry jsem dal rovnou plnej počet :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    hvezdicek jsem si nevsim :O kde to je ? nekde na score screen ?
    ZABIK
    ZABIK --- ---
    PEDROBEAR: Nemůžu po každý hře dávat nula bodů :-(
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    ZABIK: dylku svyho e-penisu v dane hre
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    ZABIK: Ty si vul :-D
    ZABIK
    ZABIK --- ---
    Nevite co se ma hodnotit temi hvezdickami?
    Jakoze jestli mi to lagovalo nebo co?
    Nebo mysli jestli jsem si uzil tu hru... nebo mam dat male hodnoceni kdyz jsem mel v teamu kokoty? nebo co ma mhodnotit presne? :D
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Vcera jsem cetl nakej starsi clanek na bonuswebu o hotsech ze zacatku bety a tam se ptali dvou lidi co jim na hre vadi. Jeden z nich mimo jine psal, ze kdyz padnou do tydeni free rotace "otravni" hrdinove (ve smyslu hrat proti nim) tak ten tyden nehraje. Kdyz jsem to cetl tak jsem si rikal, ze nevim o cem mluvi, ale po celym veceru v QM kdy jsou v kazdy hre 2 Novy uz to chapu :D .. ta je otravna jak jako protihrac, tak jako spoluhrac :)
    KORAL
    KORAL --- ---
    LEDOFREDO:
    YASHAMARU: Já ji včera hrál v TL. Condem je vážně o dost slabší. Ale přišlo mi, že i méně vydrží, jako by oslabili DMG redukci. Ptal jsem se na to pak dalších lidí a potvrdili mi, že to cítí stejně, když za ní ted hrají.
    Je možné, že ji oslabili i na výdrži a jen to nikde nenapsali. což už to taky bylo ...
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    si tak premejslim, jestli to omezeni range nebude znamenat renesanci talentu na 20 lvlu, kdy se void prisonu nechytnou allies.. jelikoz ted je potreba hodne promejslet kam to hodit, kdyz zeratul musi stat vlastne hned vedle mista kam to dava

    ale vtipny bylo, nez sem vubec prisel na to, ze je neco spatne...

    mackam R + klik... nic se nedeje, dostavam burst dmg a jsem mrtvej... sakra!
    bezim z domecku, mackam R + klik.. nic se nedeje, hrozna naloz a sem dead.. kruci prdel!
    bezim nasranej z domecku, mackam R + klik.. nic se nedeje, sem opichanej do ucha a sem dead... kurva uz!!
    bezim vzteky bez sebe z domku, mackam R + klik.. nic se nedeje, mam opichany obe nosni dirky a pak mi to az dojde, ze to ma mensi range :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    :-D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    CUZMAN:
    stahujem ne?
    jojo, balime to
    zpatky zpatky
    ravene des opacnym smerem!
    raven porad des opacne!
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Pekny hry vcera hosi :-)
    DIOM
    DIOM --- ---
    YASHAMARU: jako včera Salusa..tam to bylo o milimetry, když chtěl zachránit mého Kaela a chytit do VP bandu pronásledovatelů..ale bohužel sekl se mi tam i šos od kabátu :D ..ale i tak pěknej moment, já už to viděl černě a na vteřinku mi ještě svitla naděje, ovšem bez kabátu jsem odejít nemohl :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    u ty ultky je to ale fakt peklo. clovek je to zvyklej hazet na pixely presne aby treba oddelil obrance od core nebo pronasledovatele od utikajicich a je to tedka jiny, ale to se snad vsakne za par her.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam