• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    ENDER
    ENDER --- ---
    ja mam v patek hospodu, takze taky pesek :/
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    bude to tezky domluvit, ale treba se nekdy podari :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    DIOM: :-(
    DIOM
    DIOM --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: já mám taky představení :|
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    tak to ne tvoji imba novu zrovna potrebujem videt :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    pátek mám předstsavení :'( tak si dejte bezemě
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Tak se NYXACI DOMLUVTE kdo si to rozda proti ostrilene smecce :-D MANO A MANO :-D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: PRESNE!!!
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    tak domluvime se na pristi patek vecer? friday gaming night!
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Ja taky muzu kazdy den to mi nedoslo ze se to da zaskrtnout :-D
    ZABIK
    ZABIK --- ---
    CUZMAN: Na kolejnetu bych do toho nesel :D Rad bych si nekdy zahral ale ted nemam moc casu tak prvni kolo vynecham a ozvu se na druhe :-)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Pokud nepojede na laglem kolejnim serveru :-D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    CARB6N: Z tech co dalo plusko doporucuju ZABIKA jestli ten bude hrat proti nam tak musime mit OCI NA STOPKACH!!! :-D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    CARB6N: Strasne zaplacete :-D
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Tak určitě, přidal jsem se na nástěnku, bývám online většinou od asi 11hod. večer do 1-2hod. ráno přes tejden a o víkendech různě. Hraju s několika IRL kamarádama, většinou se sejdeme tak ve dvou až ve třech.
    Hrajeme asi od začátku září a v pěti jsme se sešli jen asi na 5 her (ve kterejch jsme hrozně dostali na prdel). HotS je pro nás všechny první MOBA hra, takže se není čemu divit. Nikdo z nás bohužel není moc schopnej vést team, tak to hodili na mě. Mám teď odehranejch asi 250 her, tak se teprve v poslední době začínam ve hře orientovat, ale sem tam vůbec netušim, co máme dělat. Pořád dělám zbytečný chyby, nevim, kterej herák má jakej counter, nevím, kdy brát kempy, kdy pushovat core atd., ale pomalu se to začíná zlepšovat. Ve dvou nám to už celkem jde, ve třech už to bejvá horší (tam už je vidět daleko lepší sehranost lidí, lepší komunikace a zvládnutí hry) a jak je nás 4 a víc, tak nejsme schopný vyhrát nic:)
    Zkoušel jsem si založit novej účet na hraní ve více lidech, protože jsem měl za to, že MMR nám dává moc těžký soupeře vzhledem k našemu nevyrovnanýmu ratingu...ale v tom to očividně není, když na něm mám teď o trochu vyšší MMR než na hlavním:) Ten druhej účet ale sem tam hraju, když je nás víc. Hraju na něm v podstatě už jen Muradina, abych si za ty goldy, co se rozdávají za player level, mohl koupit master skin, na kterej bych na hlavním účtu asi jen tak nenaspořil:)
    Pokud budete chtít zkoušet 5v5 v takhle pozdních hodinách, tak dejte vědět. Každej coaching by se hodil:D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---

    kdy se odehraje zapas Vlci smecka vs. zbytek NYXu? :)

    55 hlasy od 12 respondentů

      YASHAMARU
      YASHAMARU --- ---
      tak jestli budou hrat vsichni co +1, tak uz chybi 2 lidi jen
      SKY_MAX
      SKY_MAX --- ---
      TURNPIKE
      TURNPIKE --- ---
      SALUSA_SECUNDUS: som dost lama, ak to nevadi tak v klidu. len vybrat vhodny cas
      SALUSA_SECUNDUS
      SALUSA_SECUNDUS --- ---
      nevim jestli nas tu neni malo aktivnich, ale poskladame dva teamy na nejakej ten sranda custom match 5v5? :)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam