• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    YASHAMARU: otazka komu vsemu to bude ukazovat ? casterovi ? cili ? (pokud to neni stejne jako caster) vsem ostatnim ?

    jj, je to redesign, ale kdyz ti predelaj postavu kterou dobre znas tak i z popisu budes mit nazor jeslti k horsimu nebo lepsimu .. ja ale novu neznam
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Abilities or Talents that apply Invulnerability or Stasis will now also display a timer to indicate the duration of these effects.

    todle je dobry, clovek uz si nemusi v hlave pocitat ( a znat timery ).

    tyjo ta nova je psycho, to neni buff nerf, ale spis komplet redesign :D
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    prectete si nekdo kdo zna novu ty patch notes z PTR a reknete mi jeslti to je nerf nebo buff :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    jsem moc rad, ze blizzard odbocil ze sve snury hrdinu o hovne k nonshit postavam, co nebudou zoufale hledat sve misto v metagame, ale budou ji definovat.

    ming lee je uz od papiru broken jako prase, pokud ji nezkurvi cislama ( a ani mozna po tom ne), tak se divame na novyho carry hrdinu, kterej se zaradi po bok Novy, Zerathula, Illidana, Kaelthase v dobe sve nejlepsi slavy. Reset cooldownu je jedna z nejvic broken veci co v mobe muzou byt.

    Vemte si average Boba, co si kezuelne sudla tech svych 5-6 skillu. Z toho 3 netrefi, na jeden zapomene u jednoho si neni jistej co dela a jeden trefi, ale na spatnej target. Po mass nerfech vsech broken postav, co si vyndavali 1vX byl Bob zodpovednej za sebe a svuj zivot.

    Jenomze ted kvuli Bobovi chcipne i nekdo jinej, protoze Bob je jen potrava pro lepsiho hrace a ten se na nej diva pouze jako na reset cooldownu, diky kterymu smaze pak nekoho jinyho.

    Pecka, tleskam. Konecne.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    ming lee?
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    TURNPIKE: jj zrovna koukam na Grubbyho a je to mazec...
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    li ming vypada hodne OP
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    li ming! :D cd reset super
    EPIDEMIK
    EPIDEMIK --- ---
    space leoric vypada hustě kupuju
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    ja si naopak myslim ze na to blizz urcite neserie a momentalnu situacia musi byt pre nich pain in ass.

    snazi sa pretlacit HoTS hodne, hlavne sa staci pozriet ich eventy za posledny rok, aky priestor dostava a ako sa snazi pretlacit HoTS medzi oblubene e-sports
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    LEDOFREDO: Tak můj tip je, že to pořád vydělává slušně, což je koneckonců cíl, takže ze strany Blizzardu v poho :)
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    skiny jsou holt jednodušší na výrobu a navíc výdělečné
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    jinak souhlasim, ze napsat "not weeks away, months" to uz si fakt dela z hracu, ktery do toho sypou penize pod tlakem, legraci..
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: tak to kazdopadne
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    LEDOFREDO: mrdat vsechny analytiky v bankach..
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    YASHAMARU: ale opravnene :) ... me prijde ze ta hra je furt v takovy late-bete, pul roku po vydani ses v preseason a nemas poradnej matchmaking a veterani se nudej a odchazej .. z cehoz to druhy je vyrazne vetsi problem a prilakat zpatky hrace ktery odesel je jeste tezsi

    me by zajimalo v cem je problem, co je to co je brzdi, protoze jako neznam herni prumysl, ale delam analytika po bankach a za takovou dobu se da vymyslet a vyvinout spousta slozitejch veci - kdyby to byl nakej underground tym tak si clovek rekne ze na to nemaj hlavu, nebo lidi, ale snad blizzard tohle nepatla v jednom cloveku po vecerech .. a v nejhorsim maj konkurenci kde se muzou inspirovat
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    chudak DB se na nej vzdycky snese takovej shitstorm :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ICARUS: beru delay, protoze chvili to chteli protlacit bez banu. nevadi mi, kdyz se pokusi o inovaci a zkusi zariznout nejakou svatou kravu a je z toho krok vedle, to jim klidne odpustim.

    moba vlak jim ujel uz nekde u doty.

    snad to neumre, mam v tom penize a bavi me to. ale nechapu, proc tak jim trva ta GM liga. nuda kdyz neni o co hrat. muzes si hrat na imaginarni mmr, ale stejne kdyz s nim budes chtit zamachrit, tak ti prvni sulda rekne, ale to neni real mmr.

    a jeste nez nekdo zacne s tim, ze to mas hrat pro zabavu a ne pro progress, tak at se otoci a prijde za 3k her mi to rict znovu :D
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Dustin Browder on Twitter: "Rolling the season, grandmaster league and bans are the top of our priority list. We are not weeks away. Months. https://t.co/eGZJ1Zio3V"
    https://twitter.com/DustinBrowder/status/691694734184583168

    tohle je duvod, proc se z heroes za chvili stane mrtva hra. Neni akceptovatelne, ze se ani X mesicu po vydani/bete porad nevydaly klicove prvky jako bany/mmr. Prijde mi to, jako by Blizzard horko tezko naskocil do MOBA vlaku, ktery uz dost zpomaluje a tedka z neho vystoupil a jde pesky. Nechapu to.
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    LEDOFREDO: nojo, si mi pripomenul ze si mam pozriet grubbyho, davno nepozeral
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam