• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    Heroes of the Storm Global Championship: http://us.heroesofthestorm.com/esports/en/ - RIP
    Novinkama a hero guidy https://www.icy-veins.com/heroes//
    Statistiky z replayu: https://www.hotslogs.com/
    Informace o mapach a hrdinech: http://www.nexusmaster.com/
    rozbalit záhlaví
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    UNCLE_JIMBO: aj si sam odpovedas, sikovny ;)

    YASHAMARU: nejake nove info o game of thrones??
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ja myslim, ze myslel, jako jestli disintegrate nesesrotuje i kanon rychle :)

    vcera zadny perlicky nebyly. nejzajimavejsi bylo to, jak se nas blizz matchmaking pokousel zlomit a prerusit nam ten streak. co hra, to 5tka proti nam. a samy tryhard team compy.

    nakonec se mu to povedlo, kdyz nam to eventuelne dalo spatnyho murkyho. pritom enemy team si ani nevzal cleanse, takze to mel byt autowin, ale murky raci psal do chatu zpravy o delce noveho dilu hry o truny.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    to bude urcite nejaka perlicka ze vcera ne?
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    UNCLE_JIMBO: a hlavne proc bys to chtel davat kanonem? :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    UNCLE_JIMBO: ten to smazi tak nejak normalne rychle
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    YASHAMARU: a co tychus kanon? ten ma asi hp jako minion co?
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    sem koukal ze se Anub zase zacal vic hrat od patche - nejak nerozumim tomuhle impulsu, protoze ten buff stitu co dostal mi prijde papirove uplne zanedbatelny .. nebo ne?
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    stejne rychle jak disintegrate znici truhlu znici i anubarakuv kokon :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    lemon :)) konecne zelena vlna, vzdycky se mi to nekde posralo a musel sem odznova :D

    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: myslím že slam a focused attack nerfovali, ale jen lehce, takže pro dobro hry :)

    YASHAMARU: dobrý byly Naventic vs. King of Blades, Team Blaze vs. Cloud9 a finále Naventic vs. Cloud9.. to byly docela vyhrocený, vyrovnaný hry kde bylo vidět jak moc záleží na každym detailu
    MICROSHIT
    MICROSHIT --- ---
    haha, Abi se Zagarou,pecka!
    Heroes of The Storm WTF Moments Ep.39
    https://www.youtube.com/watch?v=ZQ9HmIcmdFo
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    UNCLE_JIMBO: dobře si zaspoiloval ale za mě dobrý, stejně nemám čas to sledovat :)

    SALUSA_SECUNDUS: jojo, po sérii buffů najednou byla dobrá až natolik, že jí trochu přidusili, ale jen malinko.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    UNCLE_JIMBO: dej tipy na nejaky dobry hry ;)

    ja koukal jen na jednu nejakou random a bylo to jak klasicka heroes hra, jen asi o 900 smrti min.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    neodpusim si jedno a pak jeste druhe historicke okenko..

    a kdyz uz jsem to tady procital, tak pamatujete este na doby, kdy mel skoro kazdej hrdina na lvl20 talent, kdy se po zabiti instantne narodil ? :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    sonya mela nejakej nerf? :) co se deje s tim svetem :)
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    YASHAMARU: Johanna může Dčkovat i řetěz co už je zaháklej, takže asi CD nebo noob, ale je to dobrej tip!
    Jinak jsem koukal na NA spring regional a moc pěkný hry byly k vidění! hrálo se pár hrdinů co bych něčekal a překvapili - třeba Cho'gall snad ani jedna prohra, Sonya asi 80% WR takže je i po nerfu dost dobrá.. Pořád se hraje BW a Falstad (spousta super Mighty Gust akcí), hodně se hraje/banuje Zeratul a pak samozřejmě meta Thrall, Greymane, Rehgar, srnka, Zagara, Jaina a o Minže v rukách profíků ani nemluvim :D
    Vyhráli Cloud9, ale zdaleka ne tak hladce jako na Blizzconu, takže Global (začátek dubna Korea) už bude určitě zajímavější!
    Příští víkend je v Katowicích evropskej šampionát, tak jsem zvědavej co máme za esa v rukávu :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    dneska sem videl docela peknej butcher play. situace byla takova, ze enemy team byl pohromade az na johanu, ktera byla kus vepredu a ze strany.

    no a butcher (nasledovanej teamem) chargnul ten hlavni enemy team a po johane hodil retez, cimz ji zabranil, aby se vcas pripojila do boje. (hrac zaspal s Dckem)

    coz mi prijde jako zajimavy vyuziti, ktery bude asi bezny, ale fakt jsem to jeste nevidel. vetsinou lidi hodi na retez toho koho nacharguji a nebo pri ganku, ale tenhle s tim hodne zonoval a pouzival to jako variaci na void prison.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    muze mi nekdo vysvetlit jak to je mozny, ze kdyz hotslogs neukazuji presne mmr, ale ve skutecnosti jsou hodne mimo, tak ze uplne vsechny hry (uplne vsechny) je prumerny mmr teamu stejny? prumerna odchylka +-50 bodu?
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    AODHFIN
    AODHFIN --- ---
    YASHAMARU: Asi hraju vždycky v divnej čas, protože mi přijde, že je to docela běžný - vyhraju hru a vzápětí v dalším matchi dostanu několik ex-spoluhráčů proti sobě, asi aby si to oťukalo, jestli mne nepotáhli nahoru oni :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam