• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    V poslední době jedu Vallu DPS build takto:

    1 Rancor
    To je jasná volba, zvlášť teď s buffem

    4 Puncturing arrow
    Toto jedu pro přidání burst dmg (tak jí hráli profíci naposled před zmizením Vally z mety). Včera jsem jel Vampiric Assault, protože byli slabí supporti v týmu. Vampiric má synergii s Rancor a i pak dál v talentech, takže by měl být taky silnější. Manticore jsem hrával dřív, ale to jsem právě vyměnil za Puncturing arrow, který na dmg vychází obecně lépe.

    7 Searing Attacks
    To je jediný validní talent na tomto tieru. Přidaná dmg je zásadní a hlavně to umožňuje trochu skill play. Načasování je zásadní. Hodí se i na bosse, immortaly apod. Dobré je pustit ji na začátku boje, kdy je ještě dost many.

    10 Strafe
    Opět parádní skill talent s načasováním do team fightu. Buď na začátek, když je jisté že nedostanu stun a nebo naopak na čištění prchajících nepřátel. Nicméně možná zkusím někdy i Rain of Vengence, dostalo to buff a CC je taky důležité. Vyplatí se hlavně do comba s jiným stunnery.

    13 Giant killer
    To beru většinou, i proti squishy teamům. I tak to přidává další dmg v synergii s buildem. Proti tankům je to ještě zásadější (žejo, Cho'Galle). Nicméně po komentu UNCLE_JIMBO musím zkusit i Tempered by Discipline. Heal je z toho parádní a propojení s Hatred mi nedošlo! Že se podrží 10 stacků dlouho je zásadní, protože to je problém u DPS Vally, když zahajuje souboj bez stacků. Jinak jsem zkoušel i Spell shield proti mágům, ale ten se dá obejít dobrým pozicováním a načasovaným útěkům přes E.

    16 Blood for Blood
    Hlavně proti tankům, ale obecně další burst + zpomalení cíle. Dřív to dávalo 15% max HP, teď jen 10%. Takže už to není co bývalo. Má tedy už jen smysl na hodně HP tanky a nebo vyměnit. Bohužel další volby taky nejsou nic moc - Stoneskin se chová podobně jako Spell shield (není při dobrém pozicovaní potřeba), dvojitý Vault je taky Overkill a Executioner je risk, dost často se nepodaří spojit AA s CC a není to tolik znát. Když je ale v týmu Jaina, tak je to insta-pick :D. I s jinýmy CC hrdiny (Abathurovy miny :)) to je dobrá volba.

    20 Nexus Frenzy
    Sick DPS! Tohle je třešnička DPS buildu a je rouhačství to nevzít. Bolt je další silná varianta, ale Vault prostě musí stačit. Jiní assassini ani základní escape nemají.
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    YASHAMARU: ja bych hral
    1 Rancor
    4 Manticore
    7 Searing Attacks
    10 xxx
    13 Tempered by Discipline
    16 Executioner pokud jde pouzit, jinak Stoneskin
    20 Nexus Frenzy

    Tempered uprednostnuju pred giant killerem, protoze krome silnyho healu v kombinaci se Searing arrows a Manticore hlavne pridava dalsich 10 stacků discipline, díky tomu se dá držet full hatred skoro pořád

    celý dohromady to má attack speed jak prase, brutalni burst a docela snadno se drží stacky
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    jak byste jeli ten valla AA build?
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: supersonya? ;)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    MPEGYNA: nene :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    dobre, ze trochu ubrali na tom slowu od abatura. clovek sel lesem, slapl do hovna a na malych mapach bylo hnedka po nem, jak se na nej vsichni sebehli a on se sotva vlekl.
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Pekny :)
    kdyztak tady jsou ostatni http://rpboyer15.github.io/sounds-of-the-storm/
    pripade se pres http://www.zezula.net/en/casc/main.html daji vyextraktovat dalsi.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    UNCLE_JIMBO: vecer custom 1v1 come at me bro :p
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    YASHAMARU: ten sejme i Johannu :D ale můžem to otestovat
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    co me zajima je, jestli AA zeratul s krajeci ultimatkou sejme vallu s vytalentovanyma healovacima hunderingama.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: ja jsem takhle vallu hral jako svoji prvni postavu, protoze sem ji dostal zadarmo, prisel sem z lolka a rikal sem si jee, dyt to je vayne.

    a prave sem hral AA build a mel sem to tak nejak zazity, ze se proste drzis za tankem a neustale autoattackujes nejblizsi cil a je ti jedno jestli to je tank, assassin nebo chleba s maslem. vsechno chcipa strasne rychle.

    tedka po tom buffu to snad bude uz aji dobry :)))
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: jojo, mlaskám si. Oni tam píšou, že nejlepší build je Multishot, ale já už dost dlouho hraju Vallu výhradně na DPS (baví mě to víc - pozicování, stutter-step,...) a to je teďka libově buffnutý. Už se těším, až (snad dnes) zapařím!
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: moje řeč :D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    UNCLE_JIMBO: hlavne si mas brat leap ze jo...
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    celkově docela dobrý, líbí se mi i ty úpravy u Graymana a Li-ming, je dobře že každýho hrdinu tlačí tam kam patří, Li-ming nemá ničit věže rychleji než Hammer a Graymane není caster.. a pořád jsou dobrý, neni to nic velkýho.. stejně jako Berserk u Soni neni v podstate zadnej nerf, jen to nebudeš odpalovat na každej minion wave :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    MPEGYNA: Sonya nerf! svet se zblaznil :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    MPEGYNA: Sonya nerf! svet se zblaznil :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    valla buff looks good!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam