• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    to by byl dobrej shitstorm na forech, kdyby 10 rozrazovacich her melo sanci nejak vyrazne ovlivnit umisteni a smetlo by ze stolu X set her co mel clovek odehranych predtim. :)
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    LEDOFREDO: myslim, ze ani nikdo necekal nic jinyho
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ELEMENT_LEAD: ten placement nehraje moc dulezitou roli, dulezitejsi je predchozi rank/mmr .. lidi co meli radove rank 1 koncej skoro vzdy v diamond 3 bez ohledu na vysledek matchu.. kdyz hrajou 2 lidi vsechny zapasy spolu tak stejne nedostanou stejny rank pokud meli jiny rank v preseason
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    DIOM: jo, je to myslim stejny nebo podobny. ale jeste je to rozdeleny, ze kazda ta divize ma 5 stupnu, takze diamond je I-V, master asi taky a grandmaster ma uz tusim rovnou poradi na serveru. a pokazdy hrajes extra hry, aby te to pustilo o ten mezistupinek vys.
    DIOM
    DIOM --- ---
    diamond a pak už jen master a grandmaster jako ve starcraftu?
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    hm tak placements 5:5 a diamond 3. vys to asi nepousti z rozstrelu. prvni dve hry jsem hral 4v5, takze to me ohromne potesilo :) jinak je to mnohem lepsi hrat ve dvou. mensi sance na leavera, jeden hrac na kteryho se pujde dat spolehnout.

    posledni hra vypadala dost tragicky, nejak jsme nadraftovali medica a rehgara. vypadalo to, ze nebude dmg, ale nakonec z toho byl nejvetsi bloodlust stimpack stomp :D

    WOTAR
    WOTAR --- ---
    LEDOFREDO: Možná čekaj až opadne boom z Overwatch a pak nečim přilákaj
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    WOTAR: co jinyho by melo hrace nalakat zpatky nez konecne sezona, jestli tohle ne tak uz nic :)
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    WOTAR: to jeste nekdo hraje? :D
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    LEDOFREDO: Já si právě pamatuju spíš na vyrovnanější matche, tohle bylo hodně nevyrovnaný obě hry, ale třeba si to ještě sedne, možná to taky teďko nemá úplně z čeho vybírat, většina je na Overwatch zdá se
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    no takhle to fungovalo skoro vzdy mi prijde, sem prave cekal ze to se zmeni :)
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    Tak jsem dnes zkusil dva quick matche a teda match mi teď přijde nějak broken. První hru jsme je roznesli, že jsem ani jednou neumřel, druhou to bylo prakticky naopak. Nemáte podobnou zkušenost ?
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    MPEGYNA: ono brightwing, li-ming, thrall, hammer, murky vs. illidan, tassadar, xul, nova, zerathul bylo celkem narocny a je tezky neco delat, kdyz ma brightwing vic hero dmg nez liming nebo thrall...
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    taky jsem uz par zapasu dokonce s jednickou vyhral, ale vcera se nam to nepodarilo.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    hmm, takhle se mi jeste vyhrat myslim nepodarilo, ale uz sem tak asi 3 x prohral :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    UNCLE_JIMBO: dobre vy!
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    včerejší hero league Towers of doom (můj je červenej team)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    včera mi to nedalo a koupil sem tracer a zkusil dve hry proti ai. celkem sranda a hodne se to zmenilo za ten pul rok co sem to nehral tyjo
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    a ja to zase zacal po pul roce hrat
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Ja muzu jen potvrdit co je tu napsano
    - nikdo z friendlistu nehraje, vetsina je v OW, zbytek HS
    - aktulni hry v rankedu jsou fakt hrozny
    - tenhle patch je now or never
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam