• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    Heroes of the Storm Global Championship: http://us.heroesofthestorm.com/esports/en/ - RIP
    Novinkama a hero guidy https://www.icy-veins.com/heroes//
    Statistiky z replayu: https://www.hotslogs.com/
    Informace o mapach a hrdinech: http://www.nexusmaster.com/
    rozbalit záhlaví
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    UNCLE_JIMBO: dobre vy!
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    včerejší hero league Towers of doom (můj je červenej team)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    včera mi to nedalo a koupil sem tracer a zkusil dve hry proti ai. celkem sranda a hodne se to zmenilo za ten pul rok co sem to nehral tyjo
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    a ja to zase zacal po pul roce hrat
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Ja muzu jen potvrdit co je tu napsano
    - nikdo z friendlistu nehraje, vetsina je v OW, zbytek HS
    - aktulni hry v rankedu jsou fakt hrozny
    - tenhle patch je now or never
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    ELEMENT_LEAD: spousta lidi zkousi overwatch + jak se ma soft resetovat to mmr a menit se system, tak ty hry vypadaji podle toho a vsichni to maji ukradeny.

    jinak PTR uz bezi, takze pristi tejden medivh
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    REFLEX: ja to ted nehraju, všechen muj herni cas sezere wow, ale tracer bych si celkem vyzkousel :-D Nimcene nervy mam jen jedny a nic kompetetivniho se mi uz hrat nechce
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    ted je uplne nejhorsi obdobi, navic jeste pred velkym patchem, toho 14tyho se vrati spousta lidi vyzkouset ten novej system a podle me se bude dost rozhodovat o osudu ty hry.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ja ted hraju real-life :)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    BARTUC: moc ne
    BARTUC: true true

    vy porad hrajete? hrajete nejaky ranked?
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    BARTUC: navíc prodloužení čekaček nemusí znamenat úbytek hráčů (kterej ve hre určitě je), ale taky to může znamenat zkvalitnění MM hehe :-D
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    REFLEX: a kolik jich mas? :-)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    ELEMENT_LEAD: Nebo ne? Zadnej z friendu už to nehraje
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    REFLEX: lol
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Uz ta hra uz docela umira, hleda mi to hry pres 2min
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    jestli to nekdo jeste hraje :D

    Starting June 3, players will be granted an additional 50% bonus XP for games played until June 14!
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    LEDOFREDO: ja doufam ze to vydrzi :) tracer patch jsem asi mesic nehral, protoze me nebavilo hrat za ni, proti ni ani s ni. a vratil sem se prave s tema balance changema. i arthas i anub jsou tanci, co se daji hrat proti tracer. hlavne arthas s Q spamem, kdy ji solidne dava a jeste vic se healuje. anub zase ji zamkne do pavucin at neotravuje a vyresi se jeji team + ten burrow dava velkou mobilitu, takze je sance ji utyct kdyz je potreba. celkove se mi libi jak jsou tanci ted vybalancovani.

    e.t.c. mosh pit potencial vyhrat team fight
    diablo super early game ganky
    johanna spousta controlu
    anub&arthas jsou zase relevantni
    dehaka mi prijde OK, ma velkej potencial s tema global gankama, ale ty skillshoty jsou hodne tezky, klidne bych mirne buffnul :p
    artanis je dost hit and miss. kdyz ho hraje nekdo poprve, tak to proste nejde, ale kdyz ho ma nekdo nahranyho, tak je to pecka a je nezabitelnej.

    leorky je ted docela marnej, docela bych mu vratil, ze nevadi kdyz umira. a stitches mi prijde ze s tim mnozstvim escape abilit ve hre i kdy dava godhand hooky, tak z 80% je to jedno. styska se mi po stitchesovi se stunem na slamu, to byla sila :p chen je takovej divnej furt. nevim jestli to nekdy pujde vychytat, aby nebyl uplne nahovno a nebo uplne presilenej.
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    STAROJDA: To jsem samozřejmě udělal hned, ale z nějakého důvodu se mi to nezobrazovalo:-)
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    KORAL: to by tam melo byt uz nafurt, ne jen pro srandu.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Taková vtipná vsuvka ....

    Zkuste si klikat na ty hodiny na úvodní obrazovce co má chromie pod sebou .... schválně co se vám objeví nového ;-)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    WOTAR: lol, tak se na tu nástěnku mrkni :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam