• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    Heroes of the Storm Global Championship: http://us.heroesofthestorm.com/esports/en/ - RIP
    Novinkama a hero guidy https://www.icy-veins.com/heroes//
    Statistiky z replayu: https://www.hotslogs.com/
    Informace o mapach a hrdinech: http://www.nexusmaster.com/
    rozbalit záhlaví
    KORAL
    KORAL --- ---
    MPEGYNA: Docela vyrovnaná sestava. Otázka zní, jak zahraná a na to jsem se ptal :-D
    Ale když můžu hádat, tak hráli tak mizerně :-D
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    KORAL: hadej, muzes dvakrat. btw byli jsme (etc, brightwing, falstad, raynor, thrall) vs (xul, johana, tracer, jaina, valla)
    KORAL
    KORAL --- ---
    MPEGYNA: To hráli tak dokonale a nebo tak mizerně ?
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    to vypada jako beznej hrac hots. skoda, ze to kazdej nestreamuje, aby to mohli provadet casteji. jinak vcera jsem mel tak silenou hru, ze me u toho malem kleplo a nekolik minut jsem byl tak mimo, ze jsem jen bezmocne nabehl do nepratel. ne schvalne, proste jsem kliknul nekam na mape a celou tu dobu jsem byl paralyzovanej ze hry spoluhracu, ze jsem jen civel nevericne do monitoru. a po smrti mi trvalo notnou chvili nez sem se vzpamatoval a omluvil se do chatu. nakonec vyhra, ale toto je hazard se zdravim a ne zabava.
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    todle s tim nesouvisi ale tady je jeho appeal na blizzard o zvednuti silence minulej mesic

    https://i.imgur.com/r0cnVSt.png
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    dneska jsem koukal jak blizzard dobre zrektil jednoho streamera. typkovi zabanovali X accountu co mel, ale na jeden zapomneli, tak sel na twitch a nalogoval se do toho a zacal jim nadavat ze jsou neschopni :D

    tak mu zabanovali i ten posledni v primem prenosu. a pak jeste zaridili ban uctu na twitchi a pak jeste twitter :D

    dostal lifetime ban na vsechny blizz hry. a duvod byla toxicity :D asi solidni vykon, ze nestacila silence
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    KORAL: jo kdybych byl, tak sem dneska spokojenej parchant co nemusi chodit do prace a jenom rano kontroluje konto :)
    KORAL
    KORAL --- ---
    Saluso nemůžu se zbavit dojmu, že HOTS Logs je tvuj výtvor :-D
    neptej se mě proč si to myslím, jen je to pocit ;-)
    KORAL
    KORAL --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Na jednu stranu jo, ale sledoval jsem tuhle jednu holčinu co má GM a udělala si smurf a jela z bronzu a score 16 výher ze 16 her a postupovala pomalu dolu.
    Já to měl podobné na Goldu 2, spadl jsem na 3 a říkal si, že to je lidma okolo, že hrají blbě. Ale pak jsem si řekl, že to jedivné a zkusil se do toho opřít a najednou jsem začal vyhrávat a dát 4 výhry po sobě nebyl problém ... A během 5 dnu jsem z 3 Gold spadl na 5 Platinum.

    Takže je to asi i hodně o tom jak si věříš a jak si v pohodě. Když se u hry vztekám, tak většinou prohraju :( :-)
    KORAL
    KORAL --- ---
    ELEMENT_LEAD: Sem kolem těch 55%.
    Ale myslím, že je to spíše proto, že jsem se zaměřil na Zagaru jako nového hrdinu, kterého jedu jako primarního místo Jainy a Vally.
    Takže uvidím no ... ale i v tom solo platinu to jde ... hraju proti lidem s Platinou 4 a 3 a jsem 5. Takže to asi tak špatné nebude no :-)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    hosi nejtezsi je dostat se z bronzu.. :)
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    KORAL: nevzdavej to :p jakej mas zatim win rate, kdyz se podivas jen na ty platinum hry? jestli jsi mel v goldu win rate 70% a v platine jen 55%, tak ti muze prijit, ze se nehybes oproti drivejsku, ale ve skutecnosti se do toho diamondu klidne dostanes. jen te to tam nevystreli, jako z goldu do platiny.

    docela dobrej ukazatel je, kdyz se nekdy dostanes do vyssi lvl hry, kde jsi nejslabsi. idealne vyrazne. pokud s nema dokazes regulerne hrat a nefarmi te a nejsi to ty, kdo tahne team dolu, tak je to uroven, kde klidne muzes byt.

    jinak platina-low/mid diamond je imo nejtezsi cast. jakmile se dostanes skrz, tak jsou ty hry paradoxne mnohem jednoduzsi.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Hm .... obávám se, že jsem se dostal na svoji prozatimní hranici v rankedu. Ted se držím na Platinum. A jak tak sleduju svoji hru, asi se tam zdržím. Na Diamond můj skill asi ještě není. V porovnání s tím, jak snadno se mi šlo z goldu do Platiny při solo hrách.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    zaujal me hero selection screen z roku 2010 co postoval Dustin na Twitteru :)



    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    hyperion je jedna z low impact ultimatek a je skoro jedno co s nim udelas. maximalni value z nej vytezis hlavne, kdyz skrz nej rusis brani tributu treba nebo nekoho vyzonujes pryc. ma hlavne psychickej efekt nez dmg.

    ja si ho beru, protoze je to fire and forget a to mam rad. uz se mi taky parkrat stalo, ze jsem ho poslal opacnym smerem nez jsem chtel :)))

    to prekryvani ultimatek se obcas stava a ma to casto katastrofalni nasledky. team se tak muze porazit casto sam. void prison nebo odfouknuti od falstada jsou casto pricinou :)
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    MPEGYNA: ok, ja jsem jen odpovidal na tu otazku, ktera znela: "je dobre pouzit heroic, ktery zajisti jeden kill, nebo vzdycky cekat na team fight?"

    odpoved 1 jo, 3 uz ani ne. :) (zalezi jestli te za to protihraci potrestaji nebo ne)
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    ELEMENT_LEAD: to ale imho neni problem spatnych hracu, ale komunikace, pokud se sejdou treba maw a mosh pit zaroven. problem je, kdyz nekdo pousti hyperiona na cisteni minionu (a nebo u vlastniho coru smerem do baze, kdyz jsou vsechny forty jeste zdravy, true story).
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    MPEGYNA: heroic za kill je v pohode v podstate celou hru

    dat 3 heroicy na jeden kill a potom prohrat 5v4 protoze team ma 2 ultimatky a protihraci 4 je blby
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    KORAL:
    ad 1. kdyz spoluhraci nesmyslne vsichni tlaci 4vs5 na jednu fortu pri levlu mensim jak 10, opravdu si je nehlidam a po zakonitem wipu pak ignoruju vsechny ffs xul apod.
    ad 2. to se obcas stava snad kazdemu, ne? imho je horsi hrat podle "stats" tabulky. xul = you have no kills, you have so low hero dmg...
    ad 3. je dobre pouzit heroic, ktery zajisti jeden kill, nebo vzdycky cekat na team fight?
    ad 4. jako obecne nebo s presnosti na sekundy? presne to vi snad jen pro hraci. imho neni nutne vyhrat vsechny objectives. nekdy je primo vyhodnejsi je ignorovat.

    umru vetsinou, kdyz jsem agresivnejsi nez nas tank, proto mi moc nejdou melee heroes s vyjimkou xula. navic nekdy muze byt i sebeobetovani vyhodou.
    ENDER
    ENDER --- ---
    KORAL: tak to je klasika, ja kdysi hral s kamosem a kdyz jsem s nim hral, vzdycky mi hrozne nadaval, ze jsem uplne napicu, ze kdyz hraje s nekym jinym, ze vyhrava uplne v pohode...
    az po nejake dobe jsem zjistil, ze vlivem meho mmr se dostal na uroven, kterou vubec nedaval :)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Super zapasy na Dreamhacku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam