• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Jako ta hra neni moc zabavna

    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    ELEMENT_LEAD: jako hrali dobre, ale my jsme meli dost navrch, ovsem kazil to thrall (podobny triky jako na screenshotu) a raynor, kterej jel nonstop jen tanka. cili po tom wipu jsme prisli o vsechny forty a zacalo ostrelovani core. ja z toho byl tak mimo, ze jsem se hned po resu nechal po ceste nekam na mape hned zas zabit, protoze uz jsem hru nevnimal a cekal prohru. jenze zazrakem sme jeste neprohrali a na dalsich shrinach uz jsme nezalamili, ale nakonec vyhrali.

    btw hral jsem toho falstada a zajimalo by me, kdyz mam nakych 15 % hp, jestli v teamfightu backovat za cenu, ze zustanu sam nazivu, tudiz udelam proti ctyrem nebo peti nepratelum prd, a nebo se vratit a snazit se jeste nekoho sejmout a doufat v heal, kterej byl jeste na zivu (coz sem udelal, ale nepodarilo se). kdyby xul nedal ty skeletony, tak bych nechcip, pac jsem byl v pozici, kdy na me vicemene nikdo z dps nemohl, aniz by nechcipl.
    KORAL
    KORAL --- ---
    ELEMENT_LEAD: Úsměvný pohled :)

    Každopádně moje poelsdní hraní je nějak na houpačce ... 2 výhry a dvě prohry a stále dokola :) Jako když sem začal dělat sestup z Gold 2 do Gold 1.
    Mno snad to bude stejné a postačí počat až se to přetrhne a pak dám 6 výher v řadě zase jako předtím :-) Ironií je, že jsem už měl promote na Platinum 4 a pak následovala série proher a propad :-D
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    MPEGYNA: chyba toho thralla ze tam sel takhle chcipnout
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    MPEGYNA: slusny screenshoty :D Hlavne ty posledni dva :D
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    Panove jak se vam libi Auriel? :P
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    KORAL: taky by to bylo zabavny slyset z druhy strany. enemy team se hrozne pohadal uz v picku, nikdo si nevzal supporta. nakonec ale vsichni hrali tak dobre, ze zapomeli na vsechny hadky a skoro vyhrali. bohuzel v lategame se ten chybejici support projevil natolik ze MPEGYNA utrpel vitezstvi :)
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    KORAL: musis. tolikrat qm, kolikrat jsi takto leavnul. poprve nic, podruhe 1 qm, potreti 2 qm,...
    KORAL
    KORAL --- ---
    Když odejdu v HL při pikovani hrdinu, musim pak hrat QM a nebo je to v pohodě ?
    KORAL
    KORAL --- ---
    MPEGYNA: Docela vyrovnaná sestava. Otázka zní, jak zahraná a na to jsem se ptal :-D
    Ale když můžu hádat, tak hráli tak mizerně :-D
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    KORAL: hadej, muzes dvakrat. btw byli jsme (etc, brightwing, falstad, raynor, thrall) vs (xul, johana, tracer, jaina, valla)
    KORAL
    KORAL --- ---
    MPEGYNA: To hráli tak dokonale a nebo tak mizerně ?
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    to vypada jako beznej hrac hots. skoda, ze to kazdej nestreamuje, aby to mohli provadet casteji. jinak vcera jsem mel tak silenou hru, ze me u toho malem kleplo a nekolik minut jsem byl tak mimo, ze jsem jen bezmocne nabehl do nepratel. ne schvalne, proste jsem kliknul nekam na mape a celou tu dobu jsem byl paralyzovanej ze hry spoluhracu, ze jsem jen civel nevericne do monitoru. a po smrti mi trvalo notnou chvili nez sem se vzpamatoval a omluvil se do chatu. nakonec vyhra, ale toto je hazard se zdravim a ne zabava.
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    todle s tim nesouvisi ale tady je jeho appeal na blizzard o zvednuti silence minulej mesic

    https://i.imgur.com/r0cnVSt.png
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    dneska jsem koukal jak blizzard dobre zrektil jednoho streamera. typkovi zabanovali X accountu co mel, ale na jeden zapomneli, tak sel na twitch a nalogoval se do toho a zacal jim nadavat ze jsou neschopni :D

    tak mu zabanovali i ten posledni v primem prenosu. a pak jeste zaridili ban uctu na twitchi a pak jeste twitter :D

    dostal lifetime ban na vsechny blizz hry. a duvod byla toxicity :D asi solidni vykon, ze nestacila silence
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    KORAL: jo kdybych byl, tak sem dneska spokojenej parchant co nemusi chodit do prace a jenom rano kontroluje konto :)
    KORAL
    KORAL --- ---
    Saluso nemůžu se zbavit dojmu, že HOTS Logs je tvuj výtvor :-D
    neptej se mě proč si to myslím, jen je to pocit ;-)
    KORAL
    KORAL --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Na jednu stranu jo, ale sledoval jsem tuhle jednu holčinu co má GM a udělala si smurf a jela z bronzu a score 16 výher ze 16 her a postupovala pomalu dolu.
    Já to měl podobné na Goldu 2, spadl jsem na 3 a říkal si, že to je lidma okolo, že hrají blbě. Ale pak jsem si řekl, že to jedivné a zkusil se do toho opřít a najednou jsem začal vyhrávat a dát 4 výhry po sobě nebyl problém ... A během 5 dnu jsem z 3 Gold spadl na 5 Platinum.

    Takže je to asi i hodně o tom jak si věříš a jak si v pohodě. Když se u hry vztekám, tak většinou prohraju :( :-)
    KORAL
    KORAL --- ---
    ELEMENT_LEAD: Sem kolem těch 55%.
    Ale myslím, že je to spíše proto, že jsem se zaměřil na Zagaru jako nového hrdinu, kterého jedu jako primarního místo Jainy a Vally.
    Takže uvidím no ... ale i v tom solo platinu to jde ... hraju proti lidem s Platinou 4 a 3 a jsem 5. Takže to asi tak špatné nebude no :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam