• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    JANDOS: to je proste takova forma masochismu :)

    aspon si u toho clovek paradne zanadava :D
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    JANDOS: tak pod hrat se mnou rankedy v parte
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    JANDOS: nekde se stala chyba...
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Nechapu jak muzete vyhrat vic jak 2x po sobe :) Ja prohral 17 z poslednich 20 ranked her a od ty doby to nehral pac me to uz fakt nasralo
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Hraju ted jednu hru denne a zatim pokazdy vyhra a plazim se zas do Gold 4

    Vcera super hra drtili nas silene, meli jsme dole vsechny pevnosti a pak jsme je wipli a behem 1 min co meli cooldown sme se probojovali ke core a vyhrali :D

    Delali Bosse ja mel Falstada a sli jsme na ne s Anubarakem zabili bosse ja je odfoukl, zabrali sme bosse a postupne je urubali (pridal se zbytek nasich), takovej adrenalin jsem u hry nemel fakt hodne dlouho.

    Museli byt strasne nasrany a to jste minutu predtim u nas v chatu strasnej vzajemnej hate :D

    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    auriel je príma. jeste ji nemam, ale bavi me ji mit v teamu i proti sobe. v teamu, protoze rad hraju za autoattackery typu illidan, raynor ke kterym se hodi a proti, protoze nema escape a je to takova snadna korist.
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    konecne sebrali tracer ten blink po recallu. nejvic trapnou vec ve hre, ktera byla jasna a jako gamedesign fail uz na PTR. ani jim to netrvalo dlouho na to prijit, jen pul roku
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    EPIDEMIK: ve stredu.
    EPIDEMIK
    EPIDEMIK --- ---
    čus kdy tam bude ta auriel ?
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    MIKEE: konzervativni? ze te zabetonuje na urcite pozici s minimalnim prostorem pro zlepseni se, at se snazis sebevic je konzervativni? dle mych zkusenosti je to vse o nahode. bud tvuj tym prevalcuje nepratele anebo nepratele prevalcujou tvuj tym. vyrovnanych her je mizivy procento. to uz je zabavnejsi hrat jen qm.
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    MPEGYNA: ve skutecnosti se ani moc nedivim, ze ten jejich algoritmus je spis konzervativni .. asi je lepsi kdyz ulitava na krajich, nez vsem
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    ELEMENT_LEAD: "zajimavej" neni to spravny slovo. "tristni" bych rekl a ukazuje, ze blizzardi mmr system je jeste vetsi bullshit, nez by clovek cekal.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    ELEMENT_LEAD: no ja pwnim Liming a chromie, ale kdyz mam chromie a enemey pickne jako posleni novu :D
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    MPEGYNA: jj tohle byl dost zajimavej experiment
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    lol grandmaster, new account, 80+ games from bronze to gold, 90% win rate. http://www.heroesnexus.com/news/1764-the-nostromia-elo-hell-challenge-mmr-debate-tracer
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Jako ta hra neni moc zabavna

    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    ELEMENT_LEAD: jako hrali dobre, ale my jsme meli dost navrch, ovsem kazil to thrall (podobny triky jako na screenshotu) a raynor, kterej jel nonstop jen tanka. cili po tom wipu jsme prisli o vsechny forty a zacalo ostrelovani core. ja z toho byl tak mimo, ze jsem se hned po resu nechal po ceste nekam na mape hned zas zabit, protoze uz jsem hru nevnimal a cekal prohru. jenze zazrakem sme jeste neprohrali a na dalsich shrinach uz jsme nezalamili, ale nakonec vyhrali.

    btw hral jsem toho falstada a zajimalo by me, kdyz mam nakych 15 % hp, jestli v teamfightu backovat za cenu, ze zustanu sam nazivu, tudiz udelam proti ctyrem nebo peti nepratelum prd, a nebo se vratit a snazit se jeste nekoho sejmout a doufat v heal, kterej byl jeste na zivu (coz sem udelal, ale nepodarilo se). kdyby xul nedal ty skeletony, tak bych nechcip, pac jsem byl v pozici, kdy na me vicemene nikdo z dps nemohl, aniz by nechcipl.
    KORAL
    KORAL --- ---
    ELEMENT_LEAD: Úsměvný pohled :)

    Každopádně moje poelsdní hraní je nějak na houpačce ... 2 výhry a dvě prohry a stále dokola :) Jako když sem začal dělat sestup z Gold 2 do Gold 1.
    Mno snad to bude stejné a postačí počat až se to přetrhne a pak dám 6 výher v řadě zase jako předtím :-) Ironií je, že jsem už měl promote na Platinum 4 a pak následovala série proher a propad :-D
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    MPEGYNA: chyba toho thralla ze tam sel takhle chcipnout
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam