• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    MPEGYNA: :D ty klikas ve vs ai hlas nekomu jinymu nez ai botum?
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    XSOFT: z toho to vypada, ze MVP je nej skore z nejakyho pomeru kill/assist/death. ovsem ty dalsi oceneni jsou opravdu wtf. nejlepsi je, kdyz ve vs AI je MVP bot a lidi mu jeste kliknou hlas.
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    To MVP nechapu. Nekdy to neda vubec (kdyz by melo), jindy by nemelo a da to.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    je to nedotazene, dava to MVP a hodnoceni podle nejakych hodnot a ve vysledku realne za vyhru muze nekdo jinej
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    davam MVP jeden patch... maximalne dva :)
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    na palecky sere pes, kdyz si muze dat clovek sam sobe. ale uz i to, co vybira server do top 5 je postaveny na hlavu - ad muj post s kamikaze assasinem. mvp, nejvic hero dmg, ale k/d >= 1.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    MIKEE: odmenovani neni
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    TURNPIKE: a je tam nejaky odmenovani? ja si niceho nevsiml
    TURNPIKE
    TURNPIKE --- ---
    MVP mi pride ako celkom fajn pocin, hlasovanie uz nie, pretoze je to pekne subjektivne. pretoze tieto hry su plne neobjektivneho shitu,
    napriklad vcera: towers of doom, nedostal som ziaden palec hore, aj ked som v podstate preniesol cely tym. hral som guldana, oproti zvysku teamu triple siege, double hero dmg, double xp, vsetky campy som zabral ja, K/D 11-1 (pri vyrovnanej hre deaths 24:26). jedina moja chyba bola, ze randomne chceli ist bossa, aj ked zjavne bol jeden enemy v top lane a traja v mid lane, jeden mrtvy len par sekund do ress... ja som prave pushoval bot fort a dopredu som to odmietol ako "bad idea". samozrejme ich tam gankli tak ze sa uplne vyparili. "Guldan noob" "Guldan's fault" "if you were there we would have it" a tak dalej. moja reakcia bola len "wtf, I told you"

    ... takze nakoniec 4 palecky nasho teamu dostala sylvanas s K/D 3-9, ktora mala najmensi XP contri z teamu. asi pre to ze otvarala teamfighty Mind Control ultimatkou pocas ktorej ju vsetci gankli a zvysok bol 4v5. alebo neviem pre co. proste palecky a nejake odmenovanie na zaklade toho je uplna chujovina
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    a taky hodnoceni ala Overwatch
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ano
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    a uz je ta nova mapa/mapy?
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    me to prijde otravne, kdyby to slo skipnout ..
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    MVP kamikaze assassin. good job Blizz. good job. :)
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    To MVP je zatim spis k placi, pokud nekdo hraje support (levluju Auriel vs AI). Kdyz to nahodou vybere most healing, tak vyhraje AI Morales. Kdyz me Tassadar necha chcipnout, jelikoz dela DMG, tak je pak MVP v DMG!
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Btw ja v utery hral TL s teamem kde byly GM a M a teda zas takovou ostudu jsem neudelal, byly to anglani a nemci a byly jsme na discordu a celkem sranda :D
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    mam trochu smiseny dojmy, vedel jsem, ze ten mvp screen bude o nicem, protoze jsem zazil zavedeni podobnyho honor systemu v lolku a lidi to bavilo cca tyden a pak uz nikdo nehlasoval

    co jsem nevedel je, ze mi to bude vadit. ne jako nejak extremne, ale je to zbytecnej screen na kterej musim koukat i kdyz nechci. coz zni jako mala vec, ale predtim jsem nemusel. kdyby se to dalo skipnout. nevim, vic by se mi libilo, kdyby to byla volba 10 lidi a za kazdej vote dostal clovek 5 goldu a nesmel by hlasovat pro sebe a clovek s nejvic hlasama by byl MVP a mel zarez ve statistikach u jednotlivych postav kolikrat byl MVP a kolik vydelal goldu.

    to jak je to objektivni nebo neobjektivni neresim. ocividne blizz zkousi jak moc dokazi strojove odhadnout kdo se jak cinil, aby mohli lepe ohodnotit jednotlivce v ramci hry. no, ceka nas jeste dlouha cesta.

    naopak mam radost z toho, ze vsem nadelili free hrdinu a goldy. a hlavne ze neudelali hero league solo Q only.

    alarak je bozi co se tyce vizualu a namluveni (Q ze startreku lol), ale prijde mi debilne nadesignovanej. to ze ma 100% ap damage je sice pekny, ze to je napsany, ale nejde to videt a v podstate se to da rict jinymi slovy i jako 50% dmg do minionu, coz uz tak cool passivka neni. imo kdyz je nastavenej, aby byl balanced se 100% ap dmg, tak se jim tezko veri, ze je to nejaka vyhoda.

    skilly a talenty jsou tak nejak rozhazeny na skale meh az cool.

    no jako dobry no, ale poprve mi velkej hots patch prijde jako krok stranou misto obrovskeho skoku vpred.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    KORAL: vcera lagoval nejak celej internet

    Co rikate na to MVP? Docela me to bavi
    KORAL
    KORAL --- ---
    Já to včera zabalil jak to lagovalo.
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    laguje to jenom mne? a to jsem zkousel jen vs AI.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam