• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    kolik mela winrate mingle uplne nazacatku ? samuro 67%
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    MPEGYNA --- --- 20:26:57 5.10.2016
    imho to bude jako brawl v hs - neskodna zabava. az na vyjimky.

    ja jsem spokojenej. zabavny mi to prijde, na to, ze je potreba hrat jen 3 hry na odmenu. komu to prijde zabavnejsi, tak to muze hrat furt. komu ne, tak 3 hry jnesou ofc zadna silena farma pro 1000g a neco k tomu. navic clovek nemusi vyhrat, pouze se zucastnit.
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    me tyhle veci bokem nikdy nebavi, ale tak 1k dobry, na zemi to nenajdes

    jen at tam davaji co nejvic veci na gold, to nikoho neurazi
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ja to to odehral 3 x na ten reward, nektery matche byly docela tesny a nekolikrat sme vyhrali comebackem, ale presto me to bohuzel nebavilo .. zvlastni, ale tak treba to bylo jen timhle konkretnim a jine mi sednou vic

    koukal sem ze to je az do 28.10. takze jestli se z toho da usuzovat ze brawl bude kazde 2 tydny tak sem rad ze to aspon neni kazdy tyden jako treba v HS ... jo, pokud byste mi na to chteli rict - "tak to nehraj, vole" tak odpoved je "musim, sem farmar!" (goldu i portraitu) :)
    MICROSHIT
    MICROSHIT --- ---
    WOTAR: já sem dal jen rychlý kolo a vypadá to docela zábavně...
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    Tak co, už někdo prubnul brawl ? Já to mám v plánu dnes večer
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    NICKITA: Jako jo už to neni tak hrozný, přesto je stále dobrá, v rankedu skoro vždycky stejně baned, ten teleport je taky fajn pro únik, ne každej ranged assasin něco takovýho má.
    Jinak ta Chromie mě hodně baví, díky za tip, včera jsem hrál 3 hry a všechno win, za chvíli už bude 5, tak ji půjdu testnout do rankedu
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    LEDOFREDO: vcera 600, dnes 800 :D ted to tam cinklo.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ELEMENT_LEAD: tak zase 800g Q dneska .. 8 her omg, kdo to ma furt hrat :D
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    jop souhlasim, liming dostavala tak dlouho nerf za nerfem, az se jim podarilo ji relativne vybalancovat, takze op uz neni. ale ta passivka je tak silna, ze zarucuje, ze bude vzdycky dobra a sikovnej hrac co se s ni dokaze parkrat zresetovat udela zazraky.
    NICKITA
    NICKITA --- ---
    NICKITA: Navic jejim skillshotum se da relativne lehce vyhnout
    NICKITA
    NICKITA --- ---
    Ja bych nerekla ze je Liming nejak vyrazne vic OP nez par jinejch assasinu. Da se rict, ze krome raw dmg nenabizi skoro zadnou utility.... Trait ma ale samozrejme super a hlavne je diky teleportu fakt zabavna na hrani
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    ELEMENT_LEAD: Upřímně baví, navíc se mi líbí i vzhledově co se abilit týče:-) Mám vybráno tim pádem
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    WOTAR: chromie je super counter treba na siege tanka :) je to takovej podobnej hero jak medivh. tu bych si vzal, pokud te hodne bavi hrat hrdinu, kterej je zalozenej na skill shotech.
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    ELEMENT_LEAD: Ještě mám v merku Chromie teda, teď zvažuju mezi ní a Guldanem
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    LEDOFREDO: ja taky :D nemaj to nejaky bugly :D
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    pripadne valla je dobra na takovy to domaci hrani
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    nevim co se stalo, ale posledni dva tydny dostavam porad dokola 600g a 800g quest, uz se cochtam ve zlataccich jako strycek skrblik
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    WOTAR: ma op passivku, ktera bude porad relevantni no
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam