• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    Heroes of the Storm Global Championship: http://us.heroesofthestorm.com/esports/en/ - RIP
    Novinkama a hero guidy https://www.icy-veins.com/heroes//
    Statistiky z replayu: https://www.hotslogs.com/
    Informace o mapach a hrdinech: http://www.nexusmaster.com/
    rozbalit záhlaví
    WASQ
    WASQ --- ---
    Proč mě ta hra na 40 levelu dává dohromady s Jainama, co mají level 7 a kurví hru? Proč lidi na nízkym levelu nehrajou spolu?
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    S kamosem jsme dali s Chogallem moji nejrychlejsi hru za 7min konec
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    MPEGYNA: I see, dik?
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    ELEMENT_LEAD: jelikoz ma nahozenou korunu na dvou lidech soucasne, ktery navic nepotrebujou manu?
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    NICKITA: kvuli cemu?
    WASQ
    WASQ --- ---
    Náhodou bomba. Hrajeme zatím většinou QM, ale dosavadní skóre 7:1. A i v tý prohraný hře měl můj Gall top hero i structure DPS a já nejvíc tank :)
    NICKITA
    NICKITA --- ---
    S Auriel je Chogal docela super :)
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    LEDOFREDO: Asi základ, aby spolu komunikovali přes nějakej voice chat, když je to random tak je to jak řikáš o nervy:-D
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    chogál v tymu = nervy v kyblu a defeat na ceste :D ... moc dobrejch hracu na tom teda nepotkavam
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    WASQ: Nene, byl tam dost krátce a musel si mit asi 3 hrdiny aby si dostal slevu která se vypocitala nějak blbe
    WASQ
    WASQ --- ---
    REFLEX: začal jsem hrát po roce zas před 14 dněma. Nabídka ještě platí?? :) Jinak jsem koupil ChoGála a i po 10 hrách mi přijde nejvíc imba :)
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    LEDOFREDO: dik za info. jeden nikdy nevi…
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    MPEGYNA: jo ten bundle za 70Kc s 2 herama a skinama jsem taky ulovil :D
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    MPEGYNA: nemusis cekat, doba stimpacku se scita .. k tomu aktualnimu se pricte mesic
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    pralesni liga! to je ten spravny nazev. vse souhlasi. hraci z pralesni ligy se zatim vyskytuji skoro na vsech rancich, protoze pokud nekdo hral v preseason, dostal se na vysokej post a zacal hrat znovu az ted, 10 her na rozlosovani ho samozrejme moc nesrazi, a tak muze zustat klidne v diamondu, nebo kde se nejvys zacina. ruska ruleta je to rozhodne, protoze, jak uz jsem tu psal driv, jsou ty HL solo hry typu team A prevalcuje team B a je jen o stesti, byt v teamu A. a ruska ruleta je to taky v tom, ze rusky hraci jsou vetsinou spatni, protoze si bud mysli, ze jsou bohove nebo jsou ozrali nebo oboje.

    proto je pro dusevni zdravi zasadni jedna vec - hrat 10 her na rozlosovani, smirit se s vysledkem a dal se nesnazit! muze byt jenom hur. viz priklad te GM streamerky, ktera se s 90% winrate dostala se smurfem max do goldu.

    AI je na farmeni questu, QM je tzv. clown fiesta, tam rozhodne nema cenu silet, kdyz nekdo hraje hur jak AI a uz vubec ne nad slozenim tymu nebo prohrou. nastesti pro takovy to tryhard, aby clovek nezesilel je unranked draft.

    co se tyka aktualni akce tak mam 29/30 splneno a cekam, az mi skonci mesicni stimpack z nakupu jednoho bundlu za par korun. obcas jim hodim nakou korunu do prasatka, pokud je nabidka rozumna. coz vetsina cen po vetsinu casu neni!
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    XSOFT: zatim 8 ty hry proti AI me nebavi a kamaradi hrajou v jiny cas :D
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    Domaci ukol (30 her) v sobotu splnen. Thx
    A co vy?
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    ELEMENT_LEAD: Ty hrajou AI coz je skoda
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    ELEMENT_LEAD: Jj presne tak to myslím taky, ja vlastním skoro všechny (az na 4) hrdiny a jen Jaina je skoro 10 lvlu a hraju nějak vse a prave ze hraju vse hraju QM abych ostatním nekazil když si chci zrovna zahrát murkyho, nebo zkusit nějaký praso build :D
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    + kvuli eventu se vratila spousta hracu co dlouho nehrali, takze vubec nevi a nebo jsou tam novi hraci, kteri taky nevi, takze ta hra je proste team deathmatch chaos
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam