• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    CARB6N
    CARB6N --- ---
    WOTAR: Tak ono tu hru to moc neprasi, kdyz je v HL/unranked hned banovanej. A na QM je to dost jedno, tam je na obou stranach a spis vyhrajes/prohrajes kvuli kompozici teamu:)
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    MPEGYNA: Stejnej model maj v LoLku, zřejmě se na tom fakt dá něco trhnout, tak budou radši prasit hru. Na druhý straně ně něčem vydělat musej, tak aspoň ta možnost banu je dobrá
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    ale zrejme to funguje, jinak by to zmenili.
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    ja furt nechapu tu blizz strategii OP heroes dva tydny po vydani. pac, kdo si ho koupi driv, tak si ho zahraje max v QM nebo AI, jelikoz v ranked je vetsinou insta ban, pokud nefailnou hraci a pak trpi kvuli sve blbosti.
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    LEDOFREDO: Jo přesunutí dvou hráčů do TL mi přijde taky zatim dobrej krok. Mě přijde že v solu byly dva sehraný hráči dost poznat, zvlášť když druhej team tuhle výhodu neměl.
    A Ragnaros je OP, v rankedech jsem zatim viděl buď instaban nebo isntapick, teda samozřejmě na "pushovacích" mapách, na towers of doom tolik zářit nebude. Za mě čekám hlavně nerf té heatwave
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    varian mi prisel silnejsi, i me vic bavil ale winrate ma rag vyrazne vetsi, zajimave .. ta vlna je tim pushem silna i kdyz to nikoho nehitne, natoz kdyz to sikovne prijde do teamfightu a pobije to tri lidi .. myslim ze nerf chodi az po dvou tydnech od vydani takze bych tu devitecku na portét a goldy moh stihnout kdyz je vanocni boost

    jinak me zatim prijde ten experiment s presunem 2+ party do TL dobrej, TL se hraje vic a HL nerozhodujou dva sehrany hraci
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    WASQ: mam ho od prvniho dne. Sranda.
    Treba ze poprve to pri hre s nim psalo, ze za nej hraje moc lidi a ze si pockas :) (prekvapive).
    Obone me pobavili "sachy", kdyz jsou proti sobe 2, a na 20, tak mas spell na "cisteni" dvou line. na mape ze 3 se pak s druhou stranou pretahujes, jakou line procistis a jakou ne (lava ultimatkou).
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    Někdo na farmení her?:) Potřebuju ještě těch dalších 15:-D Jinak Raga kupuju! Konečně mám volno a dostanu se ke hraní, tak i cokoliv jinýho bych zahrál
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    WASQ: nerfum davam tyden, maximalne dva.
    WASQ
    WASQ --- ---
    Ragnaros slušný ne? :) Zatím jsem ho nekoupil, ale pár her byl se mnou / proti a většinou topoval všechny DMG. Ultimátní vlna je dobrej úlet
    MPEGYNA
    MPEGYNA --- ---
    ano, QM je proste clown fiesta a trening a mel by byt quick, takze mene reseni kdo proti komu. na nejaky hardtry jsou jiny mody.
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    jj QM je na to ze hrajes hrdinu kteryho neumis a je tak z prdele (coz bez vitezstvi nejde ze aaaano)

    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    tak tenhle problem ma reseni i na tvy strane - hraj draft mody (TL/HL/unranked) ... na tohle jsem si uz asi zvyknul, i blizz to tak hodne akcentuje, ze QM je anyfin-can-happen mod
    WASQ
    WASQ --- ---
    Jo a zapoměl jsem.. QQ :D
    WASQ
    WASQ --- ---
    Ach jo škoda, že Blizzard není ani po roce a půl schopnej vychytat matchmaking, aby si člověk už na začátku neřekl, že ten match prostě nemá cenu hrát. Je to tak těžký poskládat dohromady podbný týmy? Kolik hraje HOTS lidí?
    Dneska 2 hry (ze 2), který mi to akorát znechutí. 1. já a kámoš vs premade - tohle je fakt vtipný, protože jsme v týmu neměli ani jediný DPS a oni měli ChoGalla :)) a druhá - škoda mluvit
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Asi jo, ja nizsi levely nepotkavam pokud nejsou v grupe s vyssimi
    WASQ
    WASQ --- ---
    SUNBEAM: No a změní se to třeba po dalších 300 odehranejch hodinách? Tenhle match making je fakt voprcávka
    WASQ
    WASQ --- ---
    Proč mě ta hra na 40 levelu dává dohromady s Jainama, co mají level 7 a kurví hru? Proč lidi na nízkym levelu nehrajou spolu?
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    S kamosem jsme dali s Chogallem moji nejrychlejsi hru za 7min konec
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam